Ana Sayfa / Tahminler / 09 AĞUSTOS 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

09 AĞUSTOS 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Ara sonrası son yarışına eksik işlerle giren ve her halinden asıl amacı yarış görmek olan 3-FAHRENHEIT bugün için yaptığı çalışmalarında, formunu arttırdığını ve gördüğü yarışın kendisine iyi geldiğinini gösterdi benim favorim. Rakip olarak gördüğüm ilk isim ise sonlarda etkili gelmesini beklediğim 1-DEDE SEYDO, sonrasında kumu da iyi koşacağını düşündüğüm 2-TAMERŞAH ve 5-İNCİFAR.

2.AYAK: Ağır kilosuna rağmen ben ilk şansı sonlarda etkili gelmesini beklediğim 2-TESLA'ya veriyorum. Daha sonra son yarışını önemsemediğim 4-FALEZ ve son ikinciliğinde düzlük üzerindeki aksiyonları ile dikkatimi çeken 12-MINT COPY sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

3.AYAK: Sonunda istediği mesafeyi bulan 3-REİSOĞLU favorim. Bugün iyi koşmasını beklediğim 2-BUDUNALP ve mesafe biraz kısa gibi gözükse de yarışın hızlı gideceğini var sayarsak 6-MOSKOVA ATEŞİ şanslı gördüğüm isimler.

4.AYAK: İnatçı yapısıyla son düzlükte rakiplerine geçit vermemeye başlayan 2-CHEHALIS favorim. Sonlarda etkili gelmelerini beklediğim hafif kilo avantajına sahip iki isim 7-VIKING MAN ve 8-COYOTE FLY daha sonraki ihtimaller.

5.AYAK: İlk yarışında kumda tabelayı tamamlayan ve tecrübe kazanan 7-OĞLUM EREN bugün çok daha iyi koşmasını beklediğim çim pistte favorim olup kendisine ilk rakip gördüğüm isim son yarışında düzlük üzerinde faullere maruz kalan 6-LIGER. İlk yarışı olmasına rağmen çalışmalarında göz dolduran 5-KANBEDRİ ve bugün iyi koşmasını beklediğim 9-HAZİNE MALI sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

6.AYAK: Bugün şartların bir hayli lehine olduğunu düşündüğüm 4-SEHERİN SESİ favorim tek rakip 2-PALERMO.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 3-1-2-5

2.AYAK: 2-4-12

3.AYAK: 3-2-6

4.AYAK: 2-7-8

5.AYAK: 7-6-5-9

6.AYAK: 4-2

KUPON TUTARI: 60,48 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
ozgun1
Üye

Bol şanslar olsun

admin
Yönetici

Bol şanslar

ETC
Üye

şansın bol olsun commandante dostum. en isabetlisinden tahminlere…

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.