istanbul altılı at yarışı tahminleri

09 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Birbirinden keyifli yarışları değerli isimlerle süsleyecek bir İstanbul programında katılımcı olmaya çalışıcam. İlk altılı programına bir BANKO önerisi sunacağım günde, 2.altılıda aynı Kupon Tutarı ile Bankosuz Şablon oluşturdum. Komşu yazar Rising ve değerli Bankotahminler takipçilerine bol şanslar eşliğinde yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimi sunarım… can911

1.Koşu: Maiden mücadele ile açılış yapılıyor. Victory İs Ours’un anneden kardeşi 8 (WİNNER GETS İT ALL) için artık kazanma zamanı geldi geçiyor. Yine aksilik çıkartabilecek rakipler de var tabii. Ben biraz sürprize kaçarak hakkımı yükselişteki bir diğer isim  2 (FREE CHİLDREN) ve iki yarışlık gösterdiği gelişimle 4 (GÜVEN) ‘den yana kullanıcam.

2.Koşu: İngiliz temsilcilerinin Satış koşusu fazlasıyla sürprize açık. Tabeladan pek düşmeyen yapısıyla 5 (DEVEROV) ilk tercih. Mesafenin uzaması lehine olacağını düşündüğüm 3 (RUDİKO), binicisi eşliğinde son koşudaki performansıyla 2 (ERGİN KHAN) ve gruptaki en iyi çalışma performansını sergileyen 12 (SENSE OF HUMOUR) diğer tercihlerim.

3.Koşu: Taze maidena veda eden 1 (APPROVED STAR) KV koşusuna da usta pilotuyla zafer sarhoşluğunu sürdürmeye devam eder. İlk altıda BANKO tercihim

4.Koşu: Uzun mesafeli Arap safkanlarının buluşmasında 5 isimden oluşan tercihlerim olacak. Sıralamam 9 (NİĞBOLU), 4 (AFACAN), 1 (SÜLÜNBİKE), 3 (UMUTLU) ve 5 (SİNANLI)

5.Koşu: Grupta son yarışını kazanan tek isim 10 (AKDAĞ FIRTINASI) favori görünümünde. Çalışma ve antrenman performanslarıyla 2 (LİON OF BABYLON), 9 (LE GOR) ve 5 (AZMANTOR) birbirinden ayırt edemedim.

6.Koşu: Günün ikinci maiden mücadelesinde 4 (ENDER MAN) son iki yarışlık performansıyla favori konumunda. İlk yarışından 2.lik çıkaran Cemiloğlu Ekürisi temsilcisi 2 (BERKEN) kalite isim özlemini giderecek görüntüsünde. Adeta kanatsız idman yapan 3 (BOUBİ) ilk altılıda ters köşe yapabilecek yeterli eşgale sahip.

7.Koşu: Çok nadide isimlerin imza atarak kazanma başarısı gösterdiği G1 Byerley Türk Koşusunda 1 (LONG RUNNER) imzaya çok yakın. Usta pilotuyla henüz kaybetmeyen 6 (POWERMAN) Ankara koşusundaki performansını sergilemesi durumunda günün önemli sürprizine adını yazdırabilir.

8.Koşu: Uzun mesafeli KV koşuda formuyla 🧿 dedirtecek işler çıkartan 1 (DOĞA KANUNU) yine mi dedirtebilir. Sentetik ve uzayan mesafede kendini bulan 4 (RAMPAGE) ikilisi bana göre yeterli olacaktır.

9.Koşu: Koşudaki Kutbike kardeşleri birbirinden ayırmadan 4 (GÜNBİKE) ve 2 (SUBİKE)’ yi öncelikle sunayım. Binicisiyle son koşusunda iyi bir iş çıkaran 8 (GÜZEL TUTKU) ismiyle birlikte yeterli olacaktır.

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Koşu: 8-2-4

2.Koşu: 5-3-2-12

3.Koşu: 1

4.Koşu: 9-4-1-3-5

5.Koşu: 10-2-9-5

6.Koşu: 4-2-3

Kupon Tutarı: 50,40 TL

 

2.Altılı Ganyan Şablonum:

4.Koşu: 9-4-1-3-5

5.Koşu: 10-2-9-5

6.Koşu: 4-2-3

7.Koşu: 1-6

8.Koşu: 1-4

9.Koşu: 4-2-8

Kupon Tutarı: 50,40 TL

Yazar: can911

1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bol şanslar

Bol şanslar adaş

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x