07 MART 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Maiden Mücadele’de iki ismi rakiplerine göre daha ön planda tutuyorum. Kocaeli pistinden Bursa pistine çıkacak olan muhtemelen yarışın ve agf Tablosunun favori isimlerinden olacak 4 GECEKUŞU ve Bursa pistindeki son üçüncülüğünden sonra Kocaeli pistinde çıktığı yarışta tabela dışı kalmış olsada bugün ki hazırlıkları ve sevdiği Bursa pistinde etkili koşmasını beklediğim 5 HÜROĞLU arasında ki birincilik mücadelesinden en az hata yapan koşuyu kazanır.

2.AYAK : Günün bana göre zor koşularından birisi performans ve form olarak birbirlerine yakın isimlerin koşmuş oldukları mesafede oldukça etkili işler ve yakın derecelerle bu koşuya çıkması koşuyu bir o kadar daha zor hale sokuyor. Ara sonrası gördüğü yarışla kondisyon kazanan ve bugün ki Bursa pistindeki hazırlıklarında etkili işler ortaya koyan 5 AZMİ REİS koşuda ilk şans verdiğim isim olup, yakın ara koşturulmasına rağmen form olarak oldukça etkili bir grafik yakalayan 1 SELDANINOĞLU, Bu grupta söz sahibi olabilecek isimlerden olan ve es geçilmeyecek 3 FORDTA TEK, Son idmanlarından sonra güzel bir görüntü içerisinde olan 4 NİNOŞUN OĞLU , İnatçı özelliğini beğendiğim yarıştan kolay kolay kopmayan 6 BERATBEY , İlerleyen yaşına rağmen etkili isim 8 EMBİR HAN ve bu isimlerin arasında olmazsa olmazlardan 9 MERTADAM sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Kazanmasının zamanı geldiğini düşündüğüm bir isim istikrarlı yarışları alışık olduğu kantarmasıyla koşuda etkili olmasını beklediğim yarış içindeki hazırlıkları oldukça etkili olan 5 MANİDAR koşuda ön planda tuttuğum isim olup, eksik koşması durumda yarışın karışacağını düşünüyorum. Form olarak mükemmel bir grafik yakalayan 1 MARUF TAY, Bu kez daha temkinli gidecek olacak 2 OLTACI, yarışı süratlendirecek isimlerden yarıştan kopmamaları halinde beyaz bayrak ayna gelebilecek 3 BİLGİNKADİR ve 4 HACIVAT şanlı konuma gelecek isimlerdir.

4.AYAK : Dişilerin uzun metrajlı koşusunda anne kan hattından uzuna gitmesini beklediğim ve koşuda etkili olmasını beklediğim 1 STILL DREAMING koşuda ön planda tuttuğum isim olup ,  bu mesafelerde antremanlı olan ve güzel işler yapan 2 MANZARA yakın rakip gördüğüm isim olup, bomboş kilosuyla Bursa pistindeki idman görüntüsünü yarışa yansıtması durumunda söz sahibi olabilecek hazırlıklara sahip 4 WALPAPERS sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Üst üste kazanarak formunun zirvesine çıkan ismin bugün işinin zor olduğunu düşünüyor ve serinin bozulacağını tahmin ediyorum. Koşu içinde ilk şansı bu kez daha etkili bir yarış performansı ortaya koymasını beklediğim 10 YOLAŞAN’a veriyorum. Bugün eküri safkanlardan çok farklı bir yarış beklediğim eski performansından geriye doğru gitmiş olsada son işlerinde oldukça etkili gözüken ismin kesinlikle kuponlarda bulunmasını tavsiye ediyorum. 11 YARİSSA. Koşu içerisinde en yaşlı isim olmasına rağmen hazırlık aşaması oldukça etkili olan 3 ANILBEY, Kendi sahiplerinin kantarmasıyla bu kez start alacak olan ve Bursa pistindeki hazırlıklarında farklı gözüken 8 DİYARBEYİ, zaman zaman amansız sürprize imza atma yeteneği elinde bulunan yarış içerisinde en iyi dereceye sahip olan 6 SULTANBATUR, Ara sonrası koştuğu yarışlarla form tutan son Kocaeli pistindeki ikinciliği ile dikkat çeken 5 PİLEVNELİ ve son olarak koşunun favori konumunda ki isim yükselen performans 4 FIRATIN ÖFKESİ sıralaması yarış içindeki şanslı gördüğüm isimlerdir.

6.AYAK : Nefes kesecek olan bir yarış sonları adeta ayakta izlenecektir . Yarışın favori konumunda çıkmasını beklediğim startta oyalanma gibi bir adet edinen ismi bugün özellikle çok beğendiğim ve seçici özelliğiyle koştuğu atlarda oldukça yüksek bir istatistik yakalayan uzayan bu mesafede koşu içerisinde çok etkili sonuç almasını beklediğim. Yapmış olduğu hazırlıklarında bugün koşuyu kazanmasını beklediğim 2 BAVİ REŞ’i kuponumda tek olarak yer veriyorum.

Bütün Yarış Sever Arkadaşlarımıza Başarılar Diler, Şansınız Bol Olsun.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,5

2.AYAK : 5,1,3,4,6,8,9

3.AYAK : 5,1,2,3,4

4.AYAK : 1,2,4

5.AYAK : 10,11,3,8,6,5,4

6.AYAK : 2

TUTAR : 88,20

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar
biraz rahatsızdım yorum yazma ve pek inceleme fırsatım olmadı. paraya yönelik ufak bir oyun yaptım. teklere çok güvenmiyorum önde tutuyorum sadece

10
1,4,5,8
1
H
4,5,11,12
1,2,4

admin
Yönetici
admin

Geçmiş olsun Mehmet.

Mine
Ziyaretçi
Mine

:comment image

Mehmet28
Üye
Mehmet28

teşekkürler adminim ve yavuz

Mine
Üye
Mine

Fordta teke versinler diye dua ettim olmadi ama suda bir gerçek 9 ve 8 3 ve 5 in aksiyonunu bozdu