08 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İstanbul programında takipçilerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : 2 Yaşlı İngilizlerin Şartlı 1 mücadelesinin oldukça zorlu olduğunu düşünüyorum. Bu sıralar genel de maiden ve şartlı koşularda ki sonuçlarda çok ters isimlerin gelmesi durumunu da göz önüne aldığımda çok fazla riske girebilecek bir koşu olarak görmüyorum. Diğer ayakların çok cazip olması sebebiyle bu zorlu koşuyu rahat geçmek adına HEPSİ tercihini yapıyorum.

2.AYAK : 3 Yaşlı Araplara ait grup 3 mücadele son yarışında ki üçüncülüğünde ki performansının bugün ki rakipleri için yeterli olarak gözüken ve s.kaya idaresinde koşuya iştirak edecek İstanbul iç pistinde ki hazırlıkları etkili olan 10 MİRA MİRA ön planda ki isim olup, eküri isimlerden çim performansının daha etkili olduğunu düşündüğüm istikrarlı isim 3 BERENGÜL ciddi rakip pozisyonunda olup, Bursa pistinde ki idman görüntüsü çok iyi gözüken sert rakiplerinin yanında sürpriz şansı arayacak olan 5 ÇEKİRGE, form olarak çok iyi durumda olan ve bugün ilk kez çıkacağı İstanbul pistinde zorlu rakiplerinin yanında ters bir yarış yapmasını beklediğim 4 CAN HÜMEYRA sıralaması şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Handikap 14 mücadelesinde erkek rakiplerine göre bu tip mesafelerde çok daha etkili yarışlara sahip olup İstanbul iç pisteki çalışmalarında koşunun ve agf tablosunun çok üzerinde olmasını beklediğim 5 FERFORJE koşunun en şanslı ismi olup, Bugün programda ki cazip atların olması ve gelmesi durumunda altılının mislilik duruma gireceği için sürpriz arayışları içerisinde son startını kazanırken viraj üzerinde rakiplerinin her ataklarına karşılık verip direnen ve koşuyu kazanmasını bilen kazandığı koşudaki formunu koruduğunu düşündüğüm 7 MAMAFİH, eküri isimlerden hazırlıklarında iyi işler ortaya koyan ve uzayan mesafede etkili sprintiyle sonuca gidebilecek 1 WİNNERS PRİDE sıralaması şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : 3 ve Yukarı İngilizlerin Grup 1 mücadelesinde etkili isimlerin bir araya geldiği göz zevkine hitap edebilecek bir koşuya sahne olacağız. Koşu içerisinde ilk şansı bugün abilerine karşı mücadele edecek olan ve bu tip orta mesafelerde çok etkili koştuğunu düşündüğüm 6 ULAN BATUR’a veriyorum. Bursa pistinde ki hazırlıklarında çok etkili işler ortaya koyan ismin sonuca gitmesi normal sonuç olabilir. Kum piste seri yapan her yarışı birbirinden etkili olan kazandığı koşuyla birlikte formunun zirvesine çıkan 3 GOOD CURRY, Sahiplerini dahi şaşırttığını düşündüğüm belkide yarış hayatına başladığında bu kadar performansının üst seviyelere çıkacağını tahmin etmedikleri kum – çim ayırt etmeden mesafe gözetmeksizin çok başarılı yarışlar ortaya koyan yazılmadan geçilmeyecek bir isim olduğunu düşündüğüm 2 BİG BROWN sıralaması şanslı gördüğüm isimlerdir.

5.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Şartlı 5 mücadelesinde Ankara pistinde kazanarak bu koşuya gelen ve kazandığı yarışlarla kazanmayı adet haline getiren Ankara pistinde ki idman görüntüsünde formunu koruduğunu gözlemlediğim 1 ECO LİON birinciliklerine yenisini ekleyebilir gözüyle bakıyorum. Eksik koşması durumunda, ara sonrası start alacak olan 2018 yılı takvimi içerisinde henüz koşu kazanamayan özlediği birinciliğe ulaşmak  için usta pilotuyla şans arayacak olan 6 INDIAN DADY, son kazandığı yarışını çok beğendiğim rakiplerine direnerek koşuyu kazanırken koşudan kopmayıp yarış karakterini ortaya koyan 2 ÇIKSALIN , Müslüm Çelik’in kazanabileceği koşu varsa şayet bu koşuda olabilir dediğim son iki koşusunda ki artan formu ve uyum içerisinde olduğunu düşündüğüm 4 LOST AMIGOS, tatlı bir sürpriz olacaksa bu rakipleri arasında sevdiği mesafede neden olmasın dediğim 5 CERENSEL sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : 4 Yaşlı Araplara ait Handikap 15 mücadele de sahiplerinin çok fazla zorlu grupta yıpratmanın anlamını olmadığını anlayıp kendine yakın rakipler içerisinde çok kolay bir şekilde kazanma başarısını gösterdiği son koşusunda ki formunu koruyan ismin bugünde çok fazla zorlanmadan kendisini tanıyan uyumlu kantarmasıyla koşuyu kazanıp seri yapmasını beklediğim 1 BAYÇINAR’ı kapanış ayağında tek olarak kuponumda yer veriyorum.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8

2.AYAK : 10,3,5,4

3.AYAK : 5,7,1

4.AYAK : 6,3,2

5.AYAK : 1,6,2,4,5

6.AYAK : 1 BAYÇINAR

TUTAR : 100,80 TL

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz56

Bol Şanslar YAVUZHAN Kardeş
ISTANBUL
1,košu 4,5
2,koşu 6,4,7,3
ALTILI TAHMINIM
1,ayak 2 ĆAĞFI BANKOM
2,ayak ( 3,7 ) EKÜRILERE GÜVENECEM
OZCAN KARATAŠ BANKOM
3,ayak Sûrpriz Bekliyorum HEPSI
4,ayak 2,6,3,,,,,,,5,4,1
5,ayak 6 INDIAN DADY
Bu gurubu çok Rahat Geçmesini Bekliyor Ve BANKOM Diyorum
6,ayak Bomb Patlasin Diye Bekliyecem HEPSI

BAYUZMAN

öncelikle BOMBACI Krdeşime bri a çıklama yapacagım SENTETİKKUMVFALAN YOK ARTIK
SENTETİGE BİRAZ DAHA KUMKARIŞTIRP ACAİP Bİ ŞEYLER YAPTILAR
YANİŞ SENTETİK KUMNORMAL KUM GİBİ OLDU VALLABUTJK Bİ ŞEYLER YAPIYOR AMAVHAYIRLISI OLSUN
BU YÜZDE3N GODDCRY GÜLE OYNAYA KAZANIR..
GODD CRY,,,,,, İNDİAN DADY,,, VE BU DEFA BERENGÜL EKÜRİSİ KAZANIR 3 BANKOYLA
1AYAK,,HEPSİ
..2.AYAK BERENGÜL ESTİ GEÇTİ BANKO
3.AYAKHEPSİ
4.AYAK 3 BANKO
5.AYAK 6 BANKO
6.AYAK HEPSİ

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x