Ana Sayfa / Tahminler / 04 MAYIS 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

04 MAYIS 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bütün Yarış severlerimize Bol şanslar dilerim. Güzel bir istanbul programı zevkli mücadeleler izleyeceğiz.

4.KOŞU : İkinci Altılı ganyanın başlangıç ayağı maiden mücadele içerisinde başlıyor. İlk koşusunda çok varlık göstermemiş olan bir ismin bugün ki hazırlıklarında oldukça dikkat çekici hazırlandığı ve dış kulvar avantajını kullanmasını beklediğim 4 AYSEV ilk şans verdiğim isim olup, Sayın Oğuz yalçına ait olan ve ilk startında rakiplerine göre daha iyi bir derece ortaya koyan 3 RAN, Yarış hayatına bu koşuyla start verecek olan seri bir ayağa sahip orijin hattına sahip olduğunu düşündüğüm 8 PRINCESS NIL , Bu kez daha hazır gireceği yarışta kuponlarda bulunmadan geçilmeyecek 2 HASKAYA ve 5 MACCHIATO koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin Kv'li Dinçer Cebeci koşusunda rakiplerine göre daha önde düşündüğüm iki ismin bugün için çok büyük bir aksilik yaşamadığı taktirde az hata yapanın kazanacağını beklediğim bir yarış. Bu tip uzun mesafeli koşularda sonlarda etkili gelerek rakiplerini avlayabilecek hazırlıklara sahip mükemmel kondisyon ve form durumuyla 1 BEYAZID ve bu kez aranın ardından katılacağı bu koşuda çok daha farklı koşmasını beklediğim muntazam hazırlıklarıyla yarışa ismini yazdırabilecek 2 CORCOVADA  arasındaki zevkli mücadelenin birinciliği belirleyeceğini düşünüyorum.

6.KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin Kv'li Ahmet Kesebir koşusunda uzun metrajlı bu koşuda Adana pistinde üst üste kazanarak İstanbul pistine çıkacak olan Ankara pistindeki yapmış olduğu hazırlıklarıyla bugün koşacağı rakiplerine göre çok daha önde düşündüğüm ve sevdiği uzun mesafeli bu koşuda seriye devam etmesini beklediğim mükemmel form durumu ve kondisyonuyla 5 ROCK OF SEA'yı günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

7.KOŞU : 4 ve Yukarı Arap atlarına ait Marmara Adası koşusunun nefesleri keseceğini düşünüyorum. Yarışın başlangıcından itibaren oldukça çekişmeli ve zevkli geçmesini beklediğim yarışta önlerde sert tempoların sonlarda etkili gelecek olan yaşına rağmen mükemmel form durumuyla usta jokeyinin idaresinde koşunun önde gelen ismi 5 GÜMBÜRGÜMBÜR ön planda düşündüğüm isim olup, Ankara pistinde yapmış olduğu hazırlıklarında etkili olabilecek işler sergileyen bu kez çok daha farklı koşmasını beklediğim bu tip rakipleri yanında her zaman söz sahibi olabilecek 2 AŞEMEZ ve son olarak son iki koşusunda yarıştan ikinciliklerle ayrılan ve bu kez ilerlettiği form durumuyla uzayan mesafede yarışın sürprizine imza atabilecek hazırlıklara sahip 7 ŞÜKRÜ bir diğer şans verdiğim isimdir.

8.KOŞU : 4 Yaşlı Araplara ait İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi koşusunda rövanş niteliğinde olduğunu düşündüğüm koşuda bu kez rakibine göre kilo avantajı elinde bulunan ve yapmış olduğu hazırlıklarıyla sevdiği mesafede koşuyu üzerinde ki seçici jokeyiyle kazanmasını beklediğim 2 DÖVER'i günün ikinci BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

9.KOŞU : Altılı ganyanın kapanış ayağında 3 Yaşlı İngilizlerin Handikap mücadelesinde sürpriz bir sonucun çıkmasını bekliyorum. Hazırlıkları birbirlerine yakın olan isimleri ayırt etmeden kuponumda şans veriyor ve HEPSİ diyorum.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4.KOŞU: 4,3,8,2,5

5.KOŞU: 1,2

6.KOŞU: ROCK OF SEA

7.KOŞU: 5,2,7

8.KOŞU: DÖVER

9.KOŞU: 1,2,3,4,5,6,7

TUTAR : 14,70 TL ( KUPON TUTARIM EKONOMİK OLDU ÇATI VE ŞABLONU GENİŞLETEBİLİRSİNİZ)

Hakkında yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...

15 yorum

 1. İstanbul 2.Altılı Ganyan
  3-5-9-2
  5-3……11-7-2
  6-4-5-3
  2-1-4-3-6-5
  2
  2

 2. İstanbul 1.Altılı Ganyan
  H
  6-7
  2
  3-5-9-2
  5-3
  6-4-5-3

 3. 👍👍👍👍👍

 4. binbastar

  bol şanslar yavuzhan

 5. COMMANDANTE

  bol şanslar

 6. yavuzhan41

  Teşekkür ederim binba commandante sizlerede bol şanslar dilerim

 7. yavuzhan41

  Agf sı ralamsının son ismi çıkmasına şaşırdım bu atın şablonu büyük yapmadığıma pişman oldum

 8. tebrikler iyi başlamışsın. günün ganyanı varmış almıştırsın umarım

  • Süper başlamış kupon ama günün ganyanı yalnız senden soruluyor sanırım :) Tebrikler Yavuzhan güzel tahmin.

  • Kafada 9 tekti bende ona ganyan almadım düşüktü, kupon 5te kaldı. İkinci ayak görkemi önde tutuyordum ona aldım ganyanı ama Bursa sonrası yine cimrilik yaptık az aldık. 5lide tek atıp onu da yakaladık, çiftesini de aldık ama misli az :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir