06 MART 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İstanbul Programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar dilerim.

1.AYAK : Maiden mücadeleyle start alan başlangıç ayağında son koşusunda anlamsız bulduğum bir performans ortaya koyan bugün Ahmet Çelik idaresinde çok daha etkili bir koşu ortaya koymasını beklediğim 5 HIRSLI koşuda ön planda tercih ettiğim isim olup, Bugün ekürisiyle beraber sahada olacak olan ve son İstanbul pistinde ki idmanlarını beğendiğim eküri isimlerden 2 BARKODKIZ  ve bugün koşu üzerinde agf tablosunda oldukça geri kalmasını beklediğim son işlerinde ciddi anlamda kıpırdamalar içerisinde olup bu tip yarışlarda sürpriz yapmayı seven jokeyi Adem Aslan idaresinde sahada olacak olan 9 TURBO LOGO koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Uzayan mesafe ile beraber son metrelerinde oldukça zevkli bir çekişme olacağını düşündüğüm son yarışlarında etkisiz bir performans ortaya koymuş gözükse de bugün kendisini iyi tanıyan aprantisi Selçuk Akbulut idaresinde son İstanbul idman pistinde ki hazırlıklarını yarışa koyması durumunda startta çok fazla oyalanmazsa sonlarda rakiplerini avlamasını beklediğim 7 ASLANSÜTÜ koşuda ön planda tercih ettiğim isim olup, tek ciddi rakibinin bugün Müslüm Çelik gibi formda bir Jokeyle saha içerisinde yarışacak olup sprint mesafesini iyi ayarlaması durumunda rakiplerinin önünde koşuyu kazanması an meselesi olan 4 BAWEPİR arasında ki mücadeleden en az hata yapanın galip ayrılacağını düşünüyorum.

3.AYAK : 2019 sezonunda oldukça yükselen bir form yakalayan Jokeyi Gökhan Kocakaya yarışlara adete ismini kazıtıyor. Bugün ara sonrası koşmuş olduğu yarışında sahadan üçüncülükle ayrılan ve İstanbul idman pistin de yapmış olduğu idmanlarında rakiplerine oranla oldukça etkili işler ortaya koyan sevdiği mesafede kapattığı kondisyon açığı ile beraber bugün Agf tablosunda yarışseverin güvenini kazanmasını beklediğim 6 SAKALAYDIN koşu üzerinde BANKO tercih ettiğim isimdir.

4.AYAK : Günün en zevkli yarışına sahne olmasını beklediğim belki de dört ismin foto üzerinde resmini izleyebileceğimiz bir yarış. Yarış hazırlıklarında ara sonrası koşu gören ve idmanlarında ki muntazam işleriyle bu koşuya hazırlık yapan dört ismi koşuda eksiksiz şans veriyorum. Koşunun seyrinin oldukça farklı bir şekilde hal alacağını ve sonlarının adete nefes keseceğini düşünüyorum. 1 BAYBAŞKAN , 2 KİNG OF ROCK , 3 VİCTORY İS OUR , 4 ZAFER ATEŞİ kuponumda ayrımsız şans vereceğim isimlerdir.

5.AYAK : Mesafenin kısa olması yarışta genç isimlerin yer almasıyla beraber ters bir sonuca müsait kılıyor. Koşu üzerinde tek dişi isim olan ve kazanıp maidene veda ettikten sonra güzel bir ikincilik elde eden bugün İstanbul pistinde ki idmanlarında adete kanatlanan 8 NIPPON , Ankara idman pistinde çok güzel işler ortaya koyarak bugün çıkacağı İstanbul pistinde koşuda söz sahibi olabilecek 7 STRATA , Yarış hayatının ilk startını güzel bir birincilikle merhaba deyip artan formuyla bugünde ters bir sonuç alabilecek 5 ERDEMİRCİ, ara sonrası gördüğü yarışlarda etkili performans ortaya koyup bugünde koşunun ön planda ki isimlerinden 4 GRASHOF ve mesafenin etkili isimlerinden olup koştuğu yarışlarda kazandığı tecrübe ile kendisini iyi tanıyan jokeyi Mehmet Kaya idaresinde ki 1 KAYI OVASI koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Kapanış ayağını kalabalık tutup biraz rahat yarış izlemek istiyorum. Koşu üzerinde sürpriz arayacağım. Kısa işleriyle bu koşuya hazırlanan ve çok fazla startta oyalanmadığı taktirde koşuda sonlarda rakiplerini avlayabilecek 7 THE FLAMINGO , ara sonrası koştuğu yarışlarında iyi işler ortaya koyan sevdiği mesafede 6 BLAZING GIRL , Ağır kilosuna rağmen bu rakiplerini geçebilecek güce sahip 2 COSMIC DANCER, ara sonrası koştuğu yarışında kazanma başarısı gösterip bugünde koşunun önde isimlerinden olacağını düşündüğüm 5 BATHSHEBA , ekürisiyle beraber şansının eşit olduğunu düşündüğüm es geçilmemesi gereken 8 CERSEİ , her yorumumda kum pistte eksiksiz kuponumda şans verdiğim özellikle uzayan mesafelerde çok etkili performans gösterebilen 10 ALTIN KAFES , İdmanlarında ki hazırlıklarını beğendiğim koşunun sürprizine imza atabilecek ikili 12 AYSHE – 13 CEYLİNİM  kapanış ayağında şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,2,9

2.AYAK : 7,4

3.AYAK : 6 SAKALAYDIN

4.AYAK : 1,2,3,4

5.AYAK : 8,7,5,4,1

6.AYAK : 7,6,2,5,8,10,12,13

TUTAR : 67,20 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Salvatore

Yorumlariniz için emeğinize sağlık.bugun biraz farklı düşünüyoruz ama fikir birliği ise yarayabilir.
1.ayak)Çok onceligim iki isimde.odinhanin kan hattını artık yansıyacağına inandigim ve son yarisi anlamsiz olan SUNDUS SULTAN ve cok begendigim jokey A.Kacmaz idaresindeki MARIKOSAN diyorum.ama sorunlu atlar toplanmış her sonuca açık.
2.ayak)I.dinar bence sırf bu at için istanbulu tercih etti ve KAMÇI da gayet iyi durumda.yeterli nefese ulaştığını düşünüyorum çok şanslı.rakibi ise son yarışı gerçekten çok ışıklı olan EFESLI okur.
3.ayak)bu ayak bende banko.cok ıyi bir at olduğuna inanıyorum.belliki biraz sıkıntılı.ama her grupta ses getirebilecek yetenekte.a.celik çok uğrasak yarış içinde. CAKIRYUSUF bankom.
4.ayak)1,2,3,4
5.ayak)çok güzel bir yarış olacak.NIPPON ve ERDEMIRCI yi merakla bekliyorum.bence ikiside çok çok iyi taylar.mutlaka yazılmalı.tabi GRASHOF her zaman tehlikeli bi isim.STRATA biraz zor ama kapalı kutu.
6.ayak)çok kalite COSMIC DANCER ve harika durumdaki BATHSHEBA çok önde bence.sadece iki isim belki rakip olabilir.takibimdeki LIFETIME ve BLAZING GIRL.
HERKESE BOL ŞANSLAR…

Derince

İstanbul bu atlara dikkat

Pratik nevzat
Karacelik
Nippon
Aybars
Ayshe

Kavas

İstanbul
6-4-8
3
6
3-4-1
5-4-8
3-2-12-6-5-4

admin

1.Ayak : 5
2.Ayak : 1,2,3,4,5,6,9
3.Ayak : 6
4.Ayak : 4
5.Ayak : 2,4
6.Ayak : H

Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar YAVUZHAN

Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar
Istanbul
1. Ayak 4 BANKO
2. Ayak HEPSI
3*. AYAK 2,6,1
4. AYAK 2,4,1,3
5. Ayak 4 BANKO
6. Ayak 1,2,3,4,5,6,10,11,13,14

*kupon Bedeli 84 tl

Bombaci

Selam herkese İSTANBULDA ilk ayakta yüzde 3 e koşan (9) numaralı TURBO LOGO var. İyi koşacak dendi bir oyumda TEK atın

admin

Selamlar, bol şanslar

Bombaci

Ambulansı geçti mi ? :)

Bombaci

O kadar dedim kafayı bırakmayın avansla dönün diye. Hayret arkadaş ya bi sonra ki yarış yine tek Atacam bunu

admin

: )) Bende Hırslı bekliyordum o da beni bekliyordu herhalde çok geride takip etti :)

Bombaci

İstanbul
1.ayak; 9 tek
2.ayak: 2-3
3.ayak: 1-2-6
4.ayak: 1-4
5.ayak: 1-4-7
6.ayak: 4-5-6 bol şans

13
0
Tahmin paylaş.x
()
x