Ana Sayfa / Tahminler / 06 EKİM PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

06 EKİM PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Bursa da ikinci altılının ilk ayağında ilk startında şartlı1 mücadelede ağır pistte ikinci olarak ayrılarak dikkatleri üzerine çeken 4 KERİM ABİ yarışın en iddialısı olacaktır. Grubun tecrübeli ismi 3 INDOCTRO , hazırlıkları ile 8 KRALİÇE BALKES 2 BOND OF BROTHERS ve 6 MY SPACE diğer ihtimallerdir.

2.AYAK: Son koşusundaki üçüncülüğünü beğendiğim 7 GALLOPİND WİSDAM özellikle Gündüzeli nin Yol Arkadaşımdan inip, tercih etmesiyle dikkatimi çekti. 2 YOL ARKADAŞIM yine de etkili formu ile rakibidir. 6 LEYLASU , 9 LORD WHO , 11 MEHMET AMCAM ve Ankara dan gelen 8 CELCIUS ikinci ayağın şanslı isimleridir.

3.AYAK: Bir önceki yarışında olduğu gibi yine rakipsiz olacağını düşündüğüm 2 THE SPECIAL HORSE günün ilk bankosudur.

4.AYAK: İzmir pistinden 4/4 yaparak gelen 4 BADE HANIM dört dörtlük performansı ile Bursa da kaldığı yerden devam edebilir. Günün ikinci bankosudur.

5.AYAK: Kum çim ayırt etmeksizin başarılı koşular çıkaran 5 YOLDAŞ İstanbul dan oldukça hazır halde getirildi iddialı olacaktır. En ciddi rakip olarak gördüğüm 2 NEOKAPLAN hazırlıkları ve performansı ile favoriye zor anlar yaşatacaktır. Sürprizde ise ; 3 ATEŞNUR , eküri avantajlı 4 BEYREK , 6 GANİMETKAYA ve 9 HELENAZ ı işaretleyeceğim.

6.AYAK: İ.H.Ketme idaresinde başarılı koşular çıkaran 6 BAYINDIRBEY başta olmak üzere ; 13 MARKALI , 12 ZORLUAT , 2 THERMESOS , 9 YİĞİT HORSE , 3 AKBARAN ve 1 PELİKAN son ayakta iddialıdır.

1.AYAK: 4-3-8-2-6

2.AYAK: 7-2-6-9-11-8

3.AYAK: 2 THE SPECIAL HORSE

4.AYAK: 4 BADE HANIM

5.AYAK: 5-2-3-4-6-9

6.AYAK: 6-13-12-2-9-3-1

BOL ŞANS

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar