07 HAZİRAN 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

1.AYAK: H-16 ile başlayan programda ağırlık 3 ve 7’ye verilmiş ama ben önceliği daha formda rakipler arasında tatminkar koşuları ile beğenimi kazanan 1-DIVINE BEAUTY’ye veriyorum. 4 yarış önce bu mesafede 1.44.55 gibi ciddi bir dereceyle yarış kazanan 4-BLACK GRAPE son yarışına göre 7,5kg düşülerek koşacak formda safkan en az favori kadar iddialıdır. Bu mesafedeki derecesini kalabalık grupta ve 58kg ile yapan 9-GOLDMARK bugün bomboş kilo ile koşacak olup eğer fotolarsa çok kupon yırttırır demedi demeyin. Bu 3 isimden sonra ise elbette formu ile 3-GALYALILAR ve 7-DÖKERSON kuponlara yazılmalıdır. Sürprizde ise form tutmaya çabalayan ve Çiçek gibi bir pilota emanet edilen 2-PRENSES MELEK’i tutuyorum. Geriye kalan 4 isimden ise en çok tuttuğum 10-Kafkas İmparatoru’dur yeri olan eklesin.

SIRALAMAM: 1-4-9-3-7//2

2.AYAK: Yaklaşık 1 yıllık aradan sonra 3 koşu görüp kondisyon toplayan 1-VICTORY RHYTHM son 800 galobunda ben geliyorum dercesine çalıştı iç start avantajı ile de ilk safkanımdır. Son zamanlarda değişik şehirlerde koşup tabela dışı kalan 4-HILL HEAD Bursa’da iyi hazırlanıp buraya geldi 1.liğe adaydır. 6-COUNT ON YOU son koşusunda alt grupta şeytanın bacağını kırdı, mesafeye uyumu ve kum pistte %50’den fazla oranla tabela içinde yer almasıyla mutlaka yazacağım bir isimdir. İzmir’in başarılı aprantilerinden Atakan kardeşimizin emanet edildiği 3-ERENDIRA favori olduğu bu yarışta beklentileri karşılayabilir. Son olarak da son yarışlarına göre çok daha sert grupta yer alacak olsa da mesafeye uyumuyla 10-WARM BLOODED kuponumda yer alacak. At ilave etmek isteyenler 4 aydır koşmasa da süper hazırlanan 9-Kavacık Beyi ve canlı bomba 7-Venus Daughter’ı yazabilir.

SIRALAMAM: 1-4-6-3//10

3.AYAK: Unutulmaz 1.likler serisini yaptığı Tolga Yıldız’la yeniden koştuğu ilk yarışta 1.olan 8-MAVİDALGA sık koşmaktan etkilenmezse tam mesafesinde kazanacaktır. Safkan bugün için çatı safkanımdır. Eksik koşması halinde 2-Eser ve 3-Patroniçe devreye girecektir. Bu koşudan itibaren 7 buçuk ay sonra koşacak olan 1-Gürsu’yu takibime alıyorum.

SIRALAMAM: 8

4.AYAK: Mesafeyi seven formda safkanların bir araya geldiği bu zor koşuda sırasıyla 4-WRITE TO ELLIE, 5-RADYOCU, 6- AĞAÇELİK, 1-FAIR MONT, 3-BEKİRİM ve 2-OĞLUM CEM yazacağım safkanlardır. 7-Forever Here’ın kalitesine güvensem de kendisini kum pistte yazma taraftarıyım.

SIRALAMAM: 4-5-6-1-3-2

5.AYAK: Günün diğer Maiden koşusunda son yarışlarıyla artık kazansın dediğimiz 3-CİHANIN OĞLU’nun kazanması sürpriz olmayacaktır. Fakat eksik koşarsa yeterli tecrübesiyle 6-KRAL ARTUR ve ilk kum koşusu gayet ışıltılı 4-KAANABİ devreye girecektir. Sürpriz arayanlar ise 1-Akdoğan ve 10-Serrasultan’ı ıskalamasın.

SIRALAMAM: 3-6-4

6.AYAK: İzmir’e geldiğinden beri ilk 2’den aşağı düşmeyen 4-LÜFER bir solukta bitirmeye çalışacak, kendisini alternatif tek olarak kullanabilirsiniz. Fakat yakalanırsa kafacı safkan 6-UĞURCANBABA, yol bulursa affetmeyecek sprinter 5-GEZGİNCİ ve bir diğer sprinter, yaşlı kurt 8-BAŞYAZAR cezayı kesebilir. 4 aydır koşmasa da yeterli hazırlıkları ile 2-Zamanın Harikası, sprintini yerinde atarsa 11-Kalaycıkaya ve 3 aydan sonra koşu görüp son galobunda adeta mermi gibi fotolayan 12-Bütünhaber at ilave etmek isteyenlere önerdiğim atlardır.

SIRALAMAM: 4//6-5-8

İZMİR 2. ALTILIM:

1-4-9-3-7//2

1-4-6-3//10

8

4-5-6-1-3-2

3-6-4

4//6-5-8

EKONOMİK KUPON: 25,20 TL

GENİŞ KUPON: 151,20 TL

Bütün yarışseverlere bol şans, yazdığınız atlar gelsin…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: PINARBASILI

PINARBASILI
Merhaba, 1986 İzmir doğumluyum. Özel bir şirkette muhasebecilik yapmaktayım. 2014'ten beri at yarışları ile ilgilenmekteyim. Kendime has analiz ve yorumlarım ile sizlere faydalı olmak amacındayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Deniz akkuş
Ziyaretçi
Deniz akkuş

Bol şanslar