Ana Sayfa / Tahminler / 08 NİSAN 2018 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

08 NİSAN 2018 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Zevkli Geçmeye aday İzmir programında Yarış severlerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Çim performansının nasıl olacağını tahmin edemesem de performans olarak rakiplerine göre daha hazır olan 1 STRABON ilk isim olup, etkili hazırlıkları ile yarışa hazırlanan 6 İNCEPTİON , 7 KİNG DADAS , 8 SHANE ve 9 SAGRAJAS'ı da ekleyerek ilk ayağı geçiyorum.

2.AYAK : Kalabalık ve birbirine denk isimlerin mücadelesini kalabalık tutmanızı öneriyorum sıralamam şablonda olacaktır.

3.AYAK : Son performansıyla orta mesafelerde ne derece etkili olduğunu gözler önüne seren ismin bugün uzayan mesafede biraz eksik koşacağını düşünsem de tek avantajının az atlı yarışın olması ve önlerde seri gidecek isimlerin sonlarda yavaşlamasından yararlanacağını düşündüğüm 1 KİNOWA'yı koşuyu kazanmaya yakın isim olarak görüyorum. Form olarak çok iyi bir performans yakalayan seri ayağa sahip 2 CAN DADAŞ tek ciddi rakip olarak gözüküyor.

4.AYAK : Son yarışında sert gruptan etkilenen bugün yapmış olduğu çalışmalarla bu grubu geçebilecek hazırlıklara sahip müsait kilosuyla rakiplerinin önünde gördüğüm ve ufak mislilik kuponlarda tek olabilecek 3 BAHANE koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum. Yanına son koşularında form olarak gelişme gösteren ve uzun mesafelerde sonlarda dinç gelebilen 2 GEZGİNCİ'ye şans veriyorum iki isim arasında mücadele birinciliği belirler.

5.AYAK : M.ÇİÇEK 'le özleşen bir isim bugün ki rakiplerini geride bırakma başarısı gösteren bugün ki hazırlıklarıyla birkez daha rakiplerinin önünde yarışı önde bitirmesini beklediğim 2 TUĞALP'ı günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

6.AYAK : Sürpriz arayacağım bu koşuda koşunun önde isimleri 2 SÖKMENBEY ve ekürilerden 1 FATİHİN GÜLÜ rakiplerine göre ön planda olsa da rakip olarak ; 8 LİFE VESTS, 4 SAVASTEPE , 5 KORYİĞİT , 9 BİRİMSİN, 12 TANYERİ,14 ÖZÇOCUK sıralaması şans verdiğim bir diğer isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,6,7,8,9

2.AYAK : 2,3,7,8,9,10,11,13,14

3.AYAK : 1,2

4.AYAK : 3,2

5.AYAK : 2

6.AYAK : 2,1,8,4,5,9,12,14

TUTAR : 86,40 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

Son ayakta 8 ile5 ekürü ikisinide yazmışsin

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...