07 HAZİRAN 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: MAGFELLOW ve MAKTAYMAN’ın süratlendirmesini beklediğim koşuda sonlarda yapacağı etkili sprinti ile kazanmalarını beklediğim 8-İREM SU ve 1-DEMİRBÜKEN arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

2.AYAK: Takip atım 11-SÖĞÜT favorim. Ters bir yarış beklediğim 1-DOUBLE HONOR ilk rakibi olup son yarışında kuvvetli gelen 12-WELKIN, son yarışında viraja kadarki rahatlığı ile dikkat çeken 2-GOLDWYN, ilk yarışı olmasına rağmen sahada çok konuşulan 4-PASTOR ve müzmin maiden 3-MAJOR THROWBACK ve 5-POWER TO POWER sırasıyla şans verdiğim isimler.

3.AYAK: Önde rahatsız edileceğini pek düşünmediğim 8-KARAMENDUH favorim olup 1-GÖKKALE tek rakip gördüğüm isim.

4.AYAK: Son yarışlarını çok beğendiğim iki isim 3-BEYAZ BULUT ve 4-TESLA yazıp bu ayağı geçmeye çalışacağım. 4-TESLA çıktığı için yerine 1-ERSÖZLÜ eklenmiştir. Güncelleme saati: 13:18

5.AYAK: Son yarışında altıncı olmasına rağmen dikkatimi çeken 1-AHTAPOT favorim olup rakip gördüğüm isimler ise 2-BALISTIC BULLET ve 5-LEGEND SYCAMORE.

6.AYAK: Bugün çok etkili bir yarış beklediğim 11-MAYIS YAĞMURU favorim olup 5-ARSLANDİKENİ ve 3-YABANKIZ favorime rakip gördüğüm isimlerdir.

2.ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 8-1

2.AYAK: 11-1-12-2-4-3-5

3.AYAK: 8-1

4.AYAK: 3-1

5.AYAK: 1-2-5

6.AYAK: 11-5-3

KUPON TUTARI: 35,28 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

PINARBASILI
Üye
PINARBASILI

ah Mehmet Keskin ah, ne diyelim biz sana. Helal olsun hocam, ikramiye gelmese de kusursuz bir şablon idi.

admin
Yönetici
admin

Geçmiş olsun Arda, bu güzel yorumlara 6 lı yakışırdı.