07 ŞUBAT 2015 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.Ayak : Uyumlu binicisi ile PAMUK NİNE(8) favorim. Sonlarda gelecek olan FÜZE(4), TAHİRE(2) ve DÖKERBEY(9) rakipleridir.

2.Ayak : İyi hazırlanan BAŞKAN NEXIA(3) favorim. Pistte iyi gözüken KARAÇİ(5), KARABEKMEZ(9), ÖZBAYHAN(1) ve NOGAY TUĞ(11) rakipleridir.

3.Ayak : Artan formu ile SPORTING(8) favori. İyi duruma gelen İHTİYAR(4) rakibidir.

4.Ayak : Etkili formu ile MASTER PATRICK(3) tek.

5.Ayak : Formda YOLBULAN(1) favori. Pistte iyi gözüken KURTÇABEY(2), BAYHAN(5/10), FARUKHAN(7) ve BAYDARŞAH(4) rakipleridir.

6.Ayak : İyi hazırlanan POWER SUPRISE(9) tek.

Altılım

1.Ayak : 8-4-2-9
2.Ayak : 3-5-9-1-11
3.Ayak : 8-4
4.Ayak : 3
5.Ayak : 1-2-5-7-4
6.Ayak : 9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
ismail
Ziyaretçi
ismail

Bi defada altılı yakalatın ya yemin ederim mafolduk

admin
Yönetici
admin

Yakalattığımız altılılar size denk gelememiş hocam. http://www.bankotahminler.com/kategori/tutan-altili-kuponlari/

Biz verdiğimiz tahminlerde yazan atlar gelince değil kuponumuz tutunca altılımız tuttu diye yazıyoruz. Size nacizane tavsiyem yarışlara olmazsa sitemize ara vermenizdir. Hayırlı akşamlar.

Ilhan
Ziyaretçi
Ilhan

Helalın var admin bizim böyle kendini bilmez kişilerle işimiz olmaz!onlar herzaman kendine göre yoltanlar.biz mutluyuz tuttursakda yatsakta iyi varsınız!başka siteler gibi(150)-(200)tlik kupon vermiyorsunuz!bizim bütçemiz kadar kupon veriyorsunuz .bu işde kişiliğinizin bize verdiğiniz öz güvenin tam kendisidir!Sizler bizim baştacımıssınız Büyükk üstatt!herşyin hayırlısı.Sevgilerleherzaman yanınızdayız!!

admin
Yönetici
admin

Sağolun İlhan bey. Sağduyulu insanların bizi takip ettiğini bilmek güzel.