06 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: AGF listesinin sonunda yer almasına rağmen ben bugün yarışın temposunu kendisinin belirleyeceğini düşündüğüm 5-ŞPİLDAT‘ın arka grubu uyutup kazanmasını en büyük olasılık olarak görüyorum favorim. Rakip gördüğüm isimler ise son startındaki sprintini çok beğendiğim 1-UĞUR BUBAM ve buram buram kalite kokan 2-KIZIL TÜY.

2.AYAK: PRATİK NEVZAT ve SİGNORA’nın süratlendireceği koşuda sonlarda etkili gelmesini beklediğim 3-GEZGİNCİ favorim. Hafif kilo avantajı ile bu yarışa iştirak edecek olan 8-ASLAN SÜTÜ ve 9-BABASELVER sırasıyla rakip olabilecek isimler.

3.AYAK: İlk yarışını çok beğendiğim 2-BADESU, takip listemde yer alan isimlerden 10-TATLIPINAR yazıp risk alarak bu ayağı geçmeye çalışacağım.

4.AYAK: Sürpriz beklediğim bu koşuda çok isime şans vereceğim sıralamam şablondadır.

5.AYAK: Bugün çok iyi koşmasını beklediğim isimlerin başında gelen 6-MACCHIATO favorim. 2-GOLD POLAT ve 3-GRASHOF rakipleri.

6.AYAK: Güzel formunu bu kez Müslüm Çelik idaresinde birincilikle taçlandırabileceğini düşündüğüm 13-VOLTA favorim. 11-ENGEL YOK ilk rakibi olup ağır kilosuna rağmen gruptan üstün olduğuna inandığım 1-AYBARS rakip gördüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-1-2

2.AYAK: 3-8-9

3.AYAK: 2-10

4.AYAK: 3-4-2-1-6-8

5.AYAK: 6-2-3

6.AYAK: 13-11-1

KUPON TUTARI: 68,04 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda