Ana Sayfa / Tahminler / 06 ARALIK 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

06 ARALIK 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Tüm takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Dişilere ait Maiden mücadele de ilk şansı maidene veda etmeye çok yakın olduğunu düşündüğüm Kurtel ekürisine ait olan 11 TANTAY'a veriyorum.  Kendisini çok iyi tanıyan kantarmasıyla bugün İzmir pistinde tekrar sahaya çıkacak olan ismin, Bursa pistinde ki son startını görmezden geldiğim tayın İzmir pistinde ki yarışlarında bugün ki rakiplerine oranla çok daha iyi bir performans sergilediğini düşünüyor ve idmanlarında ki çalışmalarında oldukça istekli gözüken ismin maidene veda etmesinin normal sonuç olacağını düşünüyor bu doğrultu da giriş ayağında risk alarak kuponum da BANKO tercih ediyorum.

2.AYAK : Sürpriz kokusu aldığım bu zorlu mücadele de koşu şartı gereği ilk şansı kısa bir ara sonra koşmasına rağmen grup için yeterli Handikap puanı ile ağır kilosuna rağmen hazırlıklarında ki ve formuyla 1 REŞİTBEY ön planda değerlendirdiğim isim olup, özellikle boş kilolarıyla bugün koşunun sürprizine imza atabilecek İzmir pistinde ki çalışmalarıyla dikkat çeken 9 MİLYONER ve 12 KARİNA'nın yanı sıra son kazandığı koşusundan sonra artan formuyla bugün içinde koşunun ön planda değerlendirilmesi gereken isimlerinden olduğunu düşündüğüm 4 CEYLİNSU sıralaması koşu için yeterli gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Bursa pistinde aldığı yarış hayatına merhaba dediği yarışı kazanarak güzel bir başlangıç yapıp bugün İzmir pistine çıkacak olan ve Bursa idman pistinde ki hazırlıklarında kazandığı koşu sonrası devam ettirdiği formu ve kazandığı yarış tecrübesi ile birlikte bugün için de koşunun ön planda değerlendirilmesi gereken ismi olan 5 YAZ AĞASI ilk şansa sahip olan isim olup, İzmir pistinde ki idmanlarında birisinin uzun da diğerinin kısa işlerini oldukça beğendiğim ağır kilolarına rağmen etkili bir koşu çıkarmasını beklediğim 1 BABAUÇAN ve 2 ÇELİKADAM sıralaması koşu için şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Tam mesafesinde koştuğunu düşündüğüm özellikle Ankara pistinde ki yarışlarında çok daha sert ve zorlu rakiplerle koşup kısa bir aranın ardından hazırlıklarını sürdürdüğü İzmir pistinde ki idman görüntüsünde parıldayan ismin çok fazla zorlanacağını şahsım adına düşünmüyorum. Bugün özellikle Özcan Yıldırım idaresinde çok net bir birincilik çıkaracağını düşündüğüm bu rakiplerinin yanında birinciliğe uzanması çok normal olacak yüksek Agf tablosunda ki oranıyla yarışseverlerin de güvenini kazanacağını düşündüğüm 1 SCOUTLEO günün ikinci BANKO'su olarak kuponumda tek tercih ediyorum.

5.AYAK : Bu tip mesafede kazanmış olduğu koşusunu tekrarlaması durumunda sevdiği İzmir pistinde bir kez daha kazanması normal sonuç olacağını düşündüğüm 5 BABADÖKER ön planda değerlendirdiğim isim olup, rakiplerine oranla ilerleyen yaşına rağmen çok etkili koşular ortaya koyup bu tip Kum piste başarılı yarışları bulunan ve İzmir idman pistinde ki hazırlıklarında iyi işler çıkaran 7 RİGHT OR WRONG , dışında koşunun zorluk derecesinin yüksek olduğunu düşünüyor ve rakip gördüğüm diğer isimlere şablonum da yer alacaktır ;

6.AYAK : Şahsım adına program üzerinde ki en büyük sürprizin çıkacağını düşündüğüm bu zorlu ayağı kendi adıma oldukça kalabalık tutacağım tavsiyem doğrultusunda kalabalık geçilmesini önereceğim bu zorlu koşuda yazacağım isimler şablonumda yer almasına rağmen özellikle bir ismi mutlaka değerlendirme içine almanızı tavsiye edeceğim. Bu tip kısa mesafelerde çok etkili yarış yapma özelliğine sahip olduğunu düşündüğüm son performanslarında etkisiz bir görüntü çizmesine rağmen İzmir pistinde ki uzun ve kısa işlerinde yeterince pişkinliğe geldiğine  düşündüğüm müsait kilosuyla birlikte koşuda oldukça ciddi bir sürprize imza atabilecek potansiyele sahip 6 ÖNEMLİ'yi kesinlikle ihmal etmemenizi öneririm.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 11 TANTAY

2.AYAK : 1,4,9,12

3.AYAK : 1,2,5

4.AYAK : 1 SCOUTLEO 

5.AYAK : 1,2,3,4,5,7,9

6.AYAK : 1,2,3,4,6,7,8,9,13

TUTAR : 52,92 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

17
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yarışçı
Ziyaretçi
Yarışçı

Bol şanslar Yavuzhan

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bu kez oldu gibi bu altılı :)

admin
Yönetici

Tebrikler Yavuz, bizim atın adı geçmemiş.

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Tek oluyor başka yerden olmuyor bir yerde eksiklik var eksikliği bulurum umarım netice ve sonucu güzel bir ikramiyeyle süsleriz.

admin
Yönetici

Öyle atlar çıkıp geliyor ki at sahibi bile şaşırabiliyor. Eksiğini aramak değil de bazen rutin dışına çıkarak hissiyata göre oynamak gerek.

admin
Yönetici

4 te kalma rahatlığı :) Altılı uçtu bu arada.

admin
Yönetici

Son ayak favori ile kapandı. Bu hali ile 60, 70 verecektir. Neyse yarına bakayım. Bir şeyler çıkar umarım.

Yarışçı
Ziyaretçi
Yarışçı

Valla admin 3 tekle yine bulamadım 3 te kaldım.
Tantay, Yağız Ağası, Akarca Han.
Neyse, yarına sağlam Tekler var

admin
Yönetici

Gecmis olsun iyi ikramiye kacirmissin. Tahmin geliyor birazdan oraya ekleyebilirsiniz

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

👏👏👏👏👏👏👏👏😎

Tebrikler

Ali
Ziyaretçi
Ali

Valla son ayakta o kadar atı nerden buldunuz anlamadim belkide sablonunuzun seyri değişecek ilk kum yarışı olan atı tek vermek oldukça riskli degilmiydi

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...