05 EKİM 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

4. KOŞU: Kim gelse şaşırmayacağım bir maiden. Bir istisna daha yapıp 6 at yazıyorum, umarım yeterli olur.

5. KOŞU: (8) BERKUK’un kazanması doğal sonuç olacaktır. Değişen jokey nedeniyle ve ikramiye beklentisi için yanına (7) MAHREM ve kumda yaruş gösterilen (5) KARAMENDUH’u ekliyorum. Daha bomba arayanlara Takılberi ve Tumbul Funda.

6. KOŞU: Yaşça büyük rakipleri arasında başarılı yarışlr koşan (1) EREN EFENDİ, uygun kilosu ile (5) UNDAUNTED, İzmir’de umduğunu bulamayan (2) WIN THE WEST ve yarış gören (4) SEFİR BEY’in yeterli olacağını umuyorum. Yoksa hepsi demem lazımdı.

7. KOŞU: Kendine uygun pist ve mesafeyi bulduğunu düşündüğüm (8) METİN ABİ alternatif tekim. Yanına Abbas torunu (4) ALLA TURCA’yı yazıyorum.

8. KOŞU: Kazanırken rahat görüntü sergileyen 3 atı ayırmadan yazıyorum.

9. KOŞU: Yine zor bir maiden yarış ama buraya kadar teksiz geldik. Bir süre geri çekilen Kurtel atı, cazip konumdaki (1) BİLGEPRENSES’i bekleyeceğim. At yazacaklar İsakızı, Kızımözçelik ve tuttuklarını ekleyebilirler.

ALTILIM
1.AYAK: 9,8,1,6,2,4
2.AYAK: 8/7,5
3.AYAK: 1,5,2,4
4.AYAK: 8/4
5.AYAK: 4,6,5
6.AYAK: 1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.