04 MART 2018 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Nefes kesen bir İzmir programında Herkeze Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Start sorunu teşkil eden isimlerden olmasına rağmen bugün ki hazırlıklarında oldukça etkili gözüken 3 LAGUNA LADY ilk şans verdiğim isim olup; son startını kazanan formunu koruyan 2 KIZILGÜNEŞ, Kocaeli pistinde yakalamış olduğu güzel formunu koruyup bugün İzmir pistinde start alacak olan sevdiği mesafede 1 MENINA , Hazırlıkları ve çalışmalarında hareket halinde gözüken etkili isimlerden 4 DOLCE sıralaması şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Araplara ait Maiden mücadele istikrar bakımından çok zayıf isimlerin bir araya geldiği neredeyse birçok ismin çok yakın ara koşacak olması bazı isimlerin artık maideni bir gelir kapısı olarak görüp maidene veda etmek istemeden güzel ikramiye bedeli topladığını da gördüğümüzde bu koşuda normal şartlarda mislilik kurgumda es geçmeden tek atmayı düşündüğüm hem yapmış olduğu idmanları uzun zamandır bu yarış hazırlıklarına bakıldığında karşısındaki performans olarak güçleri sınırlı rakipleri önünde koşuyu kazanmasını beklediğim 1 DİRSEKBÜKÜ agf tablosunun neresinde yer alır bilmiyorum. Fakat yarın benim çok önde tuttuğum isim olup mislilik kurgumda tek olacak isimdir. Rakip olarak geniş şablonumda bahsettiğim gibi ikramiye kazançları oldukça iyi duruma gelen ve koşmaları halinde çok rahatlıkla maidene veda edebilecek güce sahip 5 UCANAHMET, 8 CEVİZ sıralamasının yanına ara sonrası koşacak olmasına rağmen 2 KORYİĞİT sıralaması ön planda tuttuğum isimlerdir.

3.AYAK : Kocaeli pistinde kazanarak İzmire gelen bu tip mesafelerde rakiplerinden daha önde gördüğüm ve idman pistindeki görüntüsüyle 1 ADINI SEN KOY koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isim olup, ara sonrası gördüğü yarışla çok daha farklı bir konuma gelen bugün daha etkili bir performans beklediğim 4 MADRABAZ arasındaki mücadele birinciyi belirler diyorum. Geniş kuponlarda 5 PATRONİÇE yazılmadan geçilmemelidir.

4.AYAK : Seriye bağlayan bu tip mesafelerde çok etkili koşan ve muhtemelen agf tablosunun en üst basamaklarını zorlayacak olan 4 YELTAY koşunun önde ismi olup, bugün kendisinin nedense biraz eksik koşması halinde son startında çok yakın ara kaybettiği yarışını çok beğendiğim idman görüntüsünde formunu çok ileri taşıdığını ortaya koyan bugün etkili bir yarış beklediğim 3 SELKUT ilave ederek geçmek istiyorum.

5.AYAK : Her yarış her koşu ayrı ayrı nefes kesecek isimlerin mücadelesine sahne oluyor. Aradan sonra koştuğu yarışı kazanmasını bilen kumaşını ispat eden 1 AVUKAT için çok fazla söze gerek yok diye düşünüyorum. Tek rakip olarak bu mesafede rekor derecesiyle güzel bir iş çıkaran etkili hazırlık aşamasıyla yarışta şansının yüksek olduğunu düşündüğüm bir diğer isim 2 BIG DADAS sıralaması koşu için yeterli olacaktır.

6.AYAK : Bugün agf’te yüksek favori isimleri yıkmaya çalışıp tek tercihimi sona sakladım. Takip isimlerinden olan ve bugün kendisine çok uygun rakipler yanında koşuya çıkacak olan mesafeyi ve startta çok fazla oyalanmadığı taktirde koşuyu güle oynaya kazanabilecek güce sahip olan mükemmel hazırlık aşamasıyla idman görüntüsüyle koşuyu kazanmasını beklediğim 7 YOUNG BOND‘u tek geçiyorum.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,2,1,4

2.AYAK : 1 // 5,8,2

3.AYAK : 1,4,5

4.AYAK : 4,3

5.AYAK : 1,2

6.AYAK : 7

TUTAR : 2,88 TL MİSLİLİK KURGU // 11,52 TL ekonomik kupon

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Formda gördüm seni, yarın senden ayrılmayalım :)

Bol şanslar.

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar. 3 lira zarar ederim dersen ikinci ayağa ekürileri yazabilirsin normal kuponda :)

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar