07 EKİM 2017 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Tam formunu yakalamışken anlamsız bir Elazığ macerasına atılan 7-YOLDAŞ tekrar sevdiği Adana kumuna dönüş yaptı bugün çok farklı koşacaktır rakip olarak gördüğüm isimler ise, son yarışında çok ağır bir sikletle start almasına rağmen fotoda yarışı veren 1-BOZDAĞ EFESİ, önde boş kalacağını düşündüğüm 8-DİLBER GÜLÜ, arasına rağmen açık yarış kazanmış bir isim olmasından dolayı kalitesiyle 2-DİZDAR BEY ve M.ÇİÇEK hatırına 9-GÖKKURT.

2.AYAK: En son birinciliğini bu pist ve mesafede KV7 yarışta elde eden 5-ICE PRINCESS ve kariyerinde açık yarış galibiyeti bulunan bu pisti çok seven 4-KHOR KALBA favorilerim eksik koşması halinde ise devreye eküri destekli 2-CASH IN ve formunun zirvesindeki 7-TORUN CALLAS devreye girebilirler.

3.AYAK: Ankara’da sert gruplarda yarışlar koşup Adana’nın yolunu tutan 1-ANKA pisti severse start ile aldığı liderliği yarışın sonuna kadar koruyabilir. Rakip olarak gördüğüm isimler ise son yarışını önemsemediğim 2-FELAROF, ilk startından beri takibimde olan 9-CRAZY BOY ve son çim yarışında yarışın içine hiç giremeyen 7-BLACK UNCLE.

4.AYAK: Ankara’da koştuğu son startında binicisinin yarışın temposunu okuyamamasından ötürü ikincilikle ayrılmak zorunda kalan, sahiplerininde bu kez işi şansa bırakmamak adına Mustafa Çiçek tercihi ile birlikte şansı daha da artan 2-ZÜMRÜTHAN’ın bu rakipleri geride bırakmasını bekliyorum bankom.

5.AYAK: Birer yarış görüp kondisyon ve tecrübe elde eden 3-CHICA LOCA, 4-JAMALA, 5- JOLLTY ve 7-KAMİLE HATUN sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

6.AYAK: Önde istediği tempoyu koymasını ve sonlara kadar mücadelenin içinde olmasını beklediğim 2-AKDENİZLİ sonlarda durursa kuvvetli gelmelerini beklediğim 4-DIVINE POWER ve 14-YOSUN SULTAN koşuyu lehlerine çevirebilirler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 7-1-2-8-9

2.AYAK: 5-4-2-7

3.AYAK: 1-2-9-7

4.AYAK: 2

5.AYAK: 3-4-5-7

6.AYAK: 2-4-14

KUPON TUTARI: 57,60 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

efe
Ziyaretçi
efe

Emeğine sağlik üstad teşekkürler

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar