Ana Sayfa / Tahminler / 08 OCAK 2016 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

08 OCAK 2016 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Hafta sonu öncesi bugünlerde biraz fazlaca gözü yaşlı olan İzmir programıyla birlikteyiz. Bu nedenle biraz daha ters sonuçların çıktığını görüyoruz. Yorumlu İzmir tahminlerim aşağıda olup, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Daha uyumlu ve yatkın gördüğüm binicisiyle start alacak olan 2 (ESENTEPE) önceliğim. Aralarındaki son yarışta kendisini geride bırakan 1 (BEBEKKAYA)'yı tabii ki unutmamak gerekir. Mesafenin kısalması stiline uygun olan ve formda binicisinin her zamanki tez canlılığı yerine biraz bekleme yarışı yaptırması durumunda 8 (ŞİRRET) devreye girebilecek diğer ihtimaldir.

2.Ayak: Form ve çalışma durumu olarak öne çıkan isimler de var, idman performansına baktığımızda farklı isimler var. Bir de pist koşulları nedeniyle sürpriz yapma ihtimali olan isimlerin de olduğunu düşünürsek tercihler oldukça artıyor. Eleme yöntemiyle iki ismi dışarıda bırakarak, sıralamam şablonda yer alacaktır.

3.Ayak: Son yarışında gerek eşgal gerekse fizik olarak kendisinden üstün Tiglon'a geçilen 1 (EXTRA POWER) adeta altın tepside sunulmuş galibiyeti geri çevirmeyecektir. Bankom

4.Ayak: Son koşusunda Cankardeşler'in arkasında Yılmabaşar'a  iyi direnç gösteren kısalan mesafenin etkisiyle 2 (BURKAL) favorim. Son dönemde iyi bir form dönemi geçiren istikrarlı isim 1 (AK BEYAZ MEHMET) ile kazananı belirleyecek mücadeleyi aralarında yaparlar.

5.Ayak: Bölünen ikinci maiden koşuda ilk yarışında yarım boyla 2.likte kalan 3 (DEVRAN) önceliğim, bir çok kez maidendan çıkışını ertelemiş isim 8 (SELVİHAN), İstanbul'dan gelen daha başarılı olduğu mesafeye çıkacak olan ve idmanda da pisti yadırgamayan 4 (ESTEMİNEL), Turbo yavrusu 2 (CANGOCAN) da çalışmalarıyla değerlendirilir .

6.Ayak: Son koşusunda burun farkıyla 2.likte kalan 5 (SAMBA) yine aynı mesafede başarılı olabilir. İdeal mesafesine çıkacak olan 11 (TORUN ANGEL) eski günlerine dönüş yapabilir. Pist koşullarını göz önünde bulundurduğumuzda 3 (HASAN BABA) ve 9 (GRAND STAR) devreye girebilir. İdman performansıyla 4 (HASSA) günü siürprizle kapatabilecek kapasitede.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 2-1-8

2.Ayak: 3-1-10-7-12-8-2-11-9

3.Ayak: 1

4.Ayak: 2-1

5.Ayak: 3-8-4-2

6.Ayak: 5-11-3-9-4

Kupon Tutarı: 64,80 TL (Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim 5 (Fly So Free) olacaktır.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

selam sevgili can bey güzel bir kurgu olmuş
ellerinize ve kaleminize saglık bol şanslar
ve başarılar dilerim yazdıgınız gibi gelsin
ayakları düz bassın emeginize saglık sevgi
ve saygılar.

Atlas
Üye

bol şans can bey

Bycreed
Üye

Bol şans abi.

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

İZMİR MİSLİ ALTILI TAHMİNİM BOL ŞANSLAR.

1. AYAK. 3. TEK./ 2./

2. AYAK. 3.2.1.5.11.9.12./

3. AYAK. 3. TEK./ 4./

4. AYAK. 3. TEK./ 2./

5. AYAK. 8. TEK./ 7.9.3./

6. AYAK. 3. TEK./ 5.6.7./

Adrian
Üye

Bol Şans Can ;)

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

Hayırlı günler kardeşim henüz programa bakmadım sadece ikinci ayakta tek vereyim sonra incelemeye geçeyim 8 numara limitsiz bu sitede kaç kez verildi ve son yarışında üstündeki armut kafalı atı bir öne aldı bir bekledi son 100 de at dayanamadı kendisini bariyere attı :) ve o gün de yazmıştım bu limitsiz ne zaman koşarsa tek yazarım diye..

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

Kardeşim tekrar baktım ilk 3 koşusunu bu çocuk ile koşmuş kesinlikle yanına at yazmam.. gelmezse bir sonraki yarışına bakarım ama son koşusunu hatırlayın lütfen hatta burayada yazdım tekrar tekrar izleyin soylukral gündüzün oğlu burada koşsa yanlarına at yazar mısınız. … tekrar izleyince çok çok rahat kazanacağı koşuyu üstündeki armut yüzünden kaybettiğini sonunda atın dayanamayıp onu iç bariyere firlattigini göreceksiniz. … extra power samimi diyorum geçilir ise çok yazık olur derecelere bakıyorum 4 numara 1400 ü 1.31 yapmış extra power 1600 ü 1.41 az birşey at yarışından anlayan insan aradakifarkı ggörür gelmezse tamamen şanssızlıktan gelmez..6. Koşu devran beyaz bayrak ayna yapar at ilk kez koşuyor 1400 ve binicisinin ne yaptığı belli değil ne bekletmiş ne kaçırtmış.. yine Doğukan var aynı hatayı yaparsa kurteller zor at verir kendisine.. 3 tane tek kardeşim gerisi size kalmış

ihsan
Ziyaretçi
ihsan

selam herkese perşembe günü sitenizi tesadüfen girdim kimin yorumu oldugunu hatırlayamadım fakat çok güzelvermiş teşekürler herkimse kupontut du bugun yinebakıyorum emeginize saglık bundan sonra burdayım ve herkese tavsiye dediyorum

ihsan
Ziyaretçi
ihsan

herkese selamlar arkadaşlar dün sitenizi tesadüfen girdim gercekden izmir koşularınız harikaydı teşekürler ve herkesiburayabakmalarını tavsiye etdim.bugun de işallah güzel olur..

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Abicim nazar değmesin yorumların mukemmel bol şanslar

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

İZMİR ALTILI TAHMİNİM BOL ŞANSLAR.

1. AYAK. 3.2.5./

2. AYAK. 3.2.1.5.11.12/

3. AYAK. 3.4.2.1./

4. AYAK. 3.2.5.1.4./

5. AYAK. 8.7.9.3./

6. AYAK. 3. BANKO TEK./

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

İZMİR BEŞLİ GANYAN TAHMİNİM.

3. KOŞU. 3.2.1.5.11.12.9.6./

4. KOŞU. 3.4.1./

5. KOŞU. 3.2.5./

6. KOŞU. 8.7.9.3./

7. KOŞU. 3. BANKO TEK.

okan
Ziyaretçi
okan

4 ve 6 😀şaka gibi yaa

Oğuz
Ziyaretçi
Oğuz

Deli ünveren😄

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla