Ana Sayfa / Tahminler / 06 HAZİRAN 2015 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

06 HAZİRAN 2015 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

2015 yılı genel seçimlerinin tüm milletimize ve devletimize hayırlı olması dileğiyle, bizlere hediyesi olan 3 programlı bir yarış gününden merhabalar. Ankara altılı ganyan tahminlerime aşağıda yer veriyorum, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

 

1.AYAK: Bir önceki yarışında DB takısının doping etkisi yapacağını belirttiğim ve oldukça güzel bir ganyanla kazanan 3 (YAĞIZEMRE) ilk önerim. Gerçekleştirdiği üstün idman performansıyla eski kalitesine dönüş sinyali veren 5 (DİSTANT RİSİNG), İzmir yarışlarını anımsatmak isteyecek olan 9 (RİGHT OR WRONG) ve iyi bir çalışma dönemi geçiren 4 (MANOUSH) bu ayakta yeterli olacaktır.

 

2.AYAK: Vasat performanslı Arap taylarının mücadelesinde tercihlerim biraz kalabalık olacak. Sıralamam 1 (ADAM), 6 (HAYAT NUR), 8 (BÜYÜLÜTAY) ve 9 (DUMANALİ) ve 4 (KUBATOĞLU) şeklinde olacaktır.

 

3.AYAK: Ankara Vali kupasında çoklu program nedeniyle çoğunlukla alışık olmadıkları binicilerle start alacak olan kalite safkanlardan 2 (AZMİ REİS) önde.Stilini çok beğendiğim binici dezavantajı yaşamayacak olan 6 (MENGÜBERT), çim pist ağır olmazsa 9 (KATRE) de şanslı isimlerden olacaktır.

 

4.AYAK:  Sadık Eliyeşil koşusunda bıraktığı kötü izlenimi bu koşuyla çok çabuk bir şekilde silerek telafi edeceğini düşündüğüm 4 (ŞAHİNOĞLU) bankomdur. Benzer bir sorun yaşama ihtimaline karşın risk almayalım diyenler 2 (FRENKLİ RÜZGARI) ve 1 (DUQUAN)’ı ilave edebilir.

 

5.AYAK: Son yarışında kum pisti sevmediğini düşündüğüm 7 (İZSU), bizzat binicisi tarafından çalıştırılan 5 (SAKARBAŞI), idman görünümüyle 2 (ATEŞ KRALLIĞI) ve günün ikramiye katsayısını etkileyeceğini düşündüğüm 4 (KEHKEŞAN) kuponumda yer alacaktır.

 

6.AYAK: Kılpayı farklarla maidendan henüz çıkamayan 3 (KONYA GÜZELİ) ekürisinin desteğiyle bu sefer amacına ulaşacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 3-5-9-4
2.Ayak: 1-6-8-9-4
3.Ayak: 2-6-9
4.Ayak: 4 /// 2-1
5.Ayak: 7-5-2-4
6.Ayak: 3

Kupon tutarı: 14,40 TL (4.Ayaktaki 2-1 ilavesiyle geniş kupon 43,20 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum. Yedili plase için 1.koşuda önerim 1 (NAİFCAN) olacaktır)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
emin
Ziyaretçi
emin

geçmiş olsun

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla