istanbul altılı at yarışı tahminleri

09 AĞUSTOS 2020 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Değerli Bankotahminler ailesine keyifli bir pazar olmasını diliyorum. İlk başta programı incelediğimde Yazarımız Rising’e konuk olurum diye düşündüm. Fakat içeriğinde henüz sağlığında adına koşu düzenlenen Efsane Bold Pilot ismini görünce düşüncelerimi yazıya dökmek biraz şart oldu. Tüm değerli katılımcılarımızın yazdığı gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimi sunarak İstanbul tahminlerime geçiyorum… can911

1.Koşu: Çalışmamı ilk tamamladığımda Şablonuma şöyle bir kuşbakışı göz attığımda kuponun alıp başını gittiğini gördüm. Acil durum müdahalesi gibi bir şey oldu ilk ayakta 3 (GİANGUİR). Son koşusunda Gökhan idaresinde çok iyi bir takip mesafesi koruyarak sonlarda etkili atağıyla yarışı kazanan isim bugün mesafenin bir tık uzaması da avantajına olacağını düşünüyor ve ilk altılıda BANKO olarak öneriyorum.

2.Koşu: 30 Nisan 2015 tarihinde aramızdan ayrılmasına rağmen henüz sağlığındayken adına koşu düzenlenen efsane isim BOLD PİLOT anısına düzenlenen koşu bir kez daha anmamıza vesile oldu. Adını yaşatmak için Türkiye’de çekilmiş ilk uzun metrajlı yarış atı filmi ile replikte ifade edildiği gibi insanlara ”Şampiyon olmak demek, kaybedeceğini bildiğin halde koşmaya devam etmektir” sözleriyle umutları son ana kadar korumayı aşılamıştır. Tabii ki canlı olarak koşarken şahit olmak da ayrı bir gururdu ki keşke bugün de kendisini temsilen 2.kuşak bir torunu sahada olabilseydi. Bildiğim kadarıyla da sadece 1 torunu sahada koşar halde, o da Varanasi’den olma Kind Of Grey. Atman ailesine bir kez daha sonsuz teşekkürler.

Gelelim ilk Şartlı-1 mücedeleye, tek tek yaptığım idman değerlendirmelerine göre 6 isim önericem. Sıralamam 9 (SON OF BHOSPORUS), 8 (ONTARİO), 6 (KREM JANTİ), 3 (GÜVEN), 11 (MAMACİTA BONİTA), 1 (DARK SİDE)

3.Koşu: KV-7 Nuri Dürüst Koşusunda son yarışını kazanarak piste çıkacak olan 6 (SENSİZİM) ve daha başarılı olduğu Sentetiğe geri dönen 1 (BLANCHARD) ikilisi yeterli olacaktır.

4.Koşu: Belli bir istikrarı sağlayamamış Arap Tayların Handikap mücadelesinde 5 isime yer veriyorum. 2 (KRALONUR), 1 (LİZARDON), 8 (ASLANSÜTÜ), 3 (KARAZEYTİN) ve 12 (DUŞANBE) şeklinde sıralı tercihlerim.

5.Koşu: Boksların epey bir zorlanıp 18 katılımcının yer aldığı bir diğer Handikap koşu. Yine 5 ismim var, sırasıyla 5 (RÜZGAR FIRTINASI), 7 (BERSUN ATEŞİ), 6 (ŞAŞKIN), 3 (İLK KARABEDİR) ve 15 (FOTOKIZI)

6.Koşu: G3 Sadun Atığ koşusunda sağlam ve emin adımlarla aldığı son 1.liğiyle 7 (WHİTE COAST) gözüme fazlasıyla favori görünüyor. Güçlü rakiplerini geride bırakarak kendini ıspatlamış 6 (STARK) ve İzmir’de son iki koşusunda kazanırken gözüme çok hoş gelen stiliyle 2 (BEST FRİEND) diğer önerilerim.

7.Koşu: Günün 2.ci Şartlı.1 mücadelesinde yine antrenman performanslarına göre sıralayarak 4 ( JUNİOR BARON), 5 (MATİCOM), 1 (ANNUS MİRABİUS), 3 (İCE BREAKER) isimlerini öneriyorum.

8.Koşu: İngiliz Taylarının Handikap mücadelesinde son koşusunu kazanan formda isim 5 (AZMANTOR) idmanda da bugün yine kazanmak isteğini sergilemiş. 2.Altılı Şablonu için BANKO önerimdir.

9.Koşu: G2 Kazım Karabekir Koşusunda geleceği parlak iyi yerlere gelmeye aday Arap Tayları buluşuyor. Özellikle grupta çoğu isimle bir araya gelip geride bırakmış 3 (BOSNA HERSEK) oldukça önde görünüyor. Grupta henüz mağlubiyet almamış 12 (KUBİLAYBEY) Gökhan’ın idaresinde iddialı olacaktır. İdman performansı etkili bir diğer isim 13 (OĞLUM FATİH) Karataş faktörüyle günün son tercihi olarak kuponumda yer alır.

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Koşu: 3

2.Koşu: 9-8-6-3-11-1

3.Koşu: 6-1

4.Koşu: 2-1-8-3-12

5.Koşu: 5-7-6-3-15

6.Koşu: 7-6-2

Kupon Tutarı: 63,00 TL

 

2.Altılı Ganyan Şablonum:

4.Koşu: 2-1-8-3-12

5.Koşu: 5-7-6-3-15

6.Koşu: 7-6-2

7.Koşu: 4-5-1-3

8.Koşu: 5

9.Koşu: 3-12-13

Kupon Tutarı: 63,00 TL

Yazar: can911

1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
SANAL

Bol şanslar.

comment image

SANAL

Teşekkürler, akşam muhasebe bakalım ne diyecek?

SANAL

Akşam ettirmezlerrr

Ahmet29

Can 3 ü tek vermiş sen ilk ayağa 1 2 yazmışın

admin

Bol şanslar Can bey

admin

Dolphin ve Malones tek oyun kuramadım. Orayı kapat burayı düzelt derken yarış başladı maalesef.

admin

İlk ayak 1-2-3 dışında gelirse bulamazdım tabi. Yolculuk Adana’ya

admin

Sağlık olsun, selamlar.

SANAL

comment image

SANAL

? olacak bu iş

SANAL

İkiside beşte kaldı. Adana ya ….

17
0
Tahmin paylaş.x
()
x