07 ŞUBAT 2016 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Hafta sonunda mücadele düzeyi fazla olan koşuların yer aldığı İzmir programıyla beraberiz. Birbirine çok yakın ve dengeli isimlerin start alacağı günde genelde favorilerin gelmesiyle birlikte son günlerin kısır ikramiyeli programlarından farkı kalmayacaktır. Favorilerle birlikte ikramiyeye götürecek isimleri birlikte tercih ederek tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Gecenin geç saatlerinde başladığım inceleme sürecinde beni en çok zorlayan koşu oldu KV-7 Seferihisar koşusu. Bir isim sadece 5 ay gibi bir süredir koşmamış, onu da geçtiğimiz sezon yer aldığı çim koşularıyla iyi hatırlıyorum, çok kuponumda yer verdiğim olmuştur. Ayrıca geçtiğimiz hafta Bursa’da tatlı sürpriz yapan Performer’ı hatırladım hemen. Sözüm o ki birbirine yakın dereceli isimlerin yer aldığı koşuda, ne öne çıkan ne geride kalan isim bulamadım, HEPSİ.

2.Ayak: Son koşusunu burda yer alan bazı isimlerin önünde kazanan 3 (BLACK SUN) önceliğim. Zencirbey arkası 2.liğinde son günlerdeki istikrarını sürdüren 7 (MY SPACE) özlediği galibiyete uzanmaya yakın. Bir diğer formda isim 10 (SİR PATRİCK) tabii ki es geçmek olmaz.  Mesafenin uzaması avantajını değerlendirebilecek ve daha başarılı olduğu binicisine de kavuşan 6 (NİKOLAYEV) ve kazandığı koşunun tesadüf olmadığını ispatlamak isteyecek olan 11 (YOUR TİME) yeterli olacaktır.

3.Ayak: Kendisinden hiç beklenmedik bir şekilde formunu sürdüren 1 (BABİ), sessiz sedasız yarış kazanmayı sürdüren (SONG BLUE) burda da neden olmasın diyerek işaretleyelim. Bir de Cem Şen faktörünün yanına, eklenen DB takısıyla 5 (GO GREEN) de ilave edeceğim isimlerdir.

4.Ayak: Şartlı-3 mücadelede 1 (BEST GUNNER), Karataş koşusunda hipodromu sessizliğe boğan 2 (MONTELLA) ve idman performansını göz ardı edemeyeceğim ki gelirse ikramiye katsayısına da önemli katkı sağlayacak olan 4 (SOYSAL HAN) diyelim.

5.Ayak: Sözleşme yaparcasına birlikte koşan ve geçilmezliğini sürdüren 3 (DERBİŞAH) çoğu kuponların teki olacaktır. İkramiyenin düşük kalmasını sağlayacak bu duruma itiraz ederek alternatif isim arayarak, kendisini bir kez geride bırakan 4 (NASUHOĞLU) ve Adana’da kazanarak yeni binicisine hoşgeldin diyen 2 (BİLDENHAN) eklenilebilir.

6.Ayak: Kendisi ve rakiplerinin son yarışlarını bir kaç kez izledim. Çoğu rakibi yarışı bitirdiğinde ”ama daha yeni başladık” dercesine bir edayla yarışını bitirmek zorunda kalan, sürdürdüğü idman performansı ve start çıkış sorunu da çözdüğünü gördüğüm 8 (LAÇİNKIZ) benim bugünkü BANKO tercihim olacaktır.

Altılı Ganyan Şablonum: 

1.Ayak: 3-5-6-1-4-7-2

2.Ayak: 3-7-10-6-1

3.Ayak: 1-2-5

4.Ayak: 1-2-4

5.Ayak: 3-4-2

6.Ayak: 8

Kupon Tutarı: 56,70 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bombaci

Bol şanslar dilerim. 4. Ayakta SOYSALHAN 10 numara tüyo olmuş. Benimde sonradan bir arakadasimla konustuktan sonra dikkatimi cekti. Ama o ana kadar admine maili atmis oldum. O ayagida tek verdim geride donemiyorum. Sıkistim kaldim valla. :) tekrar bol şanslar dilerim.

kofana

bombacı seni dinleyip soysalhahı ekledim hayırlısı

admin

Bol şanslar bugün senin sayfadan gidelim.

1-3-6 //
3 //
1 //
2 //
HEPSİ //
HEPSİ

2 Misli 30 lira

admin

Niko yatırdı bizi. Önünü kapattı ama sanki geçilecek gibi değildi. Sana bol şanslar abi :)

admin

Protesto sahipleri çekti herhalde, geç geldi ama kabul olmadı.

Bombaci

insallah dur bakalim hayirlisi. Valla bugunu bende cok merak ettim. Emekler boşa gitmesin birileri tutsunda oyle veya boyle onemli olan o.

Güney

Hadi Bakalım İnşallah Tutar Hayırlısı Ben5 Lİ GANYAN OYNİCAM BUGÜN :)
allah razı olsun yinede :)

tekin

Herkese bol şans izmir altılım,1,3,5,4,6/2,3,4,5,6,7,10,11/1,/1,2/2,3,4/3,5,/28,800.

Hoca

Soysal han dan ziyade Dem baba ya dikkat…

shatahex

bravo hoca

mersinli

Bugün çok üzüldüm,
3,4,5,6
1,2,3,5,6,7,10,11
1
1,2,3,4
3
3,5,6,7,8,9,10,13
Olarak oynadım , bu sayfanın yorumlarıyla ama son ayakta 12 hayallerimiyıktı…

Sado

Gerçekten yazık olmuş

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x