05 ŞUBAT 2019 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Adana programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Vermiş olduğum aranın ardından yapmış olduğum iki günlük yorumlarda ki performansımı kendi adıma tatminkar bulmanın özgüveniyle ilk ayakta şartlı mücadele de risk almaya değer gözüyle bakarak bir banko giriş yapmayı tercih ettim. Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan tüm tayların öncelikle ayaklarının düz basmasını temenni ederim. Koşu üzerinde ön plana çıkan isimler olduğunu şimdiden söylemek mümkün agf tablosunda yarının ön planda ki isimleri hiç kuşkusuz ki ( Mugsy – Imagıne Perest ) isimli tayların olmasını bekliyorum. Fakat banko tercihim farklı bir isim olacak. Yarış hazırlıklarına Eylül ayında Ankara da başlayan ve Kasım ayında Adana pistine getirilen düzenli idman görüntüsüyle rakiplerine oranla bu koşuya hedef yaptırıldığını düşündüğüm ve sağlam bir ekürinin ağırın da bakım gören ismin bugün üzerinde Adana pistinin etkili Jokeylerinden Müslüm Çelik idaresinde benim takıntılı olduğum Maiden ve Şartlı koşularda ki dış start avantajıyla birlikte erkek rakiplerinin önünde koşuyu birincilikle göğüslemesini beklediğim 10 ROTASIZ SEYYAH başlangıç ayağında ki tercih ettiğim BANKO ismimdir.

2.AYAK : Zorlu fakat bir o kadar zevkli geçmesini beklediğim Handikap mücadele de koşu üzerinde şans vereceğim isim rakiplerine oranla ağır kilo olmasına rağmen üzerinde ki aprantisiyle kasım ayında ki tek koşusunda burunla kaybederken aprantisiyle uyumsuzluk yaşamasını beklemediğim Adana pistinde ki son kısa işlerinde diri gözüken ve bu tip uzun mesafeli koşularda sık sık kendisine şans verdiğim isimlerden olan 1 HAKK HANI koşu üzerinde ön planda değerlendirdiğim isim olup rakip olarak, Çok uzun bir aranın ardından koşmuş olduğu orta mesafeli yarışını kazanırken o gün için kendisinden güzel bir ikramiye kazanmış olduğum ve o koşusundan sonra performans olarak çıtayı yükseltip eksiksiz koşular yapan bugün içinde koşarak form tuttuğu bu yarışta agf tablosunda ön planda yer almasını beklediğim 4 TEKDALIN İZİ ikilisi rakiplerine oranla benim şablonumda bir adım öndeki isimler olmasına rağmen bir türlü kendi yarışlarını koşuya yansıtamayan beklentilerin altında kaldığı son koşusunu görmezden geldiğim son idmanlarında ki işlerinde formunda kıpırdanmalar olduğunu düşündüğüm uzun mesafeli koşularda etkili isim 6 ALEXANDRAPOLI , çok inatçı bir karaktere sahip olup yarış içerisinde kolay kolay yarıştan kopmayıp rakiplerine direnerek sonuca gidebilecek seri ayak 3 FOREST EAGLE, çok zor kazanan bir isim olmasına rağmen bugün için kendisinin patlama yarışı yapabilecek hazırlıklar içerisinde olduğunu düşündüğüm uygun ve müsait kilosuyla yarışın sürprizine damga vurabilecek 9 TATVAN BEYİ koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Günün yüksek agf tablosuyla rakiplerine oranla yüksek agf görüntüsüyle favori çıkacak olan 2 UNZEN rakiplerine oranla daha hazır ve formda gözüküyor. Fakat risk aldığım ilk ayak doğrultusunda bugün ki unzene sert rakip olacaklarını düşündüğüm iki ismide yanına ilave edeceğim. Özellikle son startında ki uzun mesafeli yarışını görmezden gelmenizi istediğim bu tip orta mesafeli yarışlarda tabela içerisinde yer bulan ve son kazanmış olduğu maiden yarışında güzel bir görüntü gösteren Adana idmanlarında ki işlerinde azımsanmayacak işler ortaya koyan 1 KARAKUŞ ve Müslüm Çelik idaresinde yine etkili işleriyle bu koşuya hazırlanan bu tip mesafede ki yarışlarında söz sahibi olabilecek güce sahip 3 ALGANTAY startta çok fazla takılmadığı takdirde koşuda söz sahibi olmasını beklediğim bir diğer isim olup, bu isimleri rakipleri bir adım önünde görüp kuponumda ayırt etmeden üç isme şans veriyorum.

4.AYAK : Günün en zor koşusu olarak nitelendirdiğim birbirine oldukça yakın isimlerin start aldığı 3 Yaşlı ingilizlerin kısa vadeli koşusunda risk alınamayacak kadar yakın isimlerin start alması koşuyu tercihlerim arasında hepsine sürüklüyor. Yarış içerisinde rakiplerine oranla daha ön plana çıkan isim son koşusunu mücadeleden kopmayıp sonlarda tazeleyip rakiplerini geçmesini bilen 3 EVERGRANDE kazandığı koşu sonrası Adana idman pistinde de formunu koruduğunu gözler önüne sermesine rağmen, kazandığı koşunun üçüncüsü olarak koşuyu tamamlayan o gün için öne erken düşüp kamçısını düşüren ve sonlarda rakiplerine boyun eğen 6 SUN OF DAY , aynı koşunun ikincisi olan ve ara sonrası koşmasına rağmen uzayan mesafede sonlarda kuvvetli gelerek yarıştan ikinciliği kurtaran geçen yarışta kazanan evergrandede start alan Müslüm Çelik’in bugün ki tercihi 4 MADENCİ , bu kez çok daha farklı bir koşu stratejisi ortaya koymasını beklediğim 1 BATUMİ, Adana kum pistinde istikrar abidesi olarak koştuğu koşularda tabeladan düşmeyen ve etkili koşular yapan 2 BEYBORA, Ara sonrası koştuğu yarışında kazanırken Maidene veda eden ve gösterişli bir birincilik elde eden uzayan mesafede etkili koşabileceğini gözler önüne seren 7 THE MATCHED, bu isimleri yazmışken arada tek kalan ve gelmesi durumunda gayet sürprize imza atabilecek 5 SOLOMON yazarak rahat bir koşu izlemek kendi adıma en doğru karar olacaktır.

5.AYAK : Bugün için kendisine bir hayli güvendiğim ismi kuponum da banko tercihi içerisinde kullanacağım. Erkek rakipleri olmasına rağmen vermiş olduğu aranın ardından bugün çıkacağı Adana pistinde hazırlıklarına bakıldığında eksiksiz ve muntazam işler ortaya koyan cezalı Jokeyi Özcan Yıldırımın özellikle galop yaptırdığı bugün üzerinde Mücahit Bayır ile start alacak olan yarışı muhtemel en geride takip edip, viraj üzerinde rakiplerinin dışına çıkıp 300 direği geçilirken öndeki rakiplerinin yanına gelmesini beklediğim son 100 metre içerisinde bastırdığı rakiplerinden aldığı liderlikle muhtemelen koşuyu kazanmayı başarabilecek güce sahip 6 FLYING BIRD‘ü günün ikinci BANKO‘su olarak kuponumda yer veriyorum.

6.AYAK : Kapanış ayağında idman hazırlıklarında uzun süredir idman pistinde olup dış tercih avantajıyla bugün kendisinin birinciliğe çok yakın olduğunu düşündüğüm 5 LOS GALACTICOS rakiplerine oranla daha ön planda değerlendirdiğim isim olup, dış tercih isimlerden hazırlıklarında güzel işleriyle 1 DAMARIS, Sağlam bir pedigriyle bu koşuya kızılca ekürisi adına koşacak olan 6 SON OF HAKEEM, Jamalanın anne kardeşlerinden hazırlıkları yeterli gözüken 7 SÜPER BABA ve rahat galoplarıyla dikkat çeken 9 BOEL ayırım etmeden şans verdiğim isimlerdir.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 10 ROTASIZ SEYYAH

2.AYAK : 1,4,6,3,9

3.AYAK : 2,1,3

4.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7

5.AYAK : 6 FLYING BIRD

6.AYAK : 5,1,6,7,9

TUTAR : 36,75 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

İlk ayak tekin şimdiden gerdi :)) Güzel yarış olacak, bol şanslar.

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Slm Arkadaşlar Hepinize Bol Şanslar

Adana
1. Koşu 3 Banko
Altili Ganyan
1. Ayak 1,4,10,3,5
2. Ayak Bu ayakta sürpriz olur düšüncesindeyim
HEPSI
3. Ayak 2 UNZEN BANKO
4. Ayak 6 Tek
5. Ayak 4,6
6. Ayak HEPSI

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar YAVUZHAN
Bol Şanslar ADMIN

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

servet0591
Üye
servet0591

Adana
4.9.5.10
7.4.10.8.6
2.10.3.9
6 banko
5.7
9.1.4.3.11.6

rotaryo
Ziyaretçi
rotaryo

aynı kuponu oynadim tabela ayagini 4-5-7 gectim kafayi atlatirsak kupon icerde gibi abi

salim
Üye
salim

Herkese bol şanslar dilerim.
Adana beşli.
1/4/7/10
2/4
1/2/4/6/7
7..banko
4/5/7/9/11
Guzel bir gun geçmesi dilerim

Derince
Ziyaretçi
Derince

Yedi plase

3
134510 11
1478
2
134
567
4

21.60 tl

Otsukarci
Üye
Otsukarci

adana

10
3,4,5,6
2
3,4,5
4
1,2,9,6

bolşanslar

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Arkadaşlar4,6 Son Ayak Hepsi bekliyorum Adana Amerika Dõnüšüm Altiliylan Bašliyacam Umarim