07 MART 2019 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İzmir Programında Tüm Takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Son üç startında çok ön planda tercih ettiğim günün yüksek favori konumunda çıkması gayet normal olacak olan son startını kazandı derken rakibinin içten yaptığı ataklarına maruz kalıp kaybeden 1 KARAMIH koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isim olup, bu ismin bugünde eksik kalması durumunda, ara sonrası gördüğü yarışını oldukça beğendiğim  bu sefer uzayan mesafe ile birlikte çok daha etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim 2 USTAOĞLU , son uzun mesafeli yarışında çok etkisiz kalıp uzun mesafeden etkileneceğini o gün ki koşusunda da belirtmiş olduğum bugün sevdiği ideal mesafeye dönen ve yarış hazırlıklarında iyi gözüken 3 AÇIKEL üçlüsü koşu üzerinde ön planda değerlendirilmesi gereken isimler olup, bu üç ismin eksik kalması durumunda koşuda bugün için sürpriz şanslarını ellerinde bulunduran isimlerden ve geniş kupon yapacaklarda ara sonrası koştuğu yarışlarla toparlanma içerisinde olup ideal mesafesinde etkili bir yarış gelebilecek 7 RÜZGARBERK , Son altı startında tabela içerisinde yer bulup formunun zirvesinde ki 6 ÖZER BEYİM ve bugün ilk kez çıkacağı İzmir pistinde idmanlarında ki durumunu yarışa yansıtması durumunda oldukça ses getirebilecek 8 KIVRAKTAY koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Satış koşusunda rakiplerine oranla ara sonrası start alacak olan ve idmanlarında ki işleriyle birlikte koşuda kazanmaya en yakın isim olarak gördüğüm 1 DEMİRALP rakiplerinin çok önünde gözükse de bu koşuda çok fazla riske girmeyi kendi şablonum açısından yerinde görmüyor ve tek ismi start sorunu teşkil eden 7 beach life dışında ki bütün isimlere şans vererek bu koşuyu geçiyorum.

3.AYAK : Uzun mesafe deneyimleriyle beraber bu kez üzerinde İzmirin başarılı aprantilerinden Arif Okan Pazar ile start alacak olan ve son İdmanlarında ki mükemmel işleriyle Maidene veda etmesini beklediğim 2 BARUTEFE koşuda çok ön planda isim olup ufak ve mislilik kuponlarda risk edilebilir. Bugün kendisine tek ciddi rakibin son uzun mesafeli koşusunu beğendiğim kazandığı mesafe tecrübesiyle beraber bugün rakibine sonlarda ciddi anlamda zorluk yaşatabilecek 6 TEKFORD PLUS arasında geçmesini beklediğim bir koşu.

4.AYAK : Rakiplerine oranla Agf tablosunun neresinde yer alacağını tam olarak kestiremesem de daha çok bu tip koşularda risk almayı sevmem dolayısıyla üzerine inceleme yaptığım ve analiz ettiğim ismin rakiplerinin önünde çok fazla zorlanacağını düşünmüyorum. Uzayan mesafe ile birlikte Gökçe ailesinin sahip,antrenör ve jokey buluşmasının yanı sıra uzayan mesafede İzmir idman pistinde yapmış olduğu idmanlarında ki uzun işleriyle beraber dişi rakiplerinin önünde çok fazla zorlanmadan koşuyu kazanmasını beklediğim 3 MEGIC IVAILO günün ilk BANKO tercih ettiğim isimdir.

5.AYAK : 1200 ve 1400 mesafeler de rakiplerinin her zaman üzerinde kalitesiyle beraber çok iyi bir form grafiği yakalayan Jokeyi Gökhan Kocakayanın tek bu isim için İzmirde olması ayrı bir ayrıntı olup yapmış olduğu İzmir pistinde ki son işlerinde adeta zıpkın gibi gözüken ve çok fazla zorluk yaşamadan koşuyu kazanmasını beklediğim yarışseverin yarın için liman tercihleri arasında olup yüksek Agf tablosuyla beraber koşuda 1 ALPTUĞHAN günün ikinci BANKO tercih ettiğim isimdir.

6.AYAK : Bu iki banko tercihinden sonra açıkçası bu ayakta risk almanın çok da anlamı olmadığını düşünüyorum. Az atlı bu yarışta tercihim HEPSİ olacak. Daha az atla koşuyu tercih edecek yarış severlerimiz için öncelik tercihlerim idmanlarında ki güzel form durumlarıyla beraber mesafenin etkili isimleri ( 3 mıss tudor , 5 ımportant ve 2 iksir )

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,3,7,6,8

2.AYAK : 1,2,3,4,5,6,8,9,10

3.AYAK : 2,6

4.AYAK : 3 MEGİC IVAILO

5.AYAK : 1 ALPTUĞHAN

6.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8

TUTAR : 60,48 TL

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Teşekkür ederim adminim, tüm ekip ve takipçilerimize bol şanslar dilerim.

ferdi
Ziyaretçi
ferdi

Karamih gecen kosusu nemliymis diye bi haber geldi

Kavas
Ziyaretçi
Kavas

İzmir
4-1-2
5-4-3-8
2
3-1-4
5-1-2
1-6
Bolşanslar

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar YAVUZHAN

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadašlar
Bu Kuponu 20 Misli Yatirdim

Izmir
1. Ayak 1,3
2. Ayak 5,8,1,2,6
3. Ayak 2 BARUTEFE BANKO
4. Ayak 3,1
5. Ayak 1. ALPTUĞHAN BANKO
6. Ayak 3,6,1
20 misli 84 tl

Bombaci
Üye
Bombaci

Selam bol şans. Bende İzmir

1.ayak: 1-6
2.ayak: 1-2-3-5-10
3.ayak: hepsi
4.ayak: 1-2
5.ayak: 1-5
6.ayak: 1-6

Kavas
Ziyaretçi
Kavas

Şanlıurfa
6-1-5
3-1-11
14-3
10-6-7
1-4-10
1