08 NİSAN 2018 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Zevkli Geçmeye aday İzmir programında Yarış severlerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Çim performansının nasıl olacağını tahmin edemesem de performans olarak rakiplerine göre daha hazır olan 1 STRABON ilk isim olup, etkili hazırlıkları ile yarışa hazırlanan 6 İNCEPTİON , 7 KİNG DADAS , 8 SHANE ve 9 SAGRAJAS’ı da ekleyerek ilk ayağı geçiyorum.

2.AYAK : Kalabalık ve birbirine denk isimlerin mücadelesini kalabalık tutmanızı öneriyorum sıralamam şablonda olacaktır.

3.AYAK : Son performansıyla orta mesafelerde ne derece etkili olduğunu gözler önüne seren ismin bugün uzayan mesafede biraz eksik koşacağını düşünsem de tek avantajının az atlı yarışın olması ve önlerde seri gidecek isimlerin sonlarda yavaşlamasından yararlanacağını düşündüğüm 1 KİNOWA’yı koşuyu kazanmaya yakın isim olarak görüyorum. Form olarak çok iyi bir performans yakalayan seri ayağa sahip 2 CAN DADAŞ tek ciddi rakip olarak gözüküyor.

4.AYAK : Son yarışında sert gruptan etkilenen bugün yapmış olduğu çalışmalarla bu grubu geçebilecek hazırlıklara sahip müsait kilosuyla rakiplerinin önünde gördüğüm ve ufak mislilik kuponlarda tek olabilecek 3 BAHANE koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum. Yanına son koşularında form olarak gelişme gösteren ve uzun mesafelerde sonlarda dinç gelebilen 2 GEZGİNCİ’ye şans veriyorum iki isim arasında mücadele birinciliği belirler.

5.AYAK : M.ÇİÇEK ‘le özleşen bir isim bugün ki rakiplerini geride bırakma başarısı gösteren bugün ki hazırlıklarıyla birkez daha rakiplerinin önünde yarışı önde bitirmesini beklediğim 2 TUĞALP’ı günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

6.AYAK : Sürpriz arayacağım bu koşuda koşunun önde isimleri 2 SÖKMENBEY ve ekürilerden 1 FATİHİN GÜLÜ rakiplerine göre ön planda olsa da rakip olarak ; 8 LİFE VESTS, 4 SAVASTEPE , 5 KORYİĞİT , 9 BİRİMSİN, 12 TANYERİ,14 ÖZÇOCUK sıralaması şans verdiğim bir diğer isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,6,7,8,9

2.AYAK : 2,3,7,8,9,10,11,13,14

3.AYAK : 1,2

4.AYAK : 3,2

5.AYAK : 2

6.AYAK : 2,1,8,4,5,9,12,14

TUTAR : 86,40 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Ertan

Son ayakta 8 ile5 ekürü ikisinide yazmışsin

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x