Ana Sayfa / Tahminler / 07 EKİM 2017 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

07 EKİM 2017 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Tam formunu yakalamışken anlamsız bir Elazığ macerasına atılan 7-YOLDAŞ tekrar sevdiği Adana kumuna dönüş yaptı bugün çok farklı koşacaktır rakip olarak gördüğüm isimler ise, son yarışında çok ağır bir sikletle start almasına rağmen fotoda yarışı veren 1-BOZDAĞ EFESİ, önde boş kalacağını düşündüğüm 8-DİLBER GÜLÜ, arasına rağmen açık yarış kazanmış bir isim olmasından dolayı kalitesiyle 2-DİZDAR BEY ve M.ÇİÇEK hatırına 9-GÖKKURT.

2.AYAK: En son birinciliğini bu pist ve mesafede KV7 yarışta elde eden 5-ICE PRINCESS ve kariyerinde açık yarış galibiyeti bulunan bu pisti çok seven 4-KHOR KALBA favorilerim eksik koşması halinde ise devreye eküri destekli 2-CASH IN ve formunun zirvesindeki 7-TORUN CALLAS devreye girebilirler.

3.AYAK: Ankara'da sert gruplarda yarışlar koşup Adana'nın yolunu tutan 1-ANKA pisti severse start ile aldığı liderliği yarışın sonuna kadar koruyabilir. Rakip olarak gördüğüm isimler ise son yarışını önemsemediğim 2-FELAROF, ilk startından beri takibimde olan 9-CRAZY BOY ve son çim yarışında yarışın içine hiç giremeyen 7-BLACK UNCLE.

4.AYAK: Ankara'da koştuğu son startında binicisinin yarışın temposunu okuyamamasından ötürü ikincilikle ayrılmak zorunda kalan, sahiplerininde bu kez işi şansa bırakmamak adına Mustafa Çiçek tercihi ile birlikte şansı daha da artan 2-ZÜMRÜTHAN'ın bu rakipleri geride bırakmasını bekliyorum bankom.

5.AYAK: Birer yarış görüp kondisyon ve tecrübe elde eden 3-CHICA LOCA, 4-JAMALA, 5- JOLLTY ve 7-KAMİLE HATUN sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

6.AYAK: Önde istediği tempoyu koymasını ve sonlara kadar mücadelenin içinde olmasını beklediğim 2-AKDENİZLİ sonlarda durursa kuvvetli gelmelerini beklediğim 4-DIVINE POWER ve 14-YOSUN SULTAN koşuyu lehlerine çevirebilirler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 7-1-2-8-9

2.AYAK: 5-4-2-7

3.AYAK: 1-2-9-7

4.AYAK: 2

5.AYAK: 3-4-5-7

6.AYAK: 2-4-14

KUPON TUTARI: 57,60 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar Arda

efe
Ziyaretçi
efe

Emeğine sağlik üstad teşekkürler

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.