Ana Sayfa / Tahminler / 07 EKİM SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

07 EKİM SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: İlk ayak için riskli bir seçim olabilir ama Ankara ya getirildiğinden beri Musa İleri idaresinde koşan ve bu koşuların 6/5 inde tabela içinde yer alan, pist mesafe ayırt etmeden başarılı olan 5 NAYİF BEY tek olacaktır....

2.AYAK: Bu koşu ile yarış yaşamına başlayacak olan tüm safkanların ayaklarının yere düz basmasını diliyorum.(umarım; özellikle dünkü The Special Horse un uyutulması ile sonuçlanan talihsiz kaza bir daha başımıza gelmesin.) Orijinleri ve yarış için yaptıkları hazırlıkları ile bu ayak için sıralamam ; 1 ALPHA JET , 10 STEPPE EAGLE , 5 HAN ARDA , 9 PRINCE OF BROTHERS , 8 LORD SHILED , 11 YÜKSEL BEY , 3 CURE SHUT KHAN  ve 6 HOUDINI şeklinde olacaktır.

3.AYAK: Açık grup 3 koşuda tam mesafesinde koşacak olan 3 RUBICON klas jokeyi idaresinde kazanabilir. İdmanlarında yapmış olduğu süreler ile kusursuz formunu devam ettirdiğini gösteren 9 ENYALIOS en ciddi rakibi olacaktır.

4.AYAK: Ekürisi ile birlikte hazır olduğunu gözlemlediğim 6 AMATÖR iddialıdır. Adana'dan üçüncülükle gelen 2 DOMİNA gruba üstünlük kurabilir. Ne zaman nasıl koşacağı belli olmasa da form durumunu beğendiğim 3 BERRAKSU bu ayak için yeterli olacaktır.

5.AYAK: Bazen bir isme çok inanırsın ama el gitmez ya tek atmaya işte o anlardan birindeyim.. 7 MERAM ı alternatif kuponumda tek atacağım. 1.03.5 - 24.9 R işi ve değişen binicisi ile çok şanslı olacağını düşünüyorum. 4 TANGO WINNER uygun rakiplerinin yanında kazanabilir. Sevdiği pistte 2 AÇİNA , hazırlıkları ile 1 DANEHILL GÜL ve Ahmet Çelik idaresinde 5 GOLD DANCER rakipleri olacaktır.

6.AYAK: Günün son ayağında satış koşusunda 4 ANILKAYA Adana' dan hazır durumda getirildi. mesafesinde etkili olacaktır. 5 DRAMATİK , 3 KÜÇÜK MERKÜR , 2 DAĞCI , 7 AKŞEHİR 6 YILMAZERGÜLÜ ve 10 KIR HALİME rakip olmaya çalışacaklar.

1.AYAK: 5 NAYİF BEY

2.AYAK: 1-10-5-9-8-11-3-6

3.AYAK: 3-9

4.AYAK: 6-2-3

5.AYAK: 7/ 4-2-1-5

6.AYAK: 4/ 5-3-2-7-6-10

BOL ŞANSLAR.

Hakkında kinggok

5 yorum

  1. Adana hakkinda yazicam kusurabakmayin adminden bunu adana yorumlarina tasimasini rica edicem yaris severlere ve banko tahminler sitesi takipcilerine faydamiz olabilmesi dilegi ile olursa ne mutlu bize

  2. ankarada 3 ayak 9 ve5 sanzatu arasında bir yarış olacak

  3. Bol şanslar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir