Ana Sayfa / Tahminler / 05 OCAK 2016 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

05 OCAK 2016 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Fırsat buldukça yazmaya çalıştığım hafta içi programlarıma TJK'nın yarış günlerini yeniden düzenlemesiyle Salı gününde de beraberiz. Yorumlu Kocaeli tahminlerim aşağıda olup yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimi beraberinde sunayım... can911

1.Ayak: Benim mesafem budur diyerek son yarışında oldukça iyi bir derece ile ters köşe yapan binicisiyle de uyumunu pekiştiren 1 (ÇAKIRKAYA), son dönemin klas isimlerinden Ak Beyaz Mehmet'e geçilen idmanlarında da oldukça iyi bir grafik çizen 4 (NİNOŞUNOĞLU), zaman zaman yaşından büyük işlere imza atan 2 (GÖKDERE), formuyla ''bir varmış bir yokmuş'' oynayan bugün de var gününü işaret eden 3 (KODAMAN) kuponların olmazsa olmaz isimleri görünümünde. Eeee ne kaldı geriye iki isim 5 (ÖZÜMTATAR) ve 6 (IRMAK SULTAN) hadi onları da ekleyip rahat bir açılış yapalım bugüne.

2.Ayak: Yeni dönem arap tayları arasında şaşırtan bir istikrara sahip 2 (DADAŞ STAR), çok beğendiğim birinci olduğu yarışı sonrası My Sultan gibi bir isme denk gelmesine bağladığım performansını bu yarışta unutturmak isteyecek 1 (ADİTYAKIZI), Uğur Polat faktörüyle etkili olacağını düşündüğüm 6 (SANEM KIZ) ve Gözlük sonrası ilaveten Dilbağı takılacak olan 5 (RUHŞAT) günün ses getirecek ismi olur.

3.Ayak: Son yarışlarında bambaşka bir kimliğe bürünen yarışı forse edip sonlarda da yılmayan yapısıyla 2 (DAYI MEVLÜT) güven vermeyen binicisi ve mesafenin de biraz uzaması nedeniyle tekim olmaktan çıkıp favorim oluyor. Son yarışındaki bitişe 200 metre kala attığı sprintle yarışı çekip alan 3 (LEO) ve Dayı Mevlüt yerine 1 (BRACCİOFERRO)'yu tercihleyen M.Baydan aklımda bıraktığı acabalarla kuponuma rakip olarak dahil olur.

4.Ayak: Yılmabaşar,Enderefe gibi isimlerin özkardeşi olup da halen maiden olan 5 (ÖZDORUK) artık bu şansızlığını kırar mı? Daha başarılı olduğu binicisiyle start alacak olan 7 (BAŞAKTAY) ve binicisiyle iyi hazırlanan 3 (KASHMİR) buna engel mi olur görelim?

5.Ayak: Önceki yarışlarında koşuda yer alan bazı isimleri geride bırakan 1 (PATATUKA) önceliğim, son koşusunu kazanmanın formuyla çıkacak olan 3 (KOMSHU) da rakibi olur.

6.Ayak: Nerde tekiniz diyenleri duyar gibiyim ama az ve öz seçimlerle bugünkü şablonumu teksiz oluşturuyorum. Son ayaktaki tercihlerim, tam beş isme bedel 6 (GURBETÇİLE) ve son yarışına nazaran kısalan mesafenin avantajına olacağını gördüğüm 3 (KUTLUKHAN) şeklinde olur.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 1-4-2-3-5-6

2.Ayak: 2-1-6-5

3.Ayak: 2-3-1

4.Ayak: 5-7-3

5.Ayak: 1-3

6.Ayak: 6-3

Kupon Tutarı: 51,84 TL (Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim 2 (Grand Montana) olur).

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Eskavatör
Ziyaretçi
Eskavatör

Bol şanslar..

admin
Yönetici

Tek yok mu tek :) Bol şanslar dilerim

Atlas
Üye

bol şans can bey

DADAŞ
Ziyaretçi
DADAŞ

bol şanslar İNŞALLAH yazdığınız gibi gelir

Hikmet
Ziyaretçi
Hikmet

Teşekurler can 911 iyi bir takipçinizim, sağolun

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Can bey bol sanslar. Cok guzel yorumlamişsiniz. Ozdoruga yaptiginiz yoruma aynen katiliyorum. Bende yetsin artik diyorum yanina at yazmayi dusunmuyorum.

soner
Ziyaretçi
soner

Selam can abi eline koluna saglık geçen olmadı kısmet değildi umarım kocaelide şansımız kırılır hayde hayırlısı
Şablonum
1.AYAK Çakırkaya bankom Kendi safkanlarına binen isa dilberin asılacagına inancım tam tek ciddi rakibi KODAMAN
2.AYAK Galoplarını begendigim 1.000 1.11.8 rahat yapan seni seviyorum ve en ciddi rakibi tecrübeli jokeyiyle sanemkız
3.AYAK Süpriz beklentim var ve ayrımsız hepsi diyorum
4.Ayak 1-5-6
5.AYAK 1-2
6.AYAK 1-2-3-4-8 Riske gerek yok rahat bir son ayak izleyeyim :)
can abi 2.ci ayak 4 at yazmışsın benim içinde seni seviyorumu ekle abi :)

Tunc
Ziyaretçi
Tunc

Can bey program zayıf yedili ve ya misli düşünülmesi daha iyi olmazmıydı sizce

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

hayırlı sabahlar kardeşim, ben henüz atları incelemedim direk olarak su yorumu yazdıktan sonra incelemeye alacağım , mantık olarak bugün altılı yerine yedili ganyan oynamak daha cazip bana göre, çünkü ilk kosu 1 numara tek olur herhalde topu topu 3 at koşuyor demek ki yine altılı oynayacaz ama 25 kurusa öz doruk ve son ayak eküriler yanına Kutlukhan yazarsak 50 kurusa üç ayağı geçmiş oluruz kalan 4 ayağa 2 at 3 at 3 at 3 at 27 lira tutar altılı 100 lira verse yedili bin lira verir yani bence mantık olarak yedili riskini almak gerekir bugün hem ikramiye daha yüksek hemde etrafa hava basarız bee yedili ganyanı yakaladım diyerek ;)

DADAŞ KUZEY
Ziyaretçi
DADAŞ KUZEY

Arkadaşlar herkese programa zayıf diyor ama iki üç ayak ters at geldi mi kuponlarin çoğu gider bence bu tür programlar daha iyi para verir nacizane benim kuponum
1. 4
2. 1.2.3.4.6.7.8
3. 1.2.4.5.6.
4. 2.3.5
5. 5
6. 2.3.6 tutar…18.90tl bol şanslar

SABRİ
Ziyaretçi
SABRİ

TABELA 3 NOLU KOMSHU BOL SANS

m.ert
Ziyaretçi
m.ert

ilk ayak 5-6 şeklinde başlayacağım
2. ayakta 5 numara ve 3. ayakta 5-6 numaralı atları kuponunuza eklemeyin ki bugünkü altılıyı herkes bilmesin :))) herkese bol şanslar

Adrian
Üye

Başarılar Can

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Abicim bol şanslar yorumları”n.için teşekkürler

Adrian
Üye

KOCAELİ KUPONUM

1.) 4-3
2.) 2-7
3.) 1-2-3-4
4.) 5-1-2
5.) 3-1-2
6.) 6-2-1

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

KOCAELİ DÖRTLÜ GANYAN TAHMİNİM.

4. KOŞU. 1.4.3./

5. KOŞU. HEPSİ.

6. KOŞU. 3.2.5./

7. KOŞU. 3. BANKO TEK.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla