07 TEMMUZ 2020 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (O GEMİ BURAYA GELECEK)

Kurgusu zor ama bir o kadar ikramiyeye göz kırpan Ankara 2.altılı ganyan tahminlerim şu şekildedir:

1.AYAK) 50kg ile A.Kaçmaz ne zaman görsem ilk atımdır. Detaylarda göze çarpan husus ise; 12 SEFİRA son kazandığı koşuyu 50kg A.Kaçmaz ile kazanmış, ilk atım…Viraj sonrası 100 mt kadar önde rahat kalırsa bitirebilecek 5 CÖMERTOĞLU ve kilosuna rağmen istikrarlı koşan 1 ARSLANDİKENİ plase atlarım. Son olarak son yarışında 1200mt olmasına rağmen ilk kez binen U.Temur’un iyi idare ettiğini gördüğüm acı sprinter at 4 BERKUK, 200mt daha uzayan koşuda startta oyalanmaması durumunda kendine son 100de dış kulvardan şans bulabilir.

2.AYAK) Öncelikle arka planda çıkacak bir ata dikkat çekmek istiyorum; 5 NAVONA…Bu at hatırı sayılır bir bedelle ARACI ekürisi tarafından alınıp daha sonra el değiştiren ve aslında üzerinde zamanında hayaller kurulan bir tay. Eğer verilen pandemi arasında atın gelişimi sağlanmışsa, ilave olunan kapalı gözlük takısıyla günün sürprizine imza atabilir aman dikkat!!! Atların koşu stillerini takip etmeyenler için bu koşuya bir parantez açalım; koşan on atın yedisi ya kafayı alan, ya kafayı alanı rahatsız eden ya da deli dana gibi koşuyu tempoya sürükleyen atlar…Hal böyle olunca elimizde iki senaryo kalıyor; ilki öndeki atlardan grubu dağıtıp arkadan gelenlere direnebilecek ve aşırı hızlı bir tempo koyabilecek bir at var mı? Bu sorunun cevabı 6 BELLAGIO ANGEL…hem de viraj dönüldükten sonra ona teşviği verip 3-4 boy öne attırabilecek bir hışmanla…İkinci ve daha kuvvetli senaryo ise; öndeki atların birbirini tüketip geriden gelen 2 ROYAL CHICK ve bu sefer dil bağı ilave olunan 4 POETIC CHARM‘ın ekmeğine yağ sürülmesi…Nasıl bir at olduğunu hala çözemediğim ama çimi kumundan daha iyi olan 3 JABEL ve koşuyu sigortalamak adına daha önce çimde geçilmemiş 1 TEMPERANCE‘ı da ekliyorum.

3.AYAK) Nereden baksan çok zor yarış…Döver’in 1400 üstü performansı kazanmaya yetmiyor ama onu atlayacağım derken yarışı kazanabilecek atlar heba oluyor bu uğurda…Şu yarıştan Döveri çıkartsan bambaşka bir yorum, döverli bambaşka bir yorum gerekiyor…Aksi gibi bugün onu bozmaya koşabilecek bir at da yok stili dışı koşan bir at olmazsa…eğer son 1000mt ye güle oynaya giren bir Döver olursa; daha önce yine aynı mesafede iki kez deklare olan ama tabela dahi yapamadığı jokeyiyle bu sefer olur mu, kocaman bir soru işareti??? Ben burada ilk iki şansı Döver’e bulaşmadan yarışı orta-arkada takip edip son 300’de yarışa katılacak atlara vermek istiyorum. Bunlar 4 IDEALIST ve 1 AKARNEJAT‘a veriyorum. Eğer Döver’in temposu erken düşerse onu viraj dönülünce atlamayı başaran bir 7 STARBIR bu gruba uzak çekebilir. Zaman zaman taraklama biten koşulardan galip ayrılan 6 ÖZYEL ve bu kada yarışı üzerine kurduktan sonra ya direnirse diye 2 DÖVER son atım…

4.AYAK) Her yarış başka bir atın olağan dışı performans gösterdiği bu grupta yorum yapmadan sıralamamı vereceğim…Tek bir şeye dikkat çekeceğim bir numaralı ata binen apranti fena bir apranti değil…ilk birinciliğini alsın diye getirmiş olabilirler çünkü at çok hazır durumda…. 2 ÇİVİCİ- 6 ATİKSOYLU-1 SABIR BEY-5 TAŞERON8 MARDİNLİ-3 GÜVENAĞA diyerek kapatıyorum.

5.AYAK) İlk yarışı olmasına rağmen yeterli hazırlıkları, G.Kocakaya faktörü, Özbelge ekürisinin atı olan 5 ONEMANSHOW‘un ayakları yere düz bassın diyorum ve tek olarak öneriyorum. Müthiş bir kan hattına sahip safkanın hazırlıkları da yeterli olup kazanmasını bekliyorum.

6.AYAK) Kalabalık arap koşularındaMüslüm Çelik’in gerçekten özel bir becerisi var…Eğer koşunun ilk 4 5 tutulan atları içerisinde bir ata biniyorsa, sakin kalarak atı doğru yerde yürüterek sonuca gidebiliyor… Son koşusunda attığı sprinti tekrarlarsa kazanması an meselesi 14 NAZARNAZ Müslüm Çelik ile ilk atım. Son iki koşusunu da çok beğendiğim A.sözen idaresindeki 13 KESVACANGÜN ve koşunun muhtemel AGF’si 6 AYDANKIZ diyerek günü kapatıyorum.

 

KURGU:

12-5-1-4

5-6-2-4-3-1

4-2-7-6-1

2-6-1-5-8-3

5 (Onemanshow)

14-13-6

 

Tutar: 150 tl

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: O Gemi Buraya Gelecek

Avatar
Merhabalar...37 yaşındayım, İstanbul'da oturuyorum, bir kızım var...Üniversite mezunuyum, ticaret ile iştigal etmekteyim...95-96 yılı BOLD PILOT efsanesi ile delikanlı iken edindiğim bu uğraş bazen seyrek bazen yoğun iştirakim ile devam etmektedir...Dürüst konuşmak gerekirse, ben sadece eğlence olarak görmüyorum, program seçerek her programa oynamamamakta ve yüksek meblağlar hedefleyen yüksek bütçeli kuponlar yapmaktayım...20 yıllık süreçte 2 kez yüksek ikramiye bulmak kısmet oldu ama muhtemelen daha fazlasını geri vermişizdir zaman içerisinde:) Son 2-3 yıldır bu siteyi takip etmekteyim ve gördüğüm en elit katılımcıları olan bu platforma yazar olarak herkese bir katkıda bulunmaya çalışacağım...Sağlıkla kalın...
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
RISING

Bol şanslar O Gemi

harbiden

Bol şanslar o gemi

Ankara 1. Altılı

1
7
1-2-3-4
1-2-3-4-5
1-5
1-2-3-4-5-6-7-8

22,40 TL

derince

Bu sicaklarda lazım olan iki şey,
Biri gemi biri deniz..
Hadi bakalım ogemi, denizini bulabilmen dileğiyle.😊
Yine binliklere gidebilecek altili hatta beşli bülteni.

Anıl

Kolay gelsin derince senin yorumlarını begenerek takip ediyorum bugun yorum yapcakmisin bekliyorumda…

sivaslı

MOON FATHER
2.Ayak
7 – PEEKABOO
3.Ayak
1 – HÜRADAM
2 – ARBEDAŞ
3 – EFEBERK
4 – KAFADAR
4.Ayak
3 – ALTINBAŞAK
5.Ayak
5 – CÖMERTOĞLU
7 – KALFALARBEYİ
9 – ŞEHLEVENT
11 – KÜÇÜK DEMİRKIRIM
12 – SEFİRA
6.Ayak
4 –

sivaslı

bol sanslar dılıyorum .altılımı kopyala yapıstır yapamadım yarısı cıkmamıs ozur

admin

Bizi yapistirdilar zaten gerek kalmadı :)

derince

Ankara 2

789-12
136
Starbir
34586
258-12
3456-14-16

hamolyozlu

ist2
bol şanslar herkese
1.Ayak
2 – FIRTINA VADİSİ
4 – BERKUK
5 – CÖMERTOĞLU
7 – KALFALARBEYİ
9 – ŞEHLEVENT
11 – KÜÇÜK DEMİRKIRIM
12 – SEFİRA
2.Ayak
4 – POETIC CHARM
6 – BELLAGIO ANGEL
3.Ayak
7 – STARBİR
4.Ayak
3 – GÜVENAĞA
5.Ayak
2-ÇUKUROVALI
5 – ONEMANSHOW
8 – STOPPER
12 – MISS SUNSHINE
6.Ayak
2 – SONESEN
3 – TRACE
6 – AYDANKIZ
13 – KESVACANGÜN
14 – NAZARNAZ

barbar

ankara 2.altılı
1.ayak 5 cömertoğlu
2.ayak 6 bellagio angel
3.ayak 1 akarnejat
4.ayak 3,4,5,7
5.ayak 1,12,8,2
6.ayak 2,3,21,14,13,6,15
BOL ŞANSLAR..

admin

Ogemi, kupon tam gelmedi yorumuna. Ebayi de kuponu paylasa tıklayınca indir seçimi yapınca kuponu bir sayfada açacak. O sayfanın adresini yoruma eklemen yeterli.

admin

comment image

admin

Böyle daha iyi oldu sanırım :)

admin

Tebrikler. Hadi rastgelsin :)

Hüseyin

O gemi on numara kupon yapmışsın böyle namussuz bir oyun bu şu gelen atlara bak