06 HAZİRAN 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Zevkli İstanbul programında ikramiye bakımından gayet cazip bir gün . Bütün yarışseverlerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : İkincilik serisini bozabilecek forma sahip olan bu tip uzun mesafeli yarışlarda söz sahibi isimlerden 9 LET ME PASS bugün için kazanmaya en yakın isim olup, Çim-Kum ayırt etmeden güzel yarışlar koşabilen uzun mesafeli yarışlarda es geçilmeyecek isimlerden 8 GOLDİNIADIS, Pan river gibi şampiyon ismin kan hattından gelen ve bu tip uzun mesafeli koşularda sonlarda ki güçlü sprintiyle rakiplerini avlayabilecek 7 PAN REKA , Daha fazla kum performansı yüksek olsa da zaman zaman bu tip rakipleri yanında çıkış yapabilen isimlerden 6 REKOR ve Koşunun muhtemelen favori isimlerinden çıkacak olan mesafe konusunda tereddüt içerisinde olsam da üzerinde ki pilotuyla ıskalanmayacak 3 WINCSHESTER sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Ciddi anlamda güzel bir sürpriz ismin çıkmasını beklediğim bu koşuda imkanlarım doğrultusunda çok daha fazla isme şans vermek isterdim fakat kuponumda beş isme yer vereceğim ; ilk şansı çok uzun ara sonrası koşacak olmasına rağmen kumaşının bu rakiplerinden çok daha farklı olduğunu düşündüğüm hazırlıkları oldukça iyi olan 8 BİG CHAMP’e veriyorum. Kum performansı daha etkili olduğunu düşündüğüm 7 KAYNARCA, Bu tip mesafelerde ters sonuçlara imza atabilecek hazırlıkları olan 9 CERENSEL, süratli isimlerden inatçı isim 10 YELYARAN ve dış start avantajıyla güzel bir yarış seyrettireceğini düşündüğüm her geçen gün üzerine koyarak geliştirdiği formuyla sonuca varabilecek güce sahip 12 FAST FORWARD sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Son startını görmezden geldiğim bu rakipleriyle kıyaslama yaptığım da kendisinin rakiplerine göre çok önde olduğunu düşündüğüm muhtemelen agf tablosunun üst sıralarında yer alacak olan hazırlık ve form olarak mükemmel durumda olan çıkacağı ilk uzun mesafe deneyimde rakiplerine bariz üstünlük sağlayacağını düşündüğüm 9 KATMA DEĞER’i günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

4.AYAK : Maiden mücadelede eküri olarak yarışa katılacak iki isminde çok hazır olduğunu ve koşu içerisinde ön planda tuttuğum 2 FIRST SHADOW ilk şanslı isim olup, ilk startında güzel bir ikincilik elde eden bugün muhtemelen agf nin üst sıralarında olacak olan 3 KURUCU ve Bursa pistinden bugün maidene veda etmek için İstanbula gelen hazırlıklar çok etkili olan 4 VALBEUNA sıralamasının rakiplerinin önünde olduğunu düşünüyorum.

5.AYAK : S.Kaya için çok bariz bir şekilde kolay kazanılmış koşularından birisi olacağını düşünüyorum. Ara sonrası çok daha sert rakipleriyle mücadele içerisinde olan sert rakipleri içerisinde etkili yarışlar yapan bugün kendisi için çok uygun rakiplerinin yanında muhtemelen agf tablosunun %50 lerin üzerinde çıkmasını beklediğim. Kamçı vurmadan koşuyu kazanır gözüyle baktığım 2 DÜŞLEM’i günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

6.AYAK : Günün bir diğer zorlu geçmesini beklediğim sürprize müsait koşusunu oldukça kalabalık tutuyorum ; son koşularında çıkış içerisinde olan 1 BAWEPİR ilk şans verdiğim isim olup, ara sonrası gördüğü yarışla kondisyon açığını kapatan 4 SON OĞUL , son iki startında ikincilikle ayrılan bugün seriyi bozabilecek 2 DİNÇGÖR , eküri destekli formda Jokeyiyle etkili bir performans yapacak 3 GÜNEŞ IŞIĞI , ön planda ki dörtlü olup bu koşu dahil yarış hayatları riskli konumda olan isimler ; 16 DENİZ ŞAHI , 5 EMİRSOY, 15 MURTEZA , 21 BABA SITKI kuponlarda bulunması gereken isimler olup , Uzun ara sonra koşacak olmasına rağmen hazırlıkları oldukça iyi olan bu grubun bir üst grubuyla devamlı yarış koşan 11 ÇENGELKÖY BADEMİ, eküri isimlerden ters bir yarış yapmasını beklediğim 13 DURMUŞKARDEŞLER , O.yıldızın bir kez daha tercih ettiği son dördüncülüğünde iyi gözüken 8 GÜMÜŞKUŞAK , Kazandığı koşu sonrası formunu koruyan bir kez daha kazanmak için iddalı konumda olan 6 GENÇBERK, son startında kıpırdamalar içerisinde olup yakın ara tabela dışında kalan sert Jokey Hışmanın bugün ki tercihleri arasında bulunan 9 ONURŞAH, son yarışlarında es geçmeden kuponumda yer verdiğim 10 MİMARHAN, bu isimlerin arasında pencere bırakmak istemediğim 7 GÜLDÜRGÜLDÜR sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 9,8,7,6,3

2.AYAK : 8,7,9,10,12

3.AYAK : 9 KATMA DEĞER

4.AYAK : 2,3,4

5.AYAK : 2 DÜŞLEM

6.AYAK : 1,4,2,3,16,5,15,21,11,13,8,6,9,10,7

TUTAR : 78,75 TL

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans yavuz
katma değerin mesafe tutacağını düşünüyorum. risk alıp düşlemle iki tekle oynayayım dedim, hatta 4. ayak da aynıydı ama istediğim seviyeye çekemedim kuponu. bu arada agfde ilk ikide olacağını sanmam en iyi ihtimal 3 olur diye tahmin ediyorum

Mehmet28
Üye
Mehmet28

montana beyazıd ilk iki olur diye düşünüyorum. karataşın üç olma ihtimalini de fazla görüyorum. cankılıç ve avukatla da katma değer yakın olurlar. düşlemin bana göre de kazanması lazım ama at yarışı bu sağı solu belli olmuyor

admin
Yönetici
admin

Beyazit ilk atımdı şimdi Avukat ağır basıyor. Yine de ayrımsız yazarım bunları zor yarış.

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Buradan birileri bulur umarım, ben kaçayım artık geç oldu

admin
Yönetici
admin

İyi geceler

Deniz
Ziyaretçi
Deniz

Hepinize Bol Şanslar Arkadaşlar Mushadenlen Yavuz Kardeş Hem Istanbul Hem de Elaziğ Yorumlarimi Vermek Istiyorum
Istanbul
1,koşu 8,7,1,3
2,koşu 4,7,,,h
3,koşu 8,3,10 bu košuda surpriz olacağini dušunuyorum o yuzden Hepsi
4,košu 7 tek
Yada 10,2,4
5,koşu 10,3,4,8
6,koşu 3 Banko
7,koşu 2 Banko
8,koşu 13,9,7,1,3,4,11,2,

Deniz
Ziyaretçi
Deniz

Elaziğ
1,ayak 9 tek 12,,2
2,ayak 4,3
3,ayak 1 tek
4,ayak hepsi
5,ayak 8 tek
6,ayak hepsi

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Sitede olan ve olmayan herkese selam ve saygılar…….

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

PINARBASILI
Üye
PINARBASILI

Bol şans Yavuz hocam.

Bombaci
Üye
Bombaci

23.05.2018 takip önemlicomment image

admin
Yönetici
admin

Çok güzel ganyanla geldi, oyunlarda faydası olmuştur umarım.

Algoritma
Ziyaretçi
Algoritma

1. Ve 2. Ayakta gelen 7ve 13 son ayakta 20 yi getirdi bize ganyanını aldık 👍🏻teşekkürler tjk 7+13:20