07 TEMMUZ 2017 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İstanbul’a gelmeden önce koştuğu İzmir’deki son yarışında aralarda derelerde sıkışan yol bulduktan sonraki sprintiyle ilerisi için umut verip İstanbul’a getirilen getirilir getirilmez ORHAN MEKER koşusunu yine müthiş bir sprintle kazanan daha sonra ise G1,KV-18 ve G3 yarışlarda koşan şimdi ise tam dişine göre grupta bir handikap yarışa kayıt olan 2-BABADOĞAN süratli gitmesini beklediğim yarışta uyumlu jokeyinin idaresinde sonlarda yapacağı ölüm sprintiyle kazanacaktır.

2.AYAK: Benim gözümde ön plana çıkan bir isim yok kim gelse şaşırtmaz beni HEPSİ.

3.AYAK: 7-MAVİDALGA için söylenebilecek bir söz yok totosu herşeyi ortaya koymakta yalnız bugün idmanlarını çok beğendiğim 6-AMANKAYA ve yarış süratli giderse en dış kulvardan bir anda adını duyabileceğimiz 5-ABUŞ rakip olabilecek isimler.

4.AYAK: Ara sonrası iki yarış gören 6-MARVELOUS IRON ve mesafede çok koşan 3-BLAZE TO WIN arasındaki mücadele birinciyi belirler gibi gözükse de Ankara’dan formda gelen 4-DEDEMŞAH bir sürpriz yapabilir.

5.AYAK: Son startı oldukça başarılı olan 2-KORİK ve 1-RACİ ön planda tuttuğum isimler ancak formda jokey Sadettin Boyraz idaresindeki 4-GÜLENYÜZ şanslı olabilecek bir diğer isim.

6.AYAK: İki yarış önce bu pist ve mesafede güçlü rakiplerinin arkasında tabela yapamasa da diplerinde bitiren 10-SMOOTH RUNNER ve pist ve mesafeye aşina 3-TEMEL REİS arasındaki mücadele birinciyi belirler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2

2.AYAK: HEPSİ

3.AYAK: 7-6-5

4.AYAK: 6-3-4

5.AYAK: 2-1-4

6.AYAK: 10-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda

Cengiz

Mavidalga için bi yorum yapabilirsiniz ata göremi koşuyo

admin

Orijini sebebiyle açık yarış koşmadığı için zayıf rakiplerinin yanında ata göre koşuyor. Eğer koşarsa gerçek gücünü Enternasyonel koşularda görebiliriz.

Cengiz

Teşekkür ederim

efe

Bolşanslar yazdigin gibi gelsin üstad cok ara veriyosun tahmin icin daha sık bekliyoruz teşekkürlet

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Arda bey

Biratakan1907

Genel yorumunuzu çok beğendim umarım başarılı olursunuz. Benim istanbul tahminim şöyle ;
2
1.5.8.7
7.4.6.1.2.5
3
2.1.6.8.4.5
10.7.8.5.11.13.12.9

bol şanslar yazdığınız umduğunuz gibi gelsin

Mehmet28

bol şanslar

admin

BABADOĞAN çok geç kaldı.

Neler Oluyor Tjk?

7-5:2 //8-1:7 //3+2:5 Bu kadarı da fazla tesadüf geldi . Matematikte bu kadar tesadüf bir araya gelme şansı milyarda 1