Ana Sayfa / Tahminler / 07 ARALIK 2018 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

07 ARALIK 2018 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Tüm Takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Koşu üzerinde dört ismi rakiplerine oranla daha ön planda değerlendiriyorum. Özellikle son start aldığı koşuda ki performans düşüklüğünden sonra bir süre geri çekilen ve idmanlarında ki son hazırlıkların da çalıştırılarak üzerinde ki fazlalıklarının atıldığını düşündüğüm Gökhan Gökçe idaresinde ki uyumunun oldukça etkili olduğunu, sevdiği mesafede rakiplerine oranla ağır kilosuna rağmen koşuda birinciliğin en güçlü adayının 1 KARARLI olduğunu, eksik kalması durumunda son startını kazanırken göstermiş olduğu performansının oldukça tatmin edici olup, İzmir pistinde ki son çalışmaların da bugün ki rakiplerini avlayabilecek performansını koruduğunu düşündüğüm müsait kilosu ile 9 TAMAHKAR , Bugün başlangıç ayağında güzel bir sürprize imza atabilecek hazırlıklara sahip olan uzayan mesafede Akın Sözen idaresinde uyumunun daha etkili olacağını düşündüğüm ve bu rakipleri içerisinde kesinlikle ihmal edilmemesi gerektiğini düşündüğüm  kısrak isimlerden 7 VİKONYA ve bu kez müsait sıklet avantajıyla bu tip mesafeler de kum piste farklı koşular ortaya koyan 10 ŞİFNEOĞUL koşu için yeterli gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Oldukça zorlu geçmeye aday bir koşu orta mesafeli ve mesafenin etkili isimlerinin bir araya geldiği koşuda kim gelirse çok fazla şaşırmayacağım bir yarış, imkanlar doğrultusunda kendi adıma kalabalık tutulmasının faydası olacağını düşündüğüm bu koşuda , rakiplerine oranla biraz daha ön planda şans verdiğim isimler ; Bu tip mesafede neredeyse tabeladan düşmeyen formunun zirvesinde ki isim 6 AKGÜN REİS , eküri isimlerden kısa bir aranın ardından sahaya çıkacak olan idman görüntüsünde ki işlerinde etkili gözüken 2 WİNNER FACE , Bu mesafelerin ve pistin hafif nemli olması ıslak olmasıyla beraber kendi performansından çok daha fazla koşacağını düşündüğüm 8 BABİ sıralamasının yanı sıra bu zorlu koşuda ki rakipleri şablonum da yer alacaktır ;

3.AYAK : Zaman zaman göstermiş olduğu start problemi kafamda soru işareti olmasa gönül rahatlığıyla kuponum açısından tek tercihimi yapacağım bir isim olduğunu açık ve net belirte bilirim. Ne şekilde bir çıkış yapacağını tam olarak kestiremediğim için bugün kendisini rakiplerine oranla daha ön planda değerlendirmiş olsam da rakip isimlere de koşu içerisinde şans vereceğim. Bursa pistinde ki idmanlarında oldukça iyi işler ortaya koyup ilerleyen yaşına rağmen kendisine çok uygun rakipler içerisinde normal bir start çıkışı yapması halinde çok net ve kolay bir birincilik alması gayet normal sonuç olacak olan 6 TUMBULZELE ön planda değerlendirdiğim isim olup, start problemi yaşayıp eksik kalması durumunda bu tip mesafelerde her zaman başarılı bir performans ortaya koyabilen 4 BAHANE en ciddi rakibi olup, koşu üzerinde ki yüksek handikapa sahip iki isimden birisi olan 5 BEYAZ KULE ve bugün vermiş olduğu aranın ardından koşarak form tutmaya çalışan uzayan mesafelerde çok daha etkili bir koşu performansı ortaya koyabilecek koşunun sürpriz potansiyeline sahip 9 TOMURCUK ÇİÇEK, son performanslarında iyi koşular çıkaran 7 TANYERİ koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Geldik sığınacağım limana fırtınadan kaçarcasına kendimi kendisinin gölgesine bırakacağım. Bu rakipleri içerisinde beni çok fazla yanıltmasını beklemediğim, vermiş olduğu aranın ardından koşarak form tutum son koşularında ki performansında çok fazla sıkıştırılmayan uzayan bugün ki mesafede rakiplerine oranla ağır kilosuna rağmen bu rakiplerinin çok üzerinde olduğunu düşündüğüm gücünü sahaya yansıtması halinde çok kolay bir birincilik beklediğim koşmuş olduğu rakiplerine oranla Handikap puanı itibarıyla da arada ki farkı gözler önüne seren 1 ALWAYS FIRST kuponum üzerinde ki BANKO tercihimdir.

5.AYAK : Günün seyir zevki en yüksek koşusu kum pistte buluşan bu tip mesafelerde oldukça başarılı yarışları bulunup seri ayağa sahip isimlerin bir araya geldiği bu zorlu koşuda ilk şansı son startını kazanırken oldukça zorlu rakipleri geride bırakma başarısını gösteren artan formuyla idman pistinde oldukça etkili işler ortaya koyan 6 STAR FORCE ön planda değerlendirdiğim isim olup, İstanbul pistinden gelip bugün çıkacağı ilk İzmir deneyiminde rakiplerine oranla çok daha zorlu rakiplere diş geçiren kaliteli isim 10 ÇIKSALIN, bu mesafede oldukça etkili koştuğunu düşündüğüm İzmir pistini oldukça seven 3 ASKOROZ , Bursadan gelip son İzmir pistinde ki sınavında es geçilmeyeceğini gözler önüne seren 8 KARA HİSAR ve İzmir de çok daha farklı koşabilen inatçı karakteriyle 2 ALPDAĞI ve bu rakipleri içerisinde bu mesafede olmazsa olmazlardan 4 HARUNHAN koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Kapanış ayağında ki koşan isimlere bakıldığında koşu tam karakolluk gibi gözükse de benim bugün için kendisine oldukça güvendiğim ve muhtemelen agf tablosunun da alt sıralarında olmasına rağmen gelmesinin benim için çok net ve kolay olacağını düşündüğüm. Bu atı da nereden bulup tek geçiyorsun son ayağa kadar gelip buradan bu attan yatılır mı düşüncesi içerisinde risk olmadan kazanmanın zor olduğunu tekrar hatırlatarak, Koşu içerisinde yarış hayatının son üç startı kalan ve özenle hazırlandığını düşündüğüm bu ismin bugün çıkacağı rakipleri kendisi için çok ama çok uygun bir gruba deklare edilen muhtemelen seçilen bir yarış ve kazanabileceğine inandığı bir ekip doğrultusunda bugün İzmirin başarılı Jokeylerinden Sinan Özene teslim edilen ve İzmir pistinde ki idmanların da muhteşem işler çıkaran hem uzun hem kısa işinde fit durumda olduğunu düşündüğüm yarışın ve koşunun bombası değil dinamiti konumunda ki 10 SÜRELBEY kuponumda BANKO tercih ettiğim isimdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,9,7,10

2.AYAK : 6,2,8,4,5,7,9,1,12,11,10

3.AYAK : 6,4,5,9,7

4.AYAK : 1 ALWAYS FİRST

5.AYAK : 6,10,3,8,2,4

6.AYAK : 10 SÜRELBEY

TUTAR : 92,40 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

13
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz. Kalp dayanmaz son ayağa kalırsa :)

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Adminim sanırım bahsettiğin gibi son ayağa kalacağız :)

admin
Yönetici

Hayırlısı olsun. Bu ayak bile heyecan yaptıracak gibi :)

Yarışçı
Ziyaretçi
Yarışçı

Bol şanslar Yavuzhan
Eğer Uçan Uçan olmasaydı bende gözümü kapatıp tek atardım SURELBEYİ.gerek çalışması gerekse grubun uygunluğu avantaj . geçen koşu bakstan 5 boy geç çıkınca şansını kaybetti.

Yarışçı
Ziyaretçi
Yarışçı

İzmir
1.) Golden King,Vikonya,Goben arasında geçmesini bekliyorum.
2.) Ekurisinin de desteğiyle koşuya ağırlığını koyacagina inandığım Winner Face bankom.
3.) Nurlu taç,Bahane, Tanyeri…. dahası beni aşar:)))
4.) Big Eagle Girl… güzel çalışması ile bankom.
5.) Anzas, Karahisar,Askoroz…. daha da ötesi bende yok.:)))
6.) Uçan Uçan…bir önceki koşusunda çoğunu geçtiği atları yine geçecektir.bankom.

1.) 5,7,6
2.) 2…../ 4
3.) 1,4,7
4.) 3……/ 1
5.) 9,8,3
6.) 7……./ 10,2

Toplam: 22,40 tl

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar dilerim. Sürelbeyin bu uygun grupta geliri benim gözümde çok yüksek startta kalsa dahi mesafenin uzunluğu ile bunu bugün atlatacaktır.

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

bol şanslar ben kocaelineyorum yapacagım….

şahcan
CHICAGO.ATLETICO
AYDURU
NAKIT MISTER BOND
BIG MAN ..YAYLALI

admin
Yönetici

1.Ayak : 6,9
2.Ayak : 4,7
3.Ayak : 3,4,5
4.Ayak : 3
5.Ayak : 1,2,3,4
6.Ayak : 1,3,7,10

kavas64
Ziyaretçi
kavas64

İzmir
5-7
9-7-5
5
8-1-4
6-2-5
3-7-10

Tugo
Ziyaretçi
Tugo

İzmir
1,8,3,6
4,5,6,7,8,12
1,6,5
1Banko
1,2,4,6
8,7,10,11,3
Bolşans

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

İZMİR

3.6.7.10
4.6.9.12
5.6
8
2.10
7

BOL ŞANSLAR

İlker
Ziyaretçi
İlker

Sürelbey iyi koşamadı,

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...