istanbul altili tahminleri can911

03 TEMMUZ 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Oldukça dengeli ve çekişmeli geçen Almanya-İtalya mücadelesi eşliğinde başladığım bülten incelemesine yarın İstanbul koşularında da benzer bir şekilde denge görünce yorumla katılma ihtiyacı hissettim. Keyifli ve şanslı bir Pazar günü olması, yazdığımız gibi gelmesi dileklerimle… can911

1.Ayak: Henüz ilk ayaktan terazinin pek bozulmayacağı bir grup. Gerçekten ayrım yapma konusunda çok zorlandım. Bütün isimlerin de gelme şansı var görünüyor. Hepsi diyerek güne başlıyorum, sıralamam şablonda.

2.Ayak: Hem kalabalık hem de bazı isimlerin daha iyi performans gösterdiği çim pist ve mesafe olması nedeniyle tercihlerim biraz kalabalık olacak. Sıralamam 1 (BUDAKHAN), 12 (ÖZÜMTATAR), 7 (AZELHAN), 10 (GEZEGEN) ve 8 (SEVİMLİ) şeklinde olacak.

3.Ayak: Günün tek açık Grup mücadelesinde kariyerine başladığı gibi geçilmezliğini sürdüren 1 (AK DİAMOND) ilk tercihim, küçük kuponlara dileyen tek olarak değerlendirebilir. Eşgalinin hakkını kazanarak veren 3 (MANTİCORE) ve ilk yarışından yine farklı bir koşu sergileyerek kazanan 8 (WANETA) birlikte tercih edilecek isimler.

4.Ayak: Aldığı 3.lüğün tesadüf olmadığını idmanlarında sergilediği derecelerle göstermeye devam eden 8 (KAYLA) uygun grupta BANKOM.

5.Ayak: Uzun mesafeli handikap mücadelede son birincilikleriyle sürdürdüğü formuyla 6 (FİRST POWER) öncelikli tercihim. Mesafeye yeterince deneyim kazanan 2 (CHİCAGO) söz sahibi olabilir. Son yarışında kilodan etkilendiğini düşündüğüm 4 (WİNTER GALLOP) ve ciddi bir kilo indirimi alan 5 (EXCHANGER) da ihmale gelmez.

6.Ayak: Kapanış KV mücadele ile yapılacak. Seri 1.likleri sonrası 1 (METAL FIRTINASI) muhakkak favori çıkacaktır. Fakat ben 2 (ÜNALAMCA)’nın kolay teslim olmayıp rövanşı almak isteyeceği düşüncesindeyim.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 5-1-2-4-7-6-3

2.Ayak: 1-12-7-10-8

3.Ayak: 1-3-8

4.Ayak: 8

5.Ayak: 6-2-4-5

6.Ayak: 1-2

Kupon Tutarı: 50,40 TL (Kupon küçültmek isteyenler 3.Ayakta önerdiği Ak Diamond’u tek atabilirler. Yedili oyunları için 3.Koşuda önerim 1-Bayketenci ve 6-Uçankral olacaktır)

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Barışçı

can abi bol şans

admin

Bol şanslar

ERKAN

Bol şanslar can bey..admine çok fena kılıç çekmişsin :) dört atta adminin Tek yok sende :)))

Bombaci

Bol şanslar.

İsmet

Teşekürler

kralbaba

kralbaba izmir altılı tahminim

3 4 5 6 7 8
6 11
1 2 3 4 6 7 8
1 2 6
4 10 1
1

bol sanslar

kralbaba

gündüz istanbul altılımda tabelada 1 numara geçikmeli başlamasaydı yuksek ganyanla altılı tahminim tutacaktı
startta kalmasına ragmen 4 üncü oldu

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x