05 EKİM 2015 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) İlk ayak benim için zor bir koşu, o yüzden HEPSİ diyerek kapatıyorum. Bu yarışı hedef yapan ZEUS(3) favorim.

2.) Son handikap yarışı ölçü olmayan KARA DUTUM(9) tekim.

3.) Son KV yarışında sert rakiplerinden etkilenen DOMINANTS SON(9) favorim. Uygun grupta NURSENA(1) ve ERYN(3) rakipleridir.

4.) Maiden mücadelede iyi hazırlanan KÜLÜNK EFE(4) favorim. Pistteki durumlarına göre SULTANS RING(9), MAYKO(8), FOÇA KARTALI(2) ve ARİN(6) rakipleridir.

5.) Etkili formu ile FORDTA TEK(13) favorim. Formda safkanlar BERRAGÜL(1/12), ÇÖLRÜZGARI(2) ve HASRETİMKAYA(11/3/17) rakipleridir.

6.) Son uzun mesafeli yarışını beğendiğim GREEN ALLEY(1) zorlu koşuda tekim.

ALTILIM

1.) 3-4-6-5-2-1-9-7-8
2.) 9
3.) 9-1-3
4.) 4-9-8-2-6
5.) 13-1-2-11
6.) 1

 

33 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ertan

Şablon güzel Olmuş benim cikartigimla çok benzesiyor demekki aynı açıdan baktık bugün Adrian usta. . Bende yazıcam birazdan son aşama dayım.bu arada hiç katılım olmaması da ilginç. Bakıp yararlanıp çıkıyorlar sanırım. Halbuki her giren kendi fikrini söylese daha çok iyi olacak bizim için ama susmayi tercih ediyorlar.

admin

Amacımız hep buydu ama maalesef olmadı, ziyaret çok ama katılım olmayınca bizimde siteye bir şeyler yapasımız gelmiyor.

admin

Bol şanslar Adrian.

Ertan

2.altilim oynadigim kupondur

4tek
3.9.11
1.3.5.7.8.9.11.13.14
1.2.4.6.8.9
1.2.3.7.13.8
1 tek

Ertan

Bence değişik bazı uygulamalarla ilgi çekilebilir. Mesela çok yorum yapanların arasından her hafta bir kişiye haftanın konuğu adı altında bir programa yorum yapması istenilebilir veya belirlenen yaris programi çıkartılip yorum yaptirilip yayinlanabilir.
Benim ki sadece bir öneri tabiki karar yoneticimizin

admin

Onu da denedik, sizden gelenler diye kategori açtık, yorum yerine kupon gönderiyorlar.

admin

Günde 2 altılı gelince sistem değişti. Komple yenilemek gerekiyor fakat götürüsü getirisinden çok olduğu için öyle bıraktık.

Ertan

Anladım yoneticim ama insanlar enteresan bildiğim çok adam var ücretle abone oldukları sitelerde yıllarca sömürülup oyun kazanmamalqrina rağmen devamli aylık ücret ödüyorlar.gercekten burada halka hizmet veriliyor ondan dolayi bu durum..kesinlikle makulda olsa bir ücret olursa eminimki katılım cogalacaktir

admin

Ücretli sitelere üye olmayı beceremeyenler var, adamlar kendileri üyelik açıp veriyorlar. Mail adresi bilmeyenler var ki bir de ödeme sorunları vs var. Bu tür destek vermeye vaktimiz olmaz maalesef.

Cdt

Bursa ikinci altilim 5 te kaldi cildirmak uzereyim kuponun fotografini atsam sizde cildirirsiniz hasretimkayanin jokeyi d kilic elime gecirsem bi ah ah

admin

Her yoruma onay vermeyin beyler.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x