Ana Sayfa / Tahminler / 07 EKİM SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

07 EKİM SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: İlk ayak için riskli bir seçim olabilir ama Ankara ya getirildiğinden beri Musa İleri idaresinde koşan ve bu koşuların 6/5 inde tabela içinde yer alan, pist mesafe ayırt etmeden başarılı olan 5 NAYİF BEY tek olacaktır....

2.AYAK: Bu koşu ile yarış yaşamına başlayacak olan tüm safkanların ayaklarının yere düz basmasını diliyorum.(umarım; özellikle dünkü The Special Horse un uyutulması ile sonuçlanan talihsiz kaza bir daha başımıza gelmesin.) Orijinleri ve yarış için yaptıkları hazırlıkları ile bu ayak için sıralamam ; 1 ALPHA JET , 10 STEPPE EAGLE , 5 HAN ARDA , 9 PRINCE OF BROTHERS , 8 LORD SHILED , 11 YÜKSEL BEY , 3 CURE SHUT KHAN  ve 6 HOUDINI şeklinde olacaktır.

3.AYAK: Açık grup 3 koşuda tam mesafesinde koşacak olan 3 RUBICON klas jokeyi idaresinde kazanabilir. İdmanlarında yapmış olduğu süreler ile kusursuz formunu devam ettirdiğini gösteren 9 ENYALIOS en ciddi rakibi olacaktır.

4.AYAK: Ekürisi ile birlikte hazır olduğunu gözlemlediğim 6 AMATÖR iddialıdır. Adana'dan üçüncülükle gelen 2 DOMİNA gruba üstünlük kurabilir. Ne zaman nasıl koşacağı belli olmasa da form durumunu beğendiğim 3 BERRAKSU bu ayak için yeterli olacaktır.

5.AYAK: Bazen bir isme çok inanırsın ama el gitmez ya tek atmaya işte o anlardan birindeyim.. 7 MERAM ı alternatif kuponumda tek atacağım. 1.03.5 - 24.9 R işi ve değişen binicisi ile çok şanslı olacağını düşünüyorum. 4 TANGO WINNER uygun rakiplerinin yanında kazanabilir. Sevdiği pistte 2 AÇİNA , hazırlıkları ile 1 DANEHILL GÜL ve Ahmet Çelik idaresinde 5 GOLD DANCER rakipleri olacaktır.

6.AYAK: Günün son ayağında satış koşusunda 4 ANILKAYA Adana' dan hazır durumda getirildi. mesafesinde etkili olacaktır. 5 DRAMATİK , 3 KÜÇÜK MERKÜR , 2 DAĞCI , 7 AKŞEHİR 6 YILMAZERGÜLÜ ve 10 KIR HALİME rakip olmaya çalışacaklar.

1.AYAK: 5 NAYİF BEY

2.AYAK: 1-10-5-9-8-11-3-6

3.AYAK: 3-9

4.AYAK: 6-2-3

5.AYAK: 7/ 4-2-1-5

6.AYAK: 4/ 5-3-2-7-6-10

BOL ŞANSLAR.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
sıradısı
Ziyaretçi
sıradısı

Adana hakkinda yazicam kusurabakmayin adminden bunu adana yorumlarina tasimasini rica edicem yaris severlere ve banko tahminler sitesi takipcilerine faydamiz olabilmesi dilegi ile olursa ne mutlu bize

admin
Yönetici

http://www.bankotahminler.com/sizden-gelenler/7-ekim-sizden-gelen-tahminler/ Bu linkte yayınlanmıştır. Teşekkürler, bol şanslar.

mehmet diker
Ziyaretçi
mehmet diker

ankarada 3 ayak 9 ve5 sanzatu arasında bir yarış olacak

perfectstorm
Ziyaretçi
perfectstorm

Bol şanslar.

Yazar: kinggok

Avatar