Ana Sayfa / Tahminler / 05 ARALIK 2017 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

05 ARALIK 2017 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Ara sonrası iki yarış gören ve son işinde form tuttuğunu belli eden 6-MASCHERANO favorim. Kaç yarıştır takibimde olan, son yarışı benim için hayal kırıklığı olsa da takip atımdan kolay kolay vazgeçmem 4-SLAYER SCREAM ve ters bir yarış koşmasını beklediğim 5-MOONBOW diğer şanslı isimler.

2.AYAK: İstanbul pistinde gördüğü iki yarış sonrası ara veren ama idmanlarında formda gözüken, o yarışlarına baktığımızda hep mücadelenin içinde olmuş ve kalite isimlerle koşmuş olan, kaba kumda daha iyi koşacağını düşündüğüm 9-MALONES BANKOM.

3.AYAK: Bu tür tempo yarışlarının hastası olan 6-AMIGRA sabırlı bir beklemeyle yarışı lehine çevirebilir. Ara sonrası iki yarış gören ve son yarışı fena olmayan 7-DIBLANZADE ilk rakip gördüğüm isim. Sonrasında Karataş'lı 10-TIGLON, 8-EDGARDO ve 3-ABSOLUTE POWER sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

4.AYAK: Start ile birlikte alacağı liderliği bitiş çizgisine kadar korumayı hedefleyen 3-YOLCU HAN için bence şartlar oldukça uygun fakat son yarışı kendisine göre kısa mesafede olan bugün tekrar daha iyi koştuğunu düşündüğüm uzun mesafeyi bulan 4-STAR SCREAM olmadan oyun olmaz.

5.AYAK: İlk bakışta üç isim kalite olarak diğerlerinden ayrılıyor. Bunlar GÜMBÜRGÜMBÜR, BİLDENHAN ve SERHANTAY. İşin derinine indiğimizde ise BİLDENHAN'a hem mesafe uzun hem kilo dezavantajı var hem de BORBORE gibi kendini öldürse de önde onu yalnız bırakmayacak bir rakibi var bu yüzden onu eledim. GÜMBÜRGÜMBÜR'e baktığımızda ise safi yürek görüyoruz yapılan onca haksızlıklara rağmen aldığı bütün kiloların üstesinden gelen bir isim fakat bugün mesafe uzun ve kilo 66.5 gibi olağanüstü ağır bir kilo kaldırabilir mi kaldırabilir ama ben şans vermiyorum. Gelelim SERHANTAY'a, bu pisti çok seven geçen sene bu pistte üç adet GR yarış kazanmışlığı bulunan, Ahmet Çelik'in kantarmasına aşina ve nispeten rakiplerine göre kilo avantajına sahip 4-SERHANTAY'ın son düzlükte kanat takıp uçmasını bekliyorum. 4-SERHANTAY BANKOM.

6.AYAK: Derece olarak rakiplerinden ayrılan iki isim var. Son yarışında N.Şen idaresinde hem pisti tanıyan hem de fena olmayan bir üçüncülük yapan, bugün Karataş idaresinde koşacak 2-BOLD MOVE ve son ikinciliği ile 6-POENA. Koşunun sürprizini ise idmanlarında farklılaştığını sezinlediğim 10-SOUR TIMES.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-4-5

2.AYAK: 9

3.AYAK: 6-7-10-8-3

4.AYAK: 3-4

5.AYAK: 4

6.AYAK: 2-6-10

KUPON TUTARI: 5,40 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

11
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
ETC
Üye

şansın bol, ikbalin daim ve bilhassa talihin gün ışığı gibi aydın olsun Commandante dostum

admin
Yönetici

Bol şanslar

Bülent Kırboz
Ziyaretçi

Herkeze bol şanslar RASGELSİN…ADANA=Sadece şahsi kanaatim olarak ve her iki ayaktada kazanmasını beklediğim Halis Karataş kantarmasında (TIGLON) Ve (BOLD MOVE) Kazanmaya çok yakın gördüğüm safkanlar,bol şanslar rasgelsin..!!!

efe
Ziyaretçi
efe

Yazdıgın gibi gelsin teşekkürler

admin
Yönetici

Ufak tefek değişikliklerle senin oyunu yatırdım. Rastgelsin.

1.Ayak : 4,5,6
2.Ayak : 1,7,9
3.Ayak : 3,6,8,10
4.Ayak : 3,4
5.Ayak : 1,4
6.Ayak : 6

Mehmet28
Üye

bol şanslar herkese

2,4,7
9
2,5,6,9,10
3
H
2,6

admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.