07 HAZİRAN 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İki programlı Ankara koşularında ikramiyenin daha cazip olmasını beklediğim. İkinci Altılı programını tercih ediyorum. Yarışseverlerimize Bol şanslar Dilerim.

1.AYAK : Kolay geçmesini beklemediğim ve yarışın foto ayırması muhtemel bir koşu olarak değerlendirdiğim Başlangıç ayağında ; Adana pistinde kazandığı yarışında oldukça beğenimi kazanan son metrelerde yol bulma çabaları içerisinde rakibinin içinden dışa çıkmasıyla birlikte koşuyu lehine çeviren kazandığı yarış sonrası formunu koruduğunu düşündüğüm 5 MAGFELLOW ilk şanslı isim olup, Aranın ardından koşu gören ve kondisyon kazanan isimler 4 ANKARALI , 8 İREM SU sıkı rakip olup, Adana pistinden dışarı açılan ve bu tip mesafelerde yazılmadan geçilmeyecek bir isim olan Ankara pistinde çok daha etkili koşmasını beklediğim 1 DEMİRBÜKEN ön planda ki üçlünün en ufak hatasını affetmeyecek isim olup, ara vermiş olmasına rağmen hazırlıklarında güzel işler ortaya koyan yarışın sürprizine imza atabilecek zaman zaman ters yarışları olan 6 OĞLUM BERATIM sıralaması koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Her seferinde belirtmekten yorulmadığım çok nadir de olsa favori isimlerin kazandığı klasik günün ganyanı ve ikinci ayak buluşmasında muhtemelen yarının favori çıkması muhtemel iki isminden 3 MAJOR TROWBACK ve ilk startı olmasına rağmen çok etkili işler ve hazırlık dönemiyle bu koşuya katılacak olan 4 PASTOR ikilisinden birisinin favori çıkması kesin gibi. Bu iki safkanın dışında sürpriz gelmesini beklediğim koşuda son startında startta oyalanmasına rağmen düzlük sprintini çok beğendiğim uzayan mesafeyle birlikte yarışı rakiplerinin önünde kazanması çok normal olabilecek 12 WELKIN , İlk startında çok fazla varlık göstermemiş olsa da bugün ki hazırlıklarında iyi işler ortaya koyan ve kazandığı koşu tecrübesiyle ters bir yarış gelebilecek 6 SİLVER LİGHT, Apranti indirimi kullanılan kum performansından sonra çıkacağı çim pistte koşu tecrübesi bulunan kumaşının iyi olduğunu düşündüğüm 8 BOLD MOVE şans verdiğim bir diğer isimdir.

3.AYAK : Çok uzun bir aranın ardından koşarak form tutan son startında yeteri kadar hazır konuma geldiğine düşündüğüm seri ayak 7 REİS BABA koşu içerisinde ön planda tuttuğum isim olup, grubun yüksek handikaplısı 1 GÖKKALE, eski performansından uzak dursa da bu rakipleri içerisinde her zaman ters bir yarış yapabilecek potansiyele sahip 3 İDEALİST, Son startında ki ikinciliğinden sonra aşina olduğu Ankara pistine dönen 8 KARAMENDUH ve son iki startında Ankara pistinde tabela içerisinde dördüncü olarak tamamlayan son startlarında yaşadığı geç çıkma sorununu çok fazla kalmadığı taktirde etkili bir yarış beklediğim 4 YİĞİTEFEKAAN sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : İki ismin rakiplerinin çok önünde olduğunu düşündüğüm uzun mesafeli koşuda ayırım etmeden iki ismin şansının eşit olduğunu düşünüyorum. Uzun mesafeli yarışlarında oldukça iyi işler ortaya koyan Ankara idman pistinde ki hazırlıklarında koşacak isimlerin yanında en dikkat çekici işler yapan 1 ERSÖZLÜ koşuyu kazanmaya en yakın isim olup, Kum performansının yanında Çim performansının da fena olmadığını düşündüğüm uzun mesafeli yarışlarda etkili koşuları olan diğer rakiplerinin yanında favori konumda gördüğüm isme en ciddi rakip olabilecek hazırlıklara sahip 2 GREAT MASTER olup koşu içerisinde sürpriz yapmaya en müsait isim olarak gördüğüm uyumlu kantarmasıyla sevdiği mesafede rakiplerini avlayabilecek 6 OCEAN SERAPHT, ara sonrası koşu kondisyonunu geliştiren 1900 metrenin üzerinde bir kez kazanma başarısı göstermiş olmasına rağmen ters bir yarış gelebilecek 4 TESLA şans verdiğim bir diğer isimdir.

5.AYAK : Bölünen Maidenin ikinci ayağında son startını başarılı bulduğum ve o gün ki rakiplerinden ikinci ayrılan ismin koşu tecrübesinin daha fazla olmasından dolayı arkasında koşuyu tamamlamış olsa da bugün kazandığı kondisyon ve yarış tecrübesi ile birlikte artan form grafiği idman görüntüsünü de ortaya koyduğumuz da muhtemelen koşunun çok önde favori konumda çıkmasını beklediğim 2 BALISTIC BULLET riske değer bir tek olarak düşünüyor ve koşuda BANKO olarak tercih ediyorum.

6.AYAK : Kapanış ayağında oldukça ters bir isimle kapanışı yapıyorum. Uzun süredir Ş.Urfada start alan hazırlıklarını Urfada yapan bugün ilk kez çıkacağı Ankara pistinde ki tek idman görüntüsünde çok etkili gördüğüm yarış hayatının son 5 koşusu içerisine girecek olmasının yanı sıra Adana pistinde ki şartlı koşularda asımsanmayacak rakiplerle mücadele etmiş olan bugün agf tablosunun neresinde yer aldığına bakmadan koşuyu kazanmasını beklediğim 5 ARSLANDİKENİ günün kapanış ayağında riske aldığım bir diğer isim olup kuponumda BANKO olarak tercih ediyorum. Bu ismi fazla at yazan arkadaşların mutlaka bugün için kuponlarda yerleri varsa değerlendirmesini tavsiye ediyorum.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,4,8,1,6

2.AYAK : 3,4,12,6,8

3.AYAK : 7,1,3,8,4

4.AYAK : 1,2,6,4

5.AYAK : 2 BALISTIC BULLET

6.AYAK : 5 ARSLANDİKENİ

TUTAR : 35 TL

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Yavuz

Mehmet28

bol şans

PINARBASILI

Bol şanslar Yavuz hocam

BAYUZMAN

bol şanslar herkeze
1.koşu 5 baba seydo 1 büyük turbo
2.koşu 4..1
3.koşu 1..2
4.koşu2.3.4
5.koşu2.3.5.12
6.koşu 1 gökkale bankom
1.altılım bu şekilde
2.altılıda..
gökkale….ersözlü… yabankız bankolarım
2.altılım
1.ayak2.3.4
2.ayak1.2.3.5.12…….4.6.7.8.9.10.11
3.ayak1 gökkale
4.ayak 1 ersözlü
5.ayak hepsi
6.ayak 3 yabankız

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x