06 ŞUBAT 2020 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İzmir programının az atlı olması gayet cazip gözükmüş olsa da hava koşulları itibarıyla koşularda ters sonuçlara yer verebilir. Tatlı bir İkramiye çıkabilir düşüncesiyle tüm yarışseverlere Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Handikap 21 mücadeleyle start alacak olan başlangıç ayağında koşu üzerinde favori konumunda çıkmasını beklediğim son iki startını kazanırken iyi formunu koruduğunu ortaya koyup son yarışını bugün ki aprantisi Çetin Taş idaresinde kazanırken Bursa pistinde ağır kilosuyla kazanmayı bilen 2 KIRCAALİ bugün de ön planda ki isim olup, rakiplerine oranla oldukça boş kilosuyla beraber koşu üzerinde tatlı bir sürprize imza atabilecek idman görüntüsüyle 7 HAVE A NİCE TRIP , Erkek rakiplerinin içerisinde tek kısrak olarak dikkat çeken ve son düzlük üzerinde ki etkili sprintiyle rakiplerini avlayabilecek 1 CALLIENTE, Son yarışını gösterişli bir biçimde kazanırken kolay görüntüsüyle bir sonra ki yarışına yeşil ışık yakan 3 POWER KİNG ve rakipleri arasında deneyimli Jokeyinin avantajını bugün net bir biçimde yarış içerisinde izleyeceğimizi düşündüğüm hazırlıklarında ki artan form durumuyla 5 PERFECT RUNNER koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : 4 yaşlı Arapların Handikap 14 mücadelesinde dikkat çeken koşuda ki koşacak olan isimlerin çoğunluğunun yakın ara sonrası tekrar start alacak olması yarışta dinç isimlerin şansını artırabilir. Bu ayrıntı doğrultusunda yarış içerisinde ağır kilo taşımasına rağmen  üzerinde ki tecrübeli Jokeyiyle beraber 1 CİHANTAYIM koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak dikkat çekiyor. Ciddi rakip konumunda gördüğüm son maiden mücadele de birincilikle ayrılarak maidene veda eden ve artan form grafiğiyle beraber bugün çok ters bir yarış ortaya koyabilecek 8 ÇAĞKAR, Rakipler ideal konumda gözüken 4 ALSİNAM bu koşu için yeterli olarak gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Dişilere ait Şartlı 4 mücadele de vermiş olduğu kısa bir aranın ardından koşmuş olduğu yarışında iyi bir performans ortaya çıkaran ve yarıştan üçüncülükle ayrılan 4 GLABELLA bugün İzmir pistinde üzerinde bugün için Özcan yıldırımı kantarma olarak izleyeceğimiz yarışta Özcan yıldırımın yalnızca bu isim için İzmir de olduğunu da düşünürsek yarın için AGF tablosunda ne derece yüksek bir orana çıkacağını şimdiden görebiliriz. Bu ismin Kısa vadeli koşularda start aldığına baktığımızda bugün ki rakipleri  içerisinde bir ismin dışında çok fazla zorlanmayacağını düşünüyorum. Kendisine bugün en ciddi rakip olacak konumda ki ismin özellikle pisti ıslak bulması durumunda şansının çok daha fazla olmasını beklediğim 3 ASDOPER ikilisi rakiplerinin önünde duruyor. Bu ikilinin yarışı bir ve iki bitirmesi çok doğal sonuç olacaktır.

4.AYAK : Kısa Vadeli 8 sınıf yarışta dört ismin start almasıyla beraber mücadelenin aşikar olacağını şimdiden görebiliyoruz. Bu koşuyu Hepsi tercih etmemde ki en büyük etken kızılhan oldu Son startında ekürüsine fedai olan bu ismin bugün için oldukça farklı bir yarış ortaya koymasını bekliyorum. Ön tarafta temponun çok yüksek gitmesini beklemiyorum bugün için romeo ve kızılhan gibi süratli isimlerin ön tarafta birbirini yıpratmasını çok doğru bulmuyorum muhtemelen de koşu içerisinde tempoyu çok yükselteceklerini düşünmüyorum. Arka taraftan sprinter isimlerin pusuya yatıp yarışın son metrelerinde avlamaya çalışacakları seri isimlerin ön tarafta çok fazla sıkıştırılmaması sebebiyle sonların adeta nefes keseceğini düşünüyorum. Riske gerek duymadığım bu yarışta Dört ismin de şanslarının eşit olduğunu düşünüyor ve HEPSİ diyorum.

5.AYAK : Şartlı 3 mücadele benim gibi muhtemelen takıntılı olanlar bazı kilo şart handikap apranti jokey vs. gibi durumlara takıntısı olan muhtemelen bir çok kimse vardır. Bugün benim bu koşu üzerinde takıntı olarak nadir görebildiğim bir husus ortada bu şartlı koşuda 60 kilo ve üstü bir ismin kazanma ihtimalini oldukça az görüyorum. Bu sebeple baktığımda koşu üzerinde favori çıkması net olan my royal sun benim için otomatik olarak düşüyor. Yarışa dönüp baktığımda mesafenin ve ayağının seri olmasının yanı sıra özellikle Deniz Yıldız gibi bir Jokey tek bir at için geliyorsa aman DİKKAT özellikle Deniz Yıldızı takip edin derim tek koştuğu yarışlarda kesinlikle es geçilmemeli derim. Yarış içinde ki hazırlıklarına baktığımda iyi durumda olup son iki startında ki ikinciliklerine bugün veda edebilecek bir yarış bulan 2 WHITE HART LANE bunca yazıdan sonra kuponumda BANKO tercihim olacaktır.

6.AYAK : Şartlı 4 fakat yamak tehlike geliyorum der gibi. Yarış uzun mesafeye dönünce direnç güç hakimiyet hepsi ön plana çıkıyor. Arbedaş ön planda yalnız kalmayı seven bir isim sıkıştırıldımı yarıştan düşebiliyor. Daimon ve güngör ağa gibi isimleri yarış içerisinde bozacaktır. Etkili sprinterler dikkat çekiyor. Kıpırdayan isimler dikkat çekiyor. Buraya kadar gelmişken böyle bir yarışı koltukta yada ayakta rahat izlemenin tadı bir başka olacaktır. Favori gelirse kapatmamıza yazık olacak belki fakat bu yarıştan favori ismin çıkmasını da açıkçası kendi adıma beklemiyorum ve HEPSİ diyorum.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,7,1,3,5

2.AYAK : 1,8,4

3.AYAK : 4,3

4.AYAK : 1,2,3,4

5.AYAK : 2 WHİTE HART LİNE

6.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9

TUTAR : 75,60 TL 

Yazar: yavuzhan41

Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
legrunt

Bol şanslar Üstad

Eruhlu

Bol Şanslar Arkadaşlar
Izmir
1. Ayak. 2,4,5
2. Ayak. Hepsi
3. Ayak. 4. Banko
4.. Ayak. 1,2
5. Ayak. 1,2,3
6. Ayak. Hepsi

admin

Bol şanslar Yavuz

Mustafa 1324

Bol şans yavuzhan yazılarını ilgiile takip ediyorum ama çok ara veriyorsun gibi?

cankervan01

1. Koşu=) perfect runner tek

2. Koşu=) istikrarsız safkanlar bir arada ve cihantayım ampul gibi göze çarpıyor birde kocakaya ile beraber. Ama ben bugun burada gelecegini düşünmüyorum ve yanıa at ekleme taraftarıyım pimi çekilmiş patlamaya hazır bir koşu 1-3-4-5-6

3. Koşu=) 3.asdoper tek glabella,son yaprak,şirin lady ön plana cıksada yine m.kaya ile 3 numaralı asdoper bir diger tekim m.kayanın kısa mesafe bu koşu ingiliz ama özellik le kısa mesafe de arap atlatına grup ne olursa olusn handikap şartlı veya kısa vade kısa mesafeyi çok iyi koşturan bir jokey geçmişde koştugu koşuşara bakın derim. Favori olsada olmasada ganya önemli degil getiriyor ben bugun m. Kayaya sıgınacagım bakalım ne olacak.

4.koşu=) kızılhan ve romeo büyük bir ihtimal önde olacak ve arkalarında çaltepe ve oguzboylu olacak.romeo kızılhan ileönde kapışım sonlarda arkadaki iki ata yeşil ışık mı yakacak yoksa romeo hepsine direnip fotoyu geçebilecekmi izmir pisti ıslak ise dayanabilir ama degilse ben çaltepe ve oguzboylunun bu iki safkanı geçebilecegine inanıyorum
1-3 veya hepsi

5. Koşu=) ve bu koşuda da yine bir isim my royal sun var ama ben bu safkanın 1200 metre mesafelerinin rakip gördügüm atlar kadar iyi olmadıgı düşünüyorum başka bir mesafe olsa diger atların yarışlarına veya derecelerne galoplarına bile bakmam ama mesafe 1200 ve bende bu safkana yer yok
2-3

6.koşu=) yaşı olmasına ragmen kalite arbedaş. gelin kız yavrusu goben grubun
Bence en iyi orjinli atı günışıgı ama koşu çok karışık ve ben buranın patlayacagını düşünüyorum hepsine yorum yapmak çok zor ve sıralamam 3-4-5-9

Umarım yazdıgınız gibi gelir dün yine mehmet kayaya güvendim son ayakta patladım orada kaldı kupon kendi bindigi at degil kayaların atı geldi olsun bugun yine güvenecegiz bakalım ne olacak.

Tüm yorumcu arkadaşlar ve admin Herkese bolşans herşey gönlünüzce olsun

admin

Bol şanslar

cankervan01

Teşekkür ederim umarım ikimizin kuponuda gelir

derince

İzmir

İlk ayak Kırcaali basta. Hepsi zor yarış..

2 ayak yarış karakteri olmayan isimler birarada favorim uluat ancak tercihim burdada hepsi

3.ayak bu havaları çok seven güçlü ana- baba- dede
Güçlü orjini ile
son yaprak favorim yanına agf yi yazıyorum. 24

4 ayak geçtiği gurubu bi kez daha geçebilecek caltepe ve bu kez inatçı tipi ile bitirebilecek Romeo yeterli gözüküyor. 14

5.ayak uzun ara Versede bu gruptan eksiği yok fazlası var.. dinclikle indian most beyaz bayrak. Bekliyorum bankom. 3

6 ayak iki yaşlı kurt önlerde birbirini yemezlerse
ikili bitebilir bunlar arbedas ve gungoraga
Yanlarına ugursel ekledim. 174

Güzel bı bülten cazip yerlere gidebilir
beslisinide sonyaprak tek atıp diğer yerlere at yazarak denicem.
Bol şanslar herkese.

fatih5050

Slm arkadaşlar
Izmır altılım
1 ayak .hepsi
2 ayak hepsi
3.ayak.4.1.2.
4 ayak 1 caltepe tek
5 ayak 2 white hart lane tek
6 ayak 1.2.7.8.9. Yeterli gibi bol şanslar

14
0
Tahmin paylaş.x
()
x