09 ARALIK 2016 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında etkili atakları ile dikkatimi çeken 1-AD HOC mesafe isteyen bir isim olup bugün mesafenin 100 metre uzaması ile birinciliğe uzanabilir favorim. Ara sonrası bir yarış gören 7-ALİN, start alacağı binicisi tarafından hazırlanan 6-TOKATÇI, Kocaeli pistinde etkili yarışları olan ters isim 2-BALYECİ SALİH ve son yarışına bir anlam veremediğim 3-AĞA BAKIRTAŞ sırasıyla şanslı olabilecek isimler.

2.AYAK: Dört ay ara sonrası yarış gören çok şeyler beklenen ama henüz kendisinden istenilen performansı yansıtamayan 16-BELEKİ favorim. Orta mesafelerde daha başarılı olduğunu düşündüğüm 12-SLEVEN, ağır kilosuna rağmen İstanbul’daki son dördüncülüğünü bu grup için yeterli gördüğüm 1-KAŞEN, 600/37,8 25,4 R galobuyla 5-MENİNA ve son yarışı tatminkar 4-MISS TURKEY sırasıyla şanslı olabilecek isimler.

3.AYAK: Son ikinciliğini çok beğendiğim 12-TUMBULZELE ve uzayan mesafede daha iyi koşacağını düşündüğüm 8-İLGİLGE arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

4.AYAK: Son startında sonlara kadar çok kolay gelen ama sonlarda işlemeyip üçüncü olan 7-DEMİRRIFKI ve son yarışında çok kolay tempoda son 200’lere son sıralarda gelen, jokeyinin pek de ne yaptığını anlamadığım şekilde hafif teşviklere başladığı ve o şekilde de yarışı hiç zorlanmadan beşinci bitirdiği yarışının ardından bugün çok daha iyi bir idare halinde birinciliğe uzanabileceğine inandığım 11-ÖZGÜ başta şans verdiğim isimler. Son yarışında takı aksesuarından olumsuz etkilenip çok kötü bir netice elde eden 2-MUSYUS bugün tekrar takılarını çıkardı iyi koşacaktır, sonlarda sert gelecek olan 5-TAMERCAN ve bu pist ve mesafeyi seven 4-MARMARAY diğer ihtimaller.

5.AYAK: Son ikinciliğini çok başarılı bulduğum 3-BÜTÜNHABER favorim. İlk kez koşacak olmasına rağmen çalışmalarında gayet iyi sayılacak dereceler çıkaran 2-BOLU KARTALI, istikrarlı 6-MELİKBEY ve 11-LAŞKİNAY, son yarışında bariyer dibinden yaptığı atakları ile dikkatimi çeken 8-YILDIRIMTAY diğer şanslı isimler.

6.AYAK: Start verildikten sonra başlarda verilecek birincilik mücadelesinden galip ayrılıp yanına kimseyi yanaştırmadan bitişi görmesini beklediğim 8-HEADWAY bankom.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 1-7-6-2-3

2.AYAK: 16-12-1-5-4

3.AYAK: 12-8

4.AYAK: 7-11-2-5-4

5.AYAK: 3-2-8-6-11

6.AYAK: 8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
MEDYA
Ziyaretçi
MEDYA

Herkese bol şans.
1.ayak:1,4
2.ayak:2,3,4,1,14,5,12
3.ayak:1,2,8,12
4.ayak:7
5.ayak:3
6.ayak:2,10,9,5,8,15

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mustafa Günhan
Ziyaretçi
Mustafa Günhan

Kocaeli’de İlk ayak 9 wind of bosporus tek olur

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

Sağlam iki tek azım Kocali

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Geç kaldım ama şimdi gördüm son ayak AKFIRAT tekli oyun yapın. Bu atı bir kaç yarış takip edin