07 Haziran 2013 Cuma İstanbul Altılı Tahminleri

İSTANBUL 07 Haziran 2013, Cuma Altılı Tahminleri

 • 1. AYAK

  İç pistteki güzel işleri ile göz dolduran 6 – ZUĞA favorimiz. Küçük ve misli kuponlara tek atılabilir. 2 – YOUR WELCOME rakibidir.

 • 2. AYAK

  4 – SÜPERBABA’ya oynamaktan yorulduk ama hala takipteyiz. Favorimiz. Rakipler ise 2 – ÖZGÜLEN ve 1 – MERTKAL. Mesafesinde 7 – ŞEVALKIZI’da düşünülebilir.

 • 3. AYAK

  5 – ÖZGÜR BİKE süper formunu koruyor. Bu grubu rahat geçecek gibi gözüküyor. Bankomuzdur.

 • 4. AYAK

  5 – INVINCIBLE SON 1 yıla aradan sonra pistlere dönüyor fakat yaşı sebebi ile bir koşu görmesi gerektiğine inanmaktayım. Bu yarışta es geçiyoruz. 4 – FAST STARS LINE gördüğü koşular sonrası kazanacak duruma geldi. İşlerinde zıpkın gibi olan safkan favorimiz. 2 yıl aradan sonra çok güzel bir yarış kazanarak pistlere geri dönen 1 -AGRESIVO mutlaka kuponlarda bulunmalı. 2 yaşlılığında idmanda sakatlanan ve ayağındaki kırıklara özel müdehale yapılarak tedavi edilen bu tay ABD’den 75.000$’ alındı. Son yarışında FAST STARS LINE ve ALWAYS PRESIDENT gibi rakiplerini geride bırakırken jokeyinin her komutunu dinleyen, dur dediğinde duran yürü dediğinde yürüyen gerçek bir yarış atı izlenimi verdi.

 • 5. AYAK

  Son kazandığı 2000m kum yarış derecesi çok iyi olan 1 – SLEIPNIR, 1 yıl aradan sonra yaptığı ikincilikten fazla etkilenmezse 3 – CASH AKÇE, kum pistte farklı bir yarış beklediğim 5 – MÜBADELE ve 2 – CENKERHAN bu yarışta favorilerim.

 • 6. AYAK

  6 – TÖZÜM ve 7 – BURAKEFE son ayağın favorileri. 12 – SAVAŞER hafif kilosuyla bombayı patlatabilir, 8 – CHERZADE, 4 – SARIEFE, 2 – TORNADO, 1 – SUNGUR, 9 – PERİCAN, 5 – KIZGINLAV ve 3 – NURTEN ayırt edilmeden yazılmalı.

GÜNÜN KUPONU
24 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
6
1
2
4
5
1
4
1
2
3
5
1
2
3
4
5
6
7
8
9
12
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x