Ana Sayfa / Tahminler / 05 EYLÜL 2015 CUMARTESİ ANKARA BİRİNCİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

05 EYLÜL 2015 CUMARTESİ ANKARA BİRİNCİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Çok ilginç sonuçlara sahne olabilecek bir program olması nedeniyle mümkün mertebe ekonomik bir kupon oluşturacak şekilde tahmin paylaşıyorum. Her zamanki gibi yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olmasını dileyerek. Ankara 1.altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır ...can911

1.KOŞU: Toplamda 3 koşudan oluşan maiden koşular ilginç olarak değerlendirdiğim programın can alıcı noktaları olacak görüntüde. Mesafenin en iyi derecesi ve tecrübesine sahip tayı 7 (ÖZ TÜLAY) ekürisiyle birlikte misli kuponlarda tek yer alabilir. Geniş oynayabilecek olanlar kısa mesafeye yatkın orjiniyle 9 (ŞARK CEYLANI), ideal takı,mesafe ve jokeyine kavuşacak olan 8 (ŞANSKÜPÜ) son olarak da çalışmalarıyla diğer ekürilerin temsilcisi 5 (MİLANO) ile noktalıyorum.

2.KOŞU: Yarış yaşamının başlarında İzmir'de çok başarılı yarışlar çıkartan 2 (FAHRİYE HANIM) önceliğim. Devamında uzun mesafe tecrübesi olmamasına rağmen sürdürdüğü formuyla 5 (ZÜLUMKAR) diyerek kısa tutuyorum.

3.KOŞU: Kısa mesafeli şartlı koşuda mesafe,pist ve binici uyumuyla son koşusundaki ağır çim koşullarından etkilendiğini düşündüğüm 3 (TOZAN) ve sonlardaki sprintini çok beğendiğim 1 (DEMRE)  ile yeterli görüyorum.

4.KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz taylarının mücadelesinde stilini oldukça geliştiren ve kazandığı yarışla kendini bulan 5 (ŞATIR BEY) ilk altılı programındaki BANKO önerim olacaktır.

5.KOŞU: Formu oldukça üst düzeyde olan 1 (EMERALD QUEEN) favori konumunda çıkacaktır. Fakat 6 yarışta 3 birincilik alan 9 (MİSTER STRONG)' u es geçemicem. İzmir'deki uzun mesafeli yarışlarını anımsatırsa 2 (SABO BEY) ve bir diğer formda isim 5 (AKJOLTOİ) de kuponumda yer alacak isimdir.

6. KOŞU: 2.maiden ayağında uygun grubu yakalayan ve çalışmalarıyla da azmini sergileyen 7 (KEDİGÖZÜ), son koşusunda yarım boyla 3.lükte kalan 3 (BALK) ve idmanda iyi görünen bir diğer isim 5 (GÖCEK GÜLÜ) ile tahminlerimi sonlandırıyorum.

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 7-9-8-5

2.Ayak: 2-5

3.Ayak: 3-1

4.Ayak: 5

5.Ayak: 1-9-2-5

6.Ayak: 7-3-5

Kupon Tutarı: 11,52 TL

 

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

Can bey teşekkür ederiz yorumlar süper.bugun bulacagiz inşallah

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla