adana altili tahminleri

09 EKİM 2017 PAZERTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Herkeze bol şanslar dilerim..

1.AYAK :  Önde sert tempo yapmayı seven isimlerin bir araya geldiği bu koşuda sıralamam ; 1 CENGO, 2 CANIM ÇİĞDEM, 3 BABA METİN , 5 KÜÇÜK CEMRE, 6 HAFİZE SULTAN  aradan sonra koşmasına rağmen 11 ÖZKARA sıralamasına şans veriyorum.

2.AYAK : Son yarışını kazanırken çok beyenimi kazanan ismin bugünde rakiplerinin önünde geçmesini beklediğim isim 10 PRATİK NEVZAT kuponumda BANKO olarak geçiyorum.

3.AYAK : İlk start alacak safkanlar  arasında dört ismi ayırım etmeden kuponumda yer veriyorum ; 1 AHTOPOT, 2 CUTTHROAT, 5 DİŞİKAFKASLI, 6 ELEVEN ELEVEN sıralamısına şans veriyorum.

4.AYAK : Bu tip kısa mesafeler de etkili koşabilen ve önde istediği temposunu rakiplerine kabullendirirse virajdan sonra yakalanması zor olan 3 KÜÇÜK MATRA kuponumda BANKO olarak yer veriyorum.

5.AYAK : Zor ve birbirine yakın isimlerin koştuğu bu yarışta sıralamam ; 1 AMANOS , 2 OLCAYIN KIZI , 3 RUMET , 7 ELİFCAN , 8 MAJESTİC BRİDE sıralamasına şans veriyorum.

6.AYAK : Süpriz beklediğim bu koşuda da altılı için sıralamam ; 5 VASILY , 7 SKORER,8 HOLDING VICTORY, 9 MY GAIN , 12 AKÇİLDEDE, 15 OKEY sıralamasına şans veriyorum.

Altılı Şablonum

1,2,3,5,6,11

10

1,2,5,6

3

1,2,3,7,8

5,7,8,9,12,15

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...