08 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ ADANA 1.ALTILI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Adana’da 10 koşulu gayet cazip bir program var tercihimi 1.altılıdan yana kullanmayı tercih ettim. Tüm yarışseverlere Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Bölünen Maiden Koşuların fazla olduğu bir program. İlk bakışta birinci koşuyla birlikte ön plana çıkan bir çok ismi ve AGF tablosunu süsleyecek bir kaç atı kestirmek çok fazla zor değil. Benim gibi riski seven gözü kara tahminciler için saklanmayacak cesurca yazmayı tercih edip paylaşmayı tercih edeceğim bir isimi riske ederek BANKO tercihi ile oyuna girmek istedim. Koşunun bugün için kısaya dönmesiyle özellikle yarış içerisinde bugün ön tarafta kendisi gibi seri ayağa sahip bir ismin bulunması ve dış kulvar avantajını seri ayağıyla beraber çok net bir şekilde kullanmasını beklediğim ön planda mesafenin kısalmasıyla birlikte yarış içerisinde rakiplerine direnebilecek uzun ve kısa galoplarıyla bu yarışa hedef gösterilen koşunun ciddi anlamda sürpriz isimlerinden olabilecek konumunda ki 9 PİNKY PİE ile güne merhaba diyelim.

2.AYAK : Usta pilotla son kazandığı yarış sonrası bugün AGF tablosunda herkezin tahmini doğrultusunda favori konumunda çıkacağı net bir isim aslına bakılırsa bugün koşu kendisi için o kadar kolay geçeceğini düşünmüyorum. Start problemi taşıyan ismin bugün yarış içerisinde tam olarak nasıl bir yerde olacağını kestiremesem de bu yarışta da kendisine şans vermeyi tercih ettiğim 1 TAŞIYICI başta olmak üzere, adeta son iki yarışında sınıf değiştirip form olarak sıçrama yapan ve son idman görüntülerinde oldukça iyi gözüken uzayan mesafede ters bir sonuca imza atmasını beklediğim 7 SUKAYA, son startını kazanırken Maidene veda eden ve rahat bir görüntü ortaya koyan kısa bir aranın ardından bugün çıkacağı mücadele de dinçlik yarışı yapabilecek 6 NİSANOĞLU, İstanbul pistinden geldiği Adana pistinde ki ilk mücadelesinden ikincilik kopartıp piste aşikar olan 4 GÜNEŞİ GÖRDÜM, Ekürisinin yardımıyla bu kez farklı bir yarış ortaya koyabilecek 5 HIZLI KURUŞ ve kendisini oldukça iyi tanıyan kantarmasıyla beraber müsait kilo avantajlı 8 TAŞERON  yarış içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Koşuya direk baktığımda henüz içeriğini incelemeden tamam işte bugünün BANKO’su dediğim ve ayrıntılara gömüldüğümde de bugün kazanması için bütün şartların kendisi için yazıldığı bir gün olduğunu düşündüğüm rakiplerine oranla uzun mesafenin belki de tek kısrak olması sebebiyle sonlarda sıkıntısını yaşar mı acaba dediğim kısa mesafe sprintini ayarlaması taktirde bugün için Adana pistinde ki idman görüntüsünü yarışa koyması halinde son viraj üzerinde yarışı tutarak kazanmasını beklediğim 3 DİLBER GÜLÜ’nü program üzerinde ikinci BANKO tercihim olarak kuponumda yer veriyorum.

4.AYAK : Bir üçüncü BANKO gelir mi ? aslında gelir muhtemelen de yarışı kazanacaktır. Fakat iki riskten sonra eğer bunu da banko tercih edeceksek eee o zaman misli basalım der gibiyim. Buna da gerek duymadığım için yanına biraz ilave sürpriz serpmenin zararı olmaz diye düşündüm. Yarışa dönecek olursam son startında koşunun favori ismi olmasına rağmen o gün için yarışta eksik kaldığına aldanmayın Adana pistinde ki mükemmel idman görüntüsüyle beraber üzerinde ki Kantarmasının kendisini çok iyi tanıdığı ismin bugün koşuyu kazanmaya en yakın isim olduğunu düşünüyorum ve 5 DEEP RISE’i rakiplerinin çok önünde görüyorum. Rakip olarak en ciddi konumda ki isim idmanlarında ki iyi işlerinin yanında bu tip uzun mesafeler de yarışta sprint olarak etkili koşan Jokeyi Hışman Çizik ile beraber 3 KANEKONUN OĞLU, son startında ki ikinciliğinde iyi durumda gözüken 1 DRONGO ve kısa sprintini beğendiğim 4 HAFOCAN koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : İkinci altılının başlangıç ayağında koşu Handikap ve 14 olunca benim için kafamda senaryo belli oluyor açıkçası bugüne kadar çok fazla da bu  tip koşularda çok fazla yanılgıya düşünmedim. Umarım bugünde yanılgıya düşmediğim bir gün olur. Koşu üzerinde koşunun gidişatını da koşturduğumda koşuda ön plana çıkan isim ağır kilosuna rağmen net 1 ÖZDEMİR oluyor. Bu ismin koşuyu kazanmaya en yakın isim olup, ara sonrası koşacak isimlerden olmasına rağmen hazırlıklarında ki işleri oldukça iyi durumda olan dinçlik yarışıyla beraber sevdiği mesafede yarışı çelebilecek 3 BORDO MAVİ bu ikili rakiplerinden de farklı duran ikili açıkçası bu iki ismi yaz geç diyor içimden bir ses fakat riske gerek yok deyip, son uzun işlerinde ki canlı görüntüsüyle beraber ara sonrası etkili bir yarış koşmasını beklediğim 8 ALBUSE , son yarışında hayal kırıklığı yaratan 6 IRON HELL ve son kazandığı yarışla devam eden formuyla beraber 5 JAMES yeterli gördüğüm isimler.

6.AYAK : Kapanışı yaptığımız bölünen Maidenin ikinci ayağıyla beraber Birinci Altılıya da son veriyoruz. AGF tablosunda yüksek bir oranla favori konumda çıkmasını beklediğim 8 MY MADAME koşuda favori konumda olsa da yarın için bu yarışta sürpriz bir isim yarışı noktalayabilir. Özellikle idman görüntüsünü çok beğendiğim koşu tecrübesiyle beraber 2 BALA, ilk startında ki tabela dışı kaldığı yarışını değerlendirmediğim artan formuyla ve kazandığı yarış tecrübesiyle 4 KARA ZELLO ve geldik kapalı kutu sürprizime bugün için agf tablosunda nerede yer alır bilmiyorum ama aman DİKKAT diyorum. Yarış hazırlıkları oldukça iyi olan özellikle Özcan Yıldırımın idman yaptırdığı bugün için kendisinin ilk startı olmasına rağmen koşuyu kolay bir şekilde kazanabilecek potansiyele sahip apranti kilo avantajı kullandırılan 9 SULTAN REEDS tatlı bir kapanış yapabilir benden söylemesi.

ADANA 1 .ALTILI GANYAN TAHMİNLERİM

1.AYAK : 9 PİNKY PİE

2.AYAK : 1,7,6,4,5,8

3.AYAK : 3 DİLBER GÜLÜ

4.AYAK : 5,3,1,4

5.AYAK : 1,3,8,6,5

6.AYAK : 8,2,4,9

TUTAR : 33,60 TL

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
baranovici

Bol şanslar Yavuzhan. Bugün sanki kuponun içerde gibi umarım öyle olur. Emeklerin için sagol
Adana 1

2.3.4.6.9

SUKAYA

DİLBERGÜLÜ

2.3.5

2.3.4.6.9.10

4.7.8.9.10

Mustafa 1324

Yavuzhan bol şans

Ahmet

Kardeş yokmu tekin veya. İkili. Çifte

admin

Bol şanslar Yavuz

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x