Ana Sayfa / Tahminler / 07 ARALIK 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

07 ARALIK 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Denk güçteki isimlerin yer aldığı mücadeleyi biraz kalabalık tutuyorum ; 1 BEDWULF , 2 OVA KARTALI , 3 RED EYE , 4 RIGHT OF WRONG , 5 FANCYCHANCY , 6 ILDIR BEYI, 7 SUN BURN şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Klasik günün ganyanın ikinci ayağına denk geldiği bu koşuda malum favori ismin gelmesini beklemiyorum. Son yarışıyla kıpırdamalar gösteren ve bu rakiplerini geride bırakabilecek güce sahip olduğunu düşündüğüm riskli konumda olmasına rağmen hazırlıkları bu yarış için yeterli gördüğüm 6 EFE BABA yı kuponumda tek olarak yer veriyorum.

3.AYAK : Bursa sık koşturulup İzmir pistine gelen son iki koşusunda pisten etkilendiğini düşündüğüm 3 LADY CARİNA ilk şanslı isim olup , Şartlı koşu kazanarak maidene veda eden ve artan formuyla dikkat çeken 4 AZA LEA, son yarışında startta oturan ve ben dahil çoğu oyuncu arkadaşlarımızı üzdüğünü düşündüğüm hazırlık aşamaları çok etkili olan ve startta kalmadığı taktirde sonlarda etkili bir sprint yapabilecek 1 ZUZUNAZ, aradan sonra gördüğü iki koşuyla toparlandığını düşündüğüm ve bu tip mesafeleri seven 8 WİNGED VICTORY şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : İki ismi rakiplerinden ayrıldığını düşünüyorum. Muhtemelen yarışın favori konumunda çıkacak olan 2 ALMOHAD usta pilotuyla muhtemelen yarışı kazanmasını başaracaktır. Fakat koştukça formunu geliştiren ve her yarışında biraz daha iyi bir performans ortaya koyan 1 YAZLALI rakiplerinden bir adım önde görünüp, son koşusundaki koşusunu beğendiğim çalışmalarıda güzel olan 6 ÇINAR BEY koşunun süprizini beklediğim isimdir.

5.AYAK : Maidene bugün veda etmesini beklediğim muhtemelen benim gibi bir çok yarış severinde kazanmasını beklediği isim 4 DİLEĞİM koşunun favori ismi olup koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır. Aynı koşu içerisinde bu pistte ve bu mesafede yakın dereceye sahip kilo tutan F.yüksel idaresinde ki 1 AKAN YILDIZ'ı da ikramiye bakımından yanına ekleyerek bu koşuyu geçiyorum.

6.AYAK : Son yarışında ki ikinciliği oldukça etkili gözüken 6 BİNGÖLLÜM ilk şanslı isim olup, son yarışları tabela içerisinde geçen ve form tutan 9 URLA ZAMANI, koşunun süpriz hazırlıklarına sahip 7 DEMİRRIFKI, eküri isimlerinden hazır durumda ki 5 GEÇİT YOK ve koşunun plase isimlerinden 2 GALLOPING LORD koşuda şans verdiğim isimlerdir.

Bütün arkadaş ve dostlarımıza bol şanslar diler yazdığınız isimlerin ganyan olmasını temenni ederim.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7

2.AYAK : 6 

3.AYAK : 3,4,1,8

4.AYAK : 2,1,6

5.AYAK : 4,1

6.AYAK : 6,9,7,5,2

TUTAR : 50,04 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz.

ETC
Üye

harika bir şablon oluşturmuşsun yavuzhanım..
bana da bu mahiyette şanstan ziyadesini dilemek, ikbaline denk güzelliklere isabet heyecanlar yaşamak ve yaşatman dileğiyle demek kalıyor…

Mehmet28
Üye

bol şanslar

erhan
Ziyaretçi
erhan

efe babanın yanına tam at eklerken torymunuzla cesaret aldım… geride bıraktığı atların hangisi bu ayakta koşsa tek olurdu,

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...