09 0CAK 2015 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Son koşuları birbirinden başarılı olan ve bu pist ve mesafede son koşusunu kazanan 5 POWER OF THE SUN azalan sıkleti ile bankomdur.

2.AYAK: İlk kez birlikte koştuğu koşusundan burun farkı ile ikincilikle ayrılan 11 ŞEHNAZ ATEŞİ yeniden Ali Can İnan idaresinde bu kez kazanabilir. İki gün önceki kusursuz çalışmaları ile 5 GÜLHAYAT , iyi durumdaki 2 ÇAMLICAGÜLÜ , değişen binicisi ile 6 İDİLHANIM , üç aya yakın zamandır start almıyor olsa da hazırlıklarını beğendiğim 3 ECE BEBEK ve Gülhayat arkası üçüncülüğü ile 4 EDASEL sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Üç aylık ara sonrası 57 kg ile koşup uzak ara kazanan 4 DORUK ALİ altı kg azalan sıkleti ile favori olmayı hak ediyor. Grubun sert gelmesi halinde bu mesafedeki son koşusunu iki boy geç çıkmasına rağmen rahat kazanan 6 KASAP FARİZ ve 1200/1.16.0 işi ile 2 NOW OR NEVER devreye gireceklerdir.

4.AYAK: Son yarışlarındaki müthiş sonuçları ile 4 SAINT HILARION bir adım önde görünüyor. Ancak mesafenin 1900 olması bir handikap yaratırsa 1600 m mesafede iki boy geç çıkmasına rağmen dört boy farkla kazanan 2 KARA ŞİMŞEK zor anlar yaşatır.

5.AYAK: Kilo indirimi için apranti tercihinde bulunulan ve daha önce bu binicisi ile üç koşusunun ikisini kazanan formda isim 6 KOŞANGÜZEL kazanmaya en yakın isimdir. İki gün önceki çalışmaları ile 8 ÖZGÜLEN , toparlanmaya başlayan 5 HİSARPINAR , son yarışını kazanan 1 DOLUDİZGİN , yatkın olduğu mesafede 9 PARİSTA , son koşularından ikinciliklerle ayrılan 10 SENBEDÜŞ ve iyi durumu ile 11 ŞAFAKHANIM diğer şanslı isimlerdir.

6.AYAK: Satış koşusunda; Tokaçoğlu nun tercih ettiği ve iyi duruma gelen 8 AKARCA KIZI , en iyi dereceye sahip olan 10 SON OF SEA , alışkın olduğu binicisi ile 3 ISONIC , uygun grubu bulan 4 SARJANA , yarış için ciddi hazırlıkları ile 9 SARI FIRTINA ve son dört yarışı tabela dibinde sonlanan 13 BAY BLESSING eşit şansa sahiptirler.

1.AYAK: 5 POWER OF THE SUN

2.AYAK: 11-5-2-6-3-4

3.AYAK: 4-6-2

4.AYAK: 4-2

5.AYAK: 6/8-5-1-9-10-11

6.AYAK: 8-10-3-4-9-13

BOL KAZANÇLAR….

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: kinggok

Avatar
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
izmitli

Merhaba Sevgili Yarışsever Arkadaşlarım.

Bugün sizlere altılı ganyan tahmininin tamamını değil derin analizlerle tespit ettiğim bazı koşuların tahmin bilgisini paylaşmak istedim.

1.Koşu 1.AYAK:Bu koşu grubunun kalitesinin çok üzerinde olan 3 numaralı TOROS KAPLANI isimli atı ekürisi Başarılıtayla birlikte banko öneririm.

2.Koşu 2.AYAK:2-Çamlıcagülü,3-Ecebebek,4-Edasel,5-Gülhayat,6-İdilhanım,11-Şehnaz Ateşi olarak 6 atı ayrımsız birlikte yazmanızı öneririm.

3.Koşu 3.AYAK:4 numaralı DORUK ALİ isimli atı banko olarak öneririm.

4.Koşu 4.AYAK:1-Kanas,2-Kara Şimşek,4-Saint Hilarion olarak 3 atı ayrımsız birlikte yazmanızı öneririm.

Tüm herkese bol şanslar diliyorum.Talihiniz açık olsun.Tüm safkanların ayakları kum piste sağlam ve dengeli bassın.Bir aksilik yaşanmaması ümidiyle.

Derin analizci bendeniz uçakçıdan herkese 3S.

Selamlar,Sevgiler,Saygılar.

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x