Ana Sayfa / Tahminler / 04 ARALIK 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

04 ARALIK 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Dişilere ait maiden mücadele ilk şansı taylar içerisinde en hazır konumda ki Kv koşu dahi koşmuş olan 7 MANZARA ya veriyorum dişilere ait olması sebebiyle muhtemelen koşunun favorisi de çıkacak olan bu ismin  küçük ve mislilik kuponlarda risk edilebileceğini düşünüyorum. Geniş oynayanlar için İstanbul pistinde koştuğu iki yarışın ardından ara verilip bugün Bursa pistinde yapmış olduğu idman görüntüsü güzel olan 4 CRAZY CHICK , Chi'nin yavrusu 8 MASSANDRA koşu içerisinde dikkat çeken taylar olup koşunun birincisini belirlemeye yetecektir.

2.AYAK : Son zamanlarda takip ettiğim bir sistem Günün ganyanı özellikle bu tip şeyleri takip etmeyi seviyorum. Fark ettiğim bir hususu sizlerle de paylaşmak istedim. Genel olarak günün ganyanı olayının altılı ganyanın ikinci ayağına denk geldiği kısımlarında nedense geneli hep süpriz bir şekilde sonuçlandı.Bu hususta baktığımda bugünde günün ganyanın ikinci ayağa gelmesi vesilesi ile bu koşuyu kendi adıma kalabalık tutacağım. İlk şansı son iki koşusunda kıpırdamalar içerisinde olan bugün nispeten daha uygun kilo ile piste çıkacak olan ve üzerinde ki F.Karakurtun yeteri kadar tanıdığını düşündüğüm 9 YOLAŞAN koşuda ilk şans verdiğim isim olup, Bursa pistinde çok az start almasına rağmen Bursa pistinde yapmış olduğu işinde iyi gözüken ve bu mesafedeki etkili derecesiyle 3 ANILBEY, Koşuları üst üste gelsede son iki yarışındaki ikinciliklerinde formda gözüken 11 MY CEM , O.yıldızın bu tip koşularda her zaman söz sahibi olduğunu hatırlatıp 12 YÜREKKAAN, yarışın favori konumunda ki 5 AHBER  6 AĞACEMAL ve hazırlık aşamaları iyi gözüken 7 KRALIN ADAMI , 8 HASAN ABİ , 1 KAFKASOĞLU , 4 OSMAN DEDE koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Son yarışını aranın ardından güzel bir birincilikle kazanan ve formunu ilerleten üzerinde kendisini tanıyan aprantisiyle bugünde etkili bir koşu yapabilecek hazırlık ve idman görüntüsü elinde olan 3 DRUMMER'ın bugünde kazanmasını bekliyor ve BANKO olarak tek geçiyorum.

4.AYAK : Son yarışında yapmış olduğu ikincilikle ayrılan ve  bugün ki rakiplerine kıyaslandığında Bursa pistinde yapmış olduğu hazırlıklarına bakılınca 3 RAZİYE ANA 'yı  diğer rakiplerine göre daha önde görüyorum. Bu sebep doğrultusunda koşu içerisinde günün ikinci BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum.

5.AYAK : Dişilere ait bölünen maiden mücadele dört ismi ön planda tutuyorum sırasıyla ; 6 PELORIOS , 5 ÖCAL TAY , 4 İNVISIBLE WOMEN , 10 WALLPAPERS koşu içerisinde eşit şans gördüğüm isimlerdir.

6.AYAK : Maidene veda ettikten sonra Kısavadeli koşuda yarış koşan ve o gün için etkisiz performans gösteren bugün ki rakiplerine göre daha formda olduğunu düşündüğüm 9 REŞİTBEY koşuda ilk şans verdiğim isim olup, Bursa pistinde ki hazırlıkları son yarışlarında ki performansı yeterli olan 8 HANIMINOGLU , 3 KARACAKURT idman pisti görüntülerini yarışa yansıtmaları halinde etkili bir sonuca imza atabilecek 5 AYSEL HATUN , 10 UÇANDENİZ 13 İSMİ YİĞİT koşuda şans verdiğim isimler olup bütün yarış sever arkadaşlarımıza bol şanslar dilerim.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 7 // 4,8 

2.AYAK : 9,3,11,12,5,6,7,8,1,4

3.AYAK : 3

4.AYAK : 3

5.AYAK : 6,5,4,10

6.AYAK : 9,8,3,5,10,13

TUTAR : 14,40 / 43,20 TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

11
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar

titanic
Ziyaretçi
titanic

bu gün bursa yarışları gyet güzel gecicek herkesin beklentilerinin üstüne cıkacak herkes ah keşke diyecek.bu gün bültene baktıgınızda gözünüze carpan atı yazmadıgınıza pişman olacaksınız işte ah keşkeler burdan başlar biz insanları iç gücüleri cok kuvetlidir .işte o gucu kulanmak lazım yeri ve zamanı önemli degil .eger tetikleme yapıyorsa birşeyler size onu hiç kacırmadan uygulamak lazım .bu gün bursa altılımı yorumlu aktarmak isterdim ama cok uzun sürer onu için şablonumu hazırladım ve aktarıyorum sırasıyla 1 ayak bugün …1-4-6-7-8- ikinci ayak..4-5-6-7-9-10-11-12- üçüncü ayak..4-5-7-8- dördüncü ayak ..( 4 ) tek beşinci ayak..1-3-5-6-8- son ayak …3-4-7-8-9-14 ..toplam totem..288 tl bütcesi cok olanlar için ama ilk ayakta 1 numara keneko yavrusu olan ANFIELD TEK ATARSANIZ KUPON KÜÇÜLÜR İLK AYAKTA BU ATA DİKKAT DİYORUM

COMMANDANTE
Üye

bol şanslar Yavuzhan

binbastar
Üye

bol şanslar

ETC
Üye

şansın daimi olsun Yavuzhanım…
ataklarını bekliyorum…

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...