05 TEMMUZ 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Yüksek güven duyduğum at olmayınca kararsız kaldığım bir programdı. Bazı riskler alıp fazla yüklenmeden oyun yapmaya karar verdim. Her zaman söylüyorum, önceliğiniz kendi tuttuğunuz atlarda olsun.

1. AYAK: İlk startında yarışa adapte olamayınca gerilerde kalan iyi bir pedigriye sahip (1) AGA OSMAN’ı risk alıp tek atıyorum. Henüz kendisine yakışır bir yavrusu çıkmasa da Ribella’nın oğlu (5) BENNATO daha yatkın olduğu pistte tekim kötü koşarsa devreye girebilir. Sürpriz olarak (6) LARRY BIRDD ve (10) KEVSER HANIM’a şans veriyorum.

2. AYAK: İkinci yarışında beni yanıltmayarak kazanan (8) UÇAN UÇAN favorim. (3) BODRUM KALESİ, (2) KIRÇELEBİ, (5) HACIVAT ve (7) ÖZPAR rakip gördüğüm atlar.

3. AYAK: İçinden çıkamadığım bir ayak, 4-5 atla geçsem farklı bir kurgum olurdu ancak riske girmeden kapatıyorum.

4. AYAK: Saadettin Boyraz ile daha etkili koşmasını beklediğim (3) CANKURTBEY, bu kez daha uygun mesafede koşacak olan (4) METECİK ve formda (5) GÖZYAŞI GECESİ ile bu ayağı geçmeye çalışacağım. Sürprizde tuttuğum (7) DERİN SULTAN’ı dışarıda bıraktım.

5. AYAK: (2) BRAVE FEET ve (10) BLUE LION ikilisi önde kapışacaklardır. Yanlarına çime de yatkın olan (1) CHEAT yazıyorum.

6. AYAK: Süratli gidecek yarışta sonlarda etkili gelecek (5) PAN REKA’nın kazanmasını umuyorum. Aksi durumda karışacak yarışta ilk rakip gördüğüm isimler 9,7,3 numaralar.

ALTILIM
1.AYAK: 1
2.AYAK: 8/3,2,5,7
3.AYAK: H
4.AYAK: 3,4,5
5.AYAK: 2,10,1
6.AYAK: 5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Kafada 1 teki çok iyi… İnşallah içerde bu kupon

Ramazan Yılmaz

tebrikler Mehmet bey

can911

Çok iyi tercihler olmuş Mehmet kardeşim, sonu da böyle gelsin umarım.. Ben de bugün on numara oyununda gibi hissettim kendimi. Bilememe üzerine :-(

admin

Can bey idmansız girdiniz ondandır :) Tebrikler Mehmet Bey.

can911

Bugünü antrenman niyetine mi saymak lazım diyorsunuz… Yarına göz atsam mı acaba diyecem ama, daha da berbat etmeyiz umarım :-S

admin

Altılı 16 bin lira verdi.

admin

Oyununa göre çok güzel verdi. Kısmet diyelim.

kalamalka

Merhaba Mehmet bey, tahminler isabetli bidakine inşallah.
Diğer yorumcu arkadaşlarda çok iyiler.

Ramazan Yılmaz

Tebrikler Mehmet bey başarılı tahmindi bende Helenay ve Cankurtbey üzerinden kuruyordum şablonu sonradan vazgeçtim daha farklı şablon çıktı son ayakta 13ten beklerken 12 patlattı tamamen kısmet ama senin şablon daha başarılıydı tekrar tebrik ederim

burunbrnbrn

1 tek 2 tane 1. at tebrikler başarılarınızın devamını dilerim Mehmet Bey.

18
0
Tahmin paylaş.x
()
x