Ana Sayfa / Tahminler / 07 MART 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

07 MART 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Maiden Mücadele'de iki ismi rakiplerine göre daha ön planda tutuyorum. Kocaeli pistinden Bursa pistine çıkacak olan muhtemelen yarışın ve agf Tablosunun favori isimlerinden olacak 4 GECEKUŞU ve Bursa pistindeki son üçüncülüğünden sonra Kocaeli pistinde çıktığı yarışta tabela dışı kalmış olsada bugün ki hazırlıkları ve sevdiği Bursa pistinde etkili koşmasını beklediğim 5 HÜROĞLU arasında ki birincilik mücadelesinden en az hata yapan koşuyu kazanır.

2.AYAK : Günün bana göre zor koşularından birisi performans ve form olarak birbirlerine yakın isimlerin koşmuş oldukları mesafede oldukça etkili işler ve yakın derecelerle bu koşuya çıkması koşuyu bir o kadar daha zor hale sokuyor. Ara sonrası gördüğü yarışla kondisyon kazanan ve bugün ki Bursa pistindeki hazırlıklarında etkili işler ortaya koyan 5 AZMİ REİS koşuda ilk şans verdiğim isim olup, yakın ara koşturulmasına rağmen form olarak oldukça etkili bir grafik yakalayan 1 SELDANINOĞLU, Bu grupta söz sahibi olabilecek isimlerden olan ve es geçilmeyecek 3 FORDTA TEK, Son idmanlarından sonra güzel bir görüntü içerisinde olan 4 NİNOŞUN OĞLU , İnatçı özelliğini beğendiğim yarıştan kolay kolay kopmayan 6 BERATBEY , İlerleyen yaşına rağmen etkili isim 8 EMBİR HAN ve bu isimlerin arasında olmazsa olmazlardan 9 MERTADAM sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Kazanmasının zamanı geldiğini düşündüğüm bir isim istikrarlı yarışları alışık olduğu kantarmasıyla koşuda etkili olmasını beklediğim yarış içindeki hazırlıkları oldukça etkili olan 5 MANİDAR koşuda ön planda tuttuğum isim olup, eksik koşması durumda yarışın karışacağını düşünüyorum. Form olarak mükemmel bir grafik yakalayan 1 MARUF TAY, Bu kez daha temkinli gidecek olacak 2 OLTACI, yarışı süratlendirecek isimlerden yarıştan kopmamaları halinde beyaz bayrak ayna gelebilecek 3 BİLGİNKADİR ve 4 HACIVAT şanlı konuma gelecek isimlerdir.

4.AYAK : Dişilerin uzun metrajlı koşusunda anne kan hattından uzuna gitmesini beklediğim ve koşuda etkili olmasını beklediğim 1 STILL DREAMING koşuda ön planda tuttuğum isim olup ,  bu mesafelerde antremanlı olan ve güzel işler yapan 2 MANZARA yakın rakip gördüğüm isim olup, bomboş kilosuyla Bursa pistindeki idman görüntüsünü yarışa yansıtması durumunda söz sahibi olabilecek hazırlıklara sahip 4 WALPAPERS sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Üst üste kazanarak formunun zirvesine çıkan ismin bugün işinin zor olduğunu düşünüyor ve serinin bozulacağını tahmin ediyorum. Koşu içinde ilk şansı bu kez daha etkili bir yarış performansı ortaya koymasını beklediğim 10 YOLAŞAN'a veriyorum. Bugün eküri safkanlardan çok farklı bir yarış beklediğim eski performansından geriye doğru gitmiş olsada son işlerinde oldukça etkili gözüken ismin kesinlikle kuponlarda bulunmasını tavsiye ediyorum. 11 YARİSSA. Koşu içerisinde en yaşlı isim olmasına rağmen hazırlık aşaması oldukça etkili olan 3 ANILBEY, Kendi sahiplerinin kantarmasıyla bu kez start alacak olan ve Bursa pistindeki hazırlıklarında farklı gözüken 8 DİYARBEYİ, zaman zaman amansız sürprize imza atma yeteneği elinde bulunan yarış içerisinde en iyi dereceye sahip olan 6 SULTANBATUR, Ara sonrası koştuğu yarışlarla form tutan son Kocaeli pistindeki ikinciliği ile dikkat çeken 5 PİLEVNELİ ve son olarak koşunun favori konumunda ki isim yükselen performans 4 FIRATIN ÖFKESİ sıralaması yarış içindeki şanslı gördüğüm isimlerdir.

6.AYAK : Nefes kesecek olan bir yarış sonları adeta ayakta izlenecektir . Yarışın favori konumunda çıkmasını beklediğim startta oyalanma gibi bir adet edinen ismi bugün özellikle çok beğendiğim ve seçici özelliğiyle koştuğu atlarda oldukça yüksek bir istatistik yakalayan uzayan bu mesafede koşu içerisinde çok etkili sonuç almasını beklediğim. Yapmış olduğu hazırlıklarında bugün koşuyu kazanmasını beklediğim 2 BAVİ REŞ'i kuponumda tek olarak yer veriyorum.

Bütün Yarış Sever Arkadaşlarımıza Başarılar Diler, Şansınız Bol Olsun.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,5

2.AYAK : 5,1,3,4,6,8,9

3.AYAK : 5,1,2,3,4

4.AYAK : 1,2,4

5.AYAK : 10,11,3,8,6,5,4

6.AYAK : 2

TUTAR : 88,20

Hakkında yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...

16 yorum

 1. bol şanslar
  biraz rahatsızdım yorum yazma ve pek inceleme fırsatım olmadı. paraya yönelik ufak bir oyun yaptım. teklere çok güvenmiyorum önde tutuyorum sadece

  10
  1,4,5,8
  1
  H
  4,5,11,12
  1,2,4

 2. yavuzhan41

  Şu basit altılı yine yazık oldu ilk ayak ikinci at ikinci ayak o kadar atta kapatmamak . Kendi ellerimle son ayak gelirse teslim etmiş olacağım tjk ya ikramiyeyi :)

  • Talihsiz olmuş o kadar atta. Güzel de para verecek.

  • yavuzhan41

   Yani kendime acayip kızıyorum şuanda . Manidar tek olur diyip yanına at yazıyorum. İkinci ayağı iki at dışarda bırakıp kapatmıyorum. Haybeye bu oyunu kaçırıyorum. gerçekten iyi de para verecek son ayak Manidar tek atsaydım çok farklı şekilde 2 at 3 le geçilebilirdi. Yazık ettim.

 3. yavuzhan41

  İstanbul da son ayak da adminim 10 No parsadan Bu isme dikkat ediyorum. Çok büyük bir sürprize imza atabilir. Çok kalabalık tutan arkadaşlar mutlaka değerlendirsin bu ismi.

 4. yavuzhan41

  Yazık oldu Bursa altılısına sonuçlara bakıldığında üzüldüm. Yıkılacak ayaklar az çok belliydi. Nasip değilmiş. İstanbul da iyi ikramiye verecek gibi. İlk ayak da eküriler koşuyu kazanmaya çok yakın ama yıktık gelirse onda da pişman olacağım. :)

  • yavuzhan41

   Geçmiş olsun Mine hanım yazık olmuş çok harika bir şablonmuş kupon miktarına göre çok rahat kazanabilirmişsiniz .

 5. teşekkürler adminim ve yavuz

 6. Fordta teke versinler diye dua ettim olmadi ama suda bir gerçek 9 ve 8 3 ve 5 in aksiyonunu bozdu

  • yavuzhan41

   Yarış biraz sıkıntılı oldu evet. Nasip bundan sonrakilerde umarım daha büyükleriyle kazanmak nasip olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir