04 MART 2018 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Pazar günü program ve yarışlar bakımından oldukça cazip konumunda iken karma programı değerlendirmek istedim.7’li ganyan yapmayı tercih ettim Herkeze Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : İzmir de kapanışı yaptığım ve kuponumda tek geçtiğim yarın kendisine çok güvendiğim gelmesi durumunda güzel bir başlangıç ve ikramiye bakımından güzel bir sonuca imza atmasını beklediğim 7 YOUNG BOND ‘un kazanmasını bekliyorum.

2.AYAK : Ara sonrası koştuğu yarışında etkili gözüken bugün ki Adana pistindeki hazırlıklarına  bakıldığında muhtemelen agf tablosunun üst sıralarında yer alacak olan 3 DUX koşunun çok önde ismi olup eksik koşması halinde koşu içerisinde bugün farklı bir kıpırdama gördüğüm kısa bir süre geri alınan bugün sahaya çıkacak olan 1 USTAOĞLU hata affetmez diyerek yanına ilave ediyorum.

3.AYAK : Sahipleri dahi kendisinden bu kadar iyi bir performans beklemiyordu muhtemelen form sıçraması yaşayan ve koruduğu formuyla her yarışında bir öncekinden daha etkili koşmasını başaran 3 KARA KANTOS ön planda isim olsada bugün işinin biraz daha zor olduğunu düşünüyorum. Vermiş olduğu ara sonrası koşacak olmasına rağmen Adana pistinde yapmış olduğu hazırlıkları oldukça etkili olan dinçlik yarışı gelmesi halinde koşuyu kazanması çok normal sonuç olacak 10 ŞEHLEVENT, Boş kilosunu bugün değerlendirebilecek hazırlık içinde olan 12 BUZUL ve bu tip koşularda bu rakipleri yanında her zaman etkili olabilecek es geçilmeyecek 2 LORD sıralaması koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : Rövanş mücadelesine geldik o gün için hakkının yendiğini düşündüğüm ismin bugün aynı performansı sergilemesi halinde koşuyu çok rahat kazanabileceğini söylemek mümkün ilk şans eküri isimlerden 6 BITCOIN, bugün üzerinde G.Kocakaya ile koşacak olan yazmadan geçilmeyecek 5 HASAFET yazılarak rahat bir koşu izlenir diyorum.

5.AYAK : Muhtemelen benim gibi bir çok yarışseverin de merakla beklediği isimlerden birisi olan ismin bugün çıkacağı aranın ardından Adana pistindeki mükemmel idman görüntüsüyle kaldığı yerden devam edeceğini adeta gözler önüne sergilemiş kendisinin çok kolay bir yarış kazanacağını düşünüyor ve haklı favori ismin bugün de geçilmesinin çok zor olduğunu düşünüyor ve 3 DİLİRAN diyorum.

6.AYAK : Çok fazla sık koşturulmadı koştuğu rakipler hafif rakipler olmadı hep mücadele içerisinde oldu ara sonrası gördüğü yarışla kendisine çok uygun rakipler içerisinde yarışacak olması önde tempo koşarak geri de bekleyerek koşu koşmasını bilen bugün ki rakiplerinin çok önünde olduğunu düşündüğüm kazanmış olduğu kondisyonla rakiplerinin önünde koşuyu bitirmesine beklediğim Adana pistinde ki çalışmalarında hazır durumda olduğunu ortaya koyan 6 KATI SEMİH ön planda tutuğum isim olup rakip olarak  7 LOKOMOTİF ve hazırlıkları etkili olan 1 BURÇAKHAN diyorum.

7.AYAK : Üç isim rakiplerinin önünde ara sonrası koşu gören 2 ROCK OF SEA , bu tip mesafelerde çok etkili koşan ve Adana pistindeki idman görüntüsü çok iyi olan 6 REBORN ve seri ikincilik serisini bugün bozabilecek hazırlıklara sahip olan etkili isim 4 HOY HOY diyorum.

KARMA ADANA YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 7 

2.AYAK : 3,1

3.AYAK : 3,10,12,2

4.AYAK : 6,5

5.AYAK : 3

6.AYAK : 6,7,1

7.AYAK : 2,6,4

TUTAR : 36 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

1.ayak :3.6
2.ayak : 1.2.3.5.9.10.12
3.ayak: 1.5.6
4.ayak: 1.2.3.6
5.ayak : 1.6
6.ayak : 10
Herkeze hayırlı pazarlar bol kazançlı günler