08 MART 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bir süredir İzmir’in düşük ikramiye potansiyeline dur diyebilecek bir programa denk geliyoruz. Bu ara takip modumu yakalamışken sizlerle paylaşmak da görev icabı oldu. Sıralamalı yorumlu tahminlerim aşağıda olup yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Bana göre gerçek potansiyelini halen göremediğimi düşündüğüm Azaraks temsilcisi 2 (ALWAYS FİRST) son 3.lüğünde bir sonraki yarışı için sinyali vermişti. Oldukça değerli bir eşgale sahip 8 (NİLSULTAN) idmanda gayet istekli görüntü çizmiş. Form grafiğine bakılırsa 7 (NİCE SUN) muhakkak yazılmalı. Takı değişikliğine giden 1 (BABY PEPPERONİ) faydalı olduğunu çalışmalarında göstermiş ki güne sürprizle başlangıca imza atabilir. İlk yarışını kazanan 4 (BEYŞEHİR GÜZELİ) de bunun tesadüf olmadığını göstermek isteyecektir.

2.Ayak: Arap taylarının Şartlı mücadelesinde eküri desteğini de yakalamış 4 (SAVAŞTEPE) ilk tercihim. Son yarışını bugünkü mesafede kazanan 9 (BİR RÜYA), Kadir tercihinin olumlu yansıyacağını düşündüğüm 5 (OĞLUMMELİH) ve idman performansıyla değerlendirilmesi gereken 7 (TRAKYALI) bu ayak için yeterli olacaktır.

3.Ayak: Yeni tanıştığı binicisiyle istikrarsızlığına dur deyip hanesine üst üste iki 1.lik sıkıştıran 8 (SUN BURN) kalitesi ve Handikap puanıyla grubun üzerinde profil çiziyor. Küçük kuponlara alternatif tek önerebilirim. Bu kadar övdün neden direkt Banko vermiyorsun diyenlere de baştan dile getirdiğim istikrarsızlığı. Yanına alternatif olarak değerlendireceğim isim 7 (OASİS) olur.

4.Ayak: Seri 2.likleriyle ilk sıradan önereceğim isim 5 (WAİT FOR İT) olur. Mesafenin gedikli ismi 2 (BULLET PROOF), İstanbul’daki vasat üstü performansını İzmir’de zirve yapan 3 (MİZZEN OF TURKEY) bu ayağa yeterli olur.

5.Ayak: Bugünkü rakiplerine benzer bir grupta elde edilmiş 3 seri 1.lik, benzer bir grup yakalamışken 2 (SERDÜMEN) altılı programının rotasını bir kez daha tayin eder. BANKOM

6.Ayak: Buram buram sürpriz kokusunun geldiği maiden ayakta önereceğim isimler altı ile sınırlı. Öncelikle kendi tercihlerinizi ön planda tutun diyerek sıralamamı şöyle sunayım. Özellikle çalışma performanslarını değerlendirerek 4 (CONTRELE TEMPS), 6 (GÜZELAT), 14 (VİCTORY WAY), 12 (RİVERS SON), 13 (SARIŞIN KURT) ve 11 (OĞLUM RÜZGAR) şeklinde sıralıyorum.

 

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 2-8-7-1-4

2.Ayak: 4-9-5-7

3.Ayak: 8-7

4.Ayak: 5-2-3

5.Ayak: 2

6.Ayak: 4-6-14-12-13-11

Kupon Tutarı: 43,20 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

1.Ayak : 6,7,8
2.Ayak : 1,3,7
3.Ayak : 8
4.Ayak : 3
5.Ayak : 1,2,3
6.Ayak : 2,4,5,11,12,14