08 ŞUBAT 2018 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Açılışı Maiden mücadeleyle yapan İzmir programında cazip bir program gözükse de tatlı bir sonuca kaçabilir. Uzun aradan sonra start alacak olan Ankara pistinde görmüş olduğu iki yarışında çok fazla sıkıştırılmadan koşu gören bugün çıkacağı İzmir pistinde ara sonrası yapmış olduğu hazırlıklarında oldukça etkili işler yapan kumaşının oldukça iyi olduğunu düşündüğüm Kurtel ekürisinin bu yarışa hazır olarak yarışa sunduğu muhtemelen agf tablosunda geride kalmasını beklediğim fakat bir o kadar da koşuyu kazanmasını beklediğim 11 WİNE FOR WİNNERS koşuda ön planda gördüğüm isim olup, eksik koşması halinde ilk startında tabelada yer alan bugün ki hazırlıklarıyla formunu geliştirdiğini düşündüğüm 1 CONTRELE TEMPS ve son olarak erkek rakiplerinin yanında tek kısrak olarak yarışa katılacak olan ve ilk startında yarıştan ikincilikle ayrılan üstüne kattığı form grafiğiyle yarışa ortak olabilecek hazırlık içinde ki 12 MISS HAPPINESS sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimler olup bir uzun bir kısa yarışlara sokulup çok fazla yıpratıldığını düşündüğüm bugün koşunun agf tablosunda favori çıkabilecek isimlerinden olan 5 HAŞİMOĞLU sevdiği orta mesafeli yarışta bir kez daha kuponumda şans veriyorum.

2.AYAK : Arap atlarının satış koşusu açıkçası satış koşularını pek sevmiyorum. Hiç beklenmedik isimlerden birisi çıkıp gelebiliyor yada koşunun ağır agf favorisi gelip yanına yazdığımız atlar boş kalmış oluyor. Bu sebeple koşu içerisinde üç isme şans vereceğim. İlk şanslı isim olarak son koşusunda daha zorlu rakipler içerisinde tabelada kendisine yer bulan ismin bugün kendisine uygun rakipler yanında koşuya ismini yazdırabilir gözüyle baktığım 2 DİLEĞİM ilk şanslı isim olup, son iki startında ikincilik üçüncülükle yarıştan ayrılan kısa mesafeli yarışlarından sonra bugün orta mesafede F.Yüksel idaresinde İzmir pistinde ki yarış hazırlıkları oldukça etkili olan 3 ERPINARLI , Ankara,Bursa,Kocaeli pistlerinden sonra bugün İzmir pistinde start alacak olan eküri isimlerden 5 AŞKADİN koşu içerisinde önde gördüğüm ve şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Belkide günün en büyük agf tablosunda şans alacak bir isim olacak son startında çok kolay bir görüntü içerisinde yarışı kazanan 4 SUN BURN bugün kırılma noktası olarak gördüğüm bu koşuda bana çok farklı bir sonucun çıkacak gibi gelmesi nedeniyle yamak statüsündeki koşuda uzun mesafeli koşularda etkili yarışları olan bu mesafede iyi bir koşu derecesine sahip olan 1 BULLET PROOF ve 3 RED EYE ikilisinin yanına son startında Muharrem Ok idaresinde starttan çıkmama durumunu aşan ve yarıştan dördüncü olarak ayrılan bugün ki İzmir pistindeki hazırlıkları oldukça güzel olan 6 RECO, çok uzun bir aranın ardından yarış koşarak form tutmaya çalışan bugün agf tablosunun ve yarışın belkide en geride kalacak isimlerinden olabilecek olmasına rağmen hem İzmir pistindeki hazırlıkları hemde kazandığı kondisyonla bugün koşuda adını yazdırabilecek 2 LE CAPPADOCION sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Uzun mesafeli yarışını bir çırpıda sonlarda bastıran rakibine direnerek kazandığı koşu hafızalarımızda. Bugün tekrar üzerinde Ö.Yıldırımla buluşan ve hazırlıkları rakiplerine göre çok daha etkili gözüken bugün Kantarmasının tek bu yarış için burada olması yarış içerisinde şansının bir kat daha arttırdığını düşündüğüm 2 ÇINAR BEY koşu içerisinde ilk şans verdiğim isim olup, tek rakip olarak gördüğüm son startında güzel bir ikincilik elde eden ve bugün eküri olarak yarış içerisinde şans arayacak 1 ALAÇATI AĞASI ikilisinin koşu için yeterli olduğunu düşünüyorum.

5.AYAK : Sürpriz sonucun çıkmasını beklediğimiz bir ayak altılının kırılma noktalarından birisi olabilir. yakın ve denk isimlerin bir araya geldiği orta mesafeli bir koşu yarışın Handikap düzeyde olmasıda koşuyu bir o kadar daha zor hale sokuyor. Sıralamam son startlarında iki ve dördüncü olarak ayrılan artan formuyla bugünde yarış içerisinde fotoda bitebilecek mücadelede kendisini de görebileceğimiz 10 EL FUEGO’ya veriyorum. Ara sonrası koştuğu koşularla form tutan ve bu tip mesafelerde yazılmadan geçilmeyecek bir isim olduğunu düşündüğüm 8 KAVACIK BEYİ, yaşlı ekürisini de yanına alarak yarışta şans arayacak olan ve bu tip mesafelerin yine etkili isimlerinden olan 6 ÇAKACAK, verdiği kısa bir aranın ardından bugün sahaya çıkacak olan bu tip mesafeli ve rakiplerle baş edebilecek dinçlik yarışı gelebilecek 4 CAFERAĞA, Vermiş olduğu uzun aranın ardından koşarak form tutan bu rakipler yanında olmazsa olmazlardan 5 YEŞİLLİ BEY, Sonlarda adeta mermi gibi gelip rakiplerini fotoda avlayabilecek sprint atabilen 7 VAROLHAN, bir çok yarıştır es geçmeden yazdığım beklenen yarışını ortaya koyamasa da bugün sevdiğim jokeylerden N.Avcı idaresinde yarışa ismini yazdırabilecek 11 PETTIT BLUE , Bir kaç koşu çok kalabalık tuttuğum yarışlarda es geçtiğim görmezden gelip unuttuğum ismi yine son dakika görüp es geçmeyeceğim 3 COUNT ON YOU sıralaması koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

6.AYAK : Son ayağa kadar gelip son ayak da kalp atışlarının yükselmesini istediğim için tek tercihimi bu koşuya sakladım. İki aylık bir aranın ardından çıktığı İzmir pistinde bugün ki rakiplerinden Tuğalp’ın gerisinde koşuyu tamamlayan. O gün ki şartlara bakıldığında rakibiyle aynı kiloda olan bugün rakibine göre daha hafif kiloyla start alacak olan o gün rakibinin üzerinde başarılı Jokeylerden M.Çiçek bulunurken kendisinin üzerinde Cüneyt Gökçe  kardeşimiz varken bugün etkili Jokeylerimizden F.Yüksel’le piste çıkacak olan Son koştuğu startına göre İzmir pistinde ki galop ve derecelerini daha da ilerlettiğini gördüğüm , O gün start alan rakibinin Antrenörü S.Gökçe değiştikten sonra son startında beklentilerin altında kalan bir performans sergileyen M.Özgül antrenörü ile rövanş mücadelesini kazanabilecek başarılı antrenör S.Gökçe bugün sevdiği mesafede koşuya ağırlığını koyup startla birlikte koşuda beyaz bayrak ayna yapabilecek hazırlıklara sahip olan 3 GOLDEN KİNG ‘i kuponumda Günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

Bütün Yarış sever arkadaş ve dostlarımıza başarılar diler. Şansınız ve Bahtınızın açık olmasını temenni ederim.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 11,1,12,5

2.AYAK : 2,3,5

3.AYAK : 4,1,3,6,2

4.AYAK : 2,1

5.AYAK : 10,8,6,4,5,7,11,3

6.AYAK : 3

TUTAR  : 57,60 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

8 Şubat
Ziyaretçi
8 Şubat

Bol şanslar. Ben son ayak 5 i tek atıp oynuyorum kuponu. Tşkler şimdiden

redapple
Üye
redapple

Günün ganyaninda dikkat edilecek jokeyler ! Bol şanslar.