07 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İzmir programı oldukça cazip konumda Altılı şablonun da Misli denenebilir. Tüm Takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Dişilere ait şartlı mücadele de koşu üzerinde ki ilk şansı Utopia yavrusu olan 5 CALLIENTE’ye veriyorum. Bu sezon tek yarış koşan ismin geliştirdiği formuyla beraber İzmir pistinde ki idmanlarında rakiplerine oranla daha net işler ortaya koyması ve Nevzat Avcı idaresinde şansının bir kademe daha yükselmesiyle koşuda ilk şans verdiğim isimdir.  2019 yılı içerisinde tek start alıp etkisiz kalmış olmasına rağmen bu tip mesafelerde etkili koşuları bulunan dikkat çekici uzun işlerinde akıcı gözüken 4 TURKNUR ciddi rakip olup, Koşunun favori konumunda çıkmasını beklediğim 2 DENİZYILDIZI ve 1 GIALLO RAGAZZA ikilisiyle beraber İzmir pistinin etkili Jokeylerden Barış Kurdu idaresinde start alacak olan 3 SWETTIE BERLY yazılarak koşunun dinamosu oluşturulabilir.

2.AYAK : Koşuyu derinlemesine incelediğim de koşuda rakiplerini bugün için geride bırakmasını beklediğim ismi kuponum da İlk banko tercih olarak değerlendireceğim. Akın Sözen idaresinde start olmuş olduğu iki startından bir birincilik ve üçüncülük elde eden ismin uzayan mesafelerde daha etkili koştuğu ve uyumlu kantarmasıyla birlikte başarı ortalaması gayet yüksek olup, İzmir idman pistinde ki hazırlıklarında oldukça etkili ve dinç gözüken 2 İPKİNHAN koşuda BANKO tercih ettiğim isimdir.

3.AYAK : Sürat olarak oldukça hızlı bir koşu olacağı aşikar. Koşu üzerinde ünalamca, arbedaş ve zaman zaman vaseem gibi isimlerin önde sert temposuyla yarışı süratlendirdiği ve koşuyu önde göğüslediği yarışları izledik. Bu sebeple koşu üzerinde arka planda kalacak olan ve bekleme yarışı yapmayı tercih edecek iki ismi ayırım etmeden kuponum da şans veriyorum. Zaman zaman yaşadığı startta kalma problemlerine rağmen 5 KAFADAR ve 2019 yılı içerisinde tek start alıp geliştirdiği formuyla 4 GOBEN arasında geçmesini beklediğim bir koşu.

4.AYAK : Günün sonucunu merakla beklediğim ve seyir zevki oldukça yüksek olan bu koşuda son yarışını kazanırken kendisine hayran bırakan geçildiği anda tekrar içeriden tazeleyip Gümbürgümbür gibi bir şampiyon ismi foto da geçmeyi başaran kendisi kadar etkili bir forma sahip olduğunu düşündüğüm ekürisi ile birlikte koşuda ön planda değerlendirdiğim isim 2 KIZILHAN ve Kaba kumda her zaman adından söz ettiren ve Usta pilotunun tercihi ile birlikte bugün için şansının bir adım daha yükseldiğini düşündüğüm Bursa idmanlarında ki kısa galoplarında oldukça güzel işler ortaya koyan 4 YILMABAŞAR ikilisi arasında geçmesini beklediğim bir koşu.

5.AYAK : Programın oldukça cazip olduğu ve koşu üzerinde direk sivrilen isimlerin olması başta bahsettiğim gibi Altılı şablonunu Misli olarak oynamaya teşvik ediyor. Koşu üzerinde son iki startını kazanırken oldukça rahat gözüküp gövde gösterisi yapan bugün tek soru işaretinin üzerinde ki Başarılı Jokeyi Özcan Yıldırımın olmamasına rağmen ilk şans 2 MY ROYAL SUN olup, 2018 yılı takvimi içerisinde çok fazla start alamayıp, 2019 yılı içerisinde iki yarış koşturulan ve koşularında oldukça formda olduğunu gözlemlediğim 4 ALAÇATI AĞASI arasında ki zevkli mücadeleden birincinin çıkacağını düşünüyorum.

6.AYAK : Mesafenin etkili ismi direk göze çarpan 1 DEATH RACER bu tip mesafelerde olmazsa olmazlardan olan ismin koşu için hazırlıkları yeterli olup ağır kilosuna rağmen koşuda ön planda ki isim olduğunu düşünüyorum. Rakip olarak gördüğüm isim çok uzun zaman sonra bugün ilk startını alacak olmasına rağmen düzenli idmanlarla aralıksız bu koşuya hazırlık yapan 6 ALMOHAD ve son kısa işinde ki idmanında dikkatimi çekip kıpırdama gördüğüm 8 STRIKE HARD ve idman görüntüsünü beğendiğim Akın Sözenle ters bir yarış yapabilecek forma sahip 4 TAŞKESEN koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,4,2,1,3

2.AYAK : 2 İPKİNHAN

3.AYAK : 5,4

4.AYAK : 2,4

5.AYAK : 2,4

6.AYAK : 1,6,8,4

TUTAR : 11,20 * 5 Misli = 56 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar. Arda

admin
Yönetici
admin

Arda beni mi andı :) bol şanslar Yavuz

Kyd11
Ziyaretçi
Kyd11

Buda benden 5li
1)6.5.3.1.2
2)1.2.5
3)yılmabaşar
4)2.4.5
5)4.6.2
Hepinize bolşanslar

Derince
Ziyaretçi
Derince

Bursa ve İstanbul.da

Bol tekli yorumlarla oyun bulamamak uzucu oldu.

Ozellikle yorumlardan bursada son ayak Ekurileri tek atıp beşli yapanlarin oldugunu dusunuyorum..cevremdekiler gizli gizli siteye ziyaret ediyor..reklam artiyor..

Bakip en azindan besli yapanlara bol sans diyorum

İzmire gelirsek

Bir onceki yarisinda deniz yildizindan fark yiyen sweetie beryl. Daha hazir girecegi bu kosuda rovansi ala bilir.tek rakibi yine denizyildizi olacaktir. 3//2

2. Ayak burada tek tek atlara bakinca hepsi birbirinden dengesiz atlar..riske girmiyorum
Hepsi

3.ayak 1245

4. Ayak 24 ayirmiyorum

5. Ayak verdigi uzun aradan sonra bile sanki hic bisey olmamis gibi kaldigi yerden devam eden Alaçati agasi banko

6 .ayak supriz bekledigim ayagida kapatiyorum.

Hepsi

90 tl

CuteShark
Üye
CuteShark

Bol şanslar derince

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Hepinize Bol Šanslar Arkadaşlar

Izmir
1. Ayak 5,2,1
2. Ayak HEPSI
3. Ayak 4,5
4. Ayak 2,4
5. Ayak 2,4
6. Ayak 1 Tek

CuteShark
Üye
CuteShark

Bol şanslar Yavuz

Engin Ineç
Üye
Engin Ineç

Bol şanslar

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

İZMİR

2.1
HEPSİ
5
4
4
Hepsi

Bol şanşlar

Nolisi Dolisi
Üye
Nolisi Dolisi

Eline sağlık Yavuzhan,
İzmir
1,2
Hepsi
5tek
4tek
2,4
1,2,3,4,5
14tl
Pek ikramiye vaat eden bir program değil gibi. Herkese bol şanslar.

admin
Yönetici
admin

Altılı başladıktan sonra lütfen kupon paylaşmayın arkadaşlar.