03 ŞUBAT 2019 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Uzun bir aranın ardından dinçlik yorumu yapmayı umut ettiğim :) hafta sonu koşularında tüm takipçilerimize bol şanslar dilerim.

1.AYAK : 2019 Sezonu içerisinde iki start alan ve son idmanlarındaki işlerini yarışına güzel bir ikincilikle yansıtan bugün üzerinde ilk kez kantarması olacak Akın Sözen idaresinde start alacak olan 5 HAVE A NİCE TRIP koşuda ön planda değerlendirdiğim isim olup, Erkek rakiplerinin yanında her zaman etkili koşuları bulunan kısa bir aranın ardından 2019 içerisinde koşu görüp daha zorlu rakiplerle mücadele içerisinde olan son idmanlarında çalışarak elde ettiği galopunda bu rakipleri içerisinde söz sahibi olmasını beklediğim 6 ANGELETTA , Rakiplerine oranla çok daha fazla start alarak koşu tecrübesi olarak üst seviyede olup zorlu mücadeleler içerisinde start almış olan 1 AKYAZILI HAKAN ve son startını kazanma başarısı gösteren devam eden formuyla 3 CELAL BABA , Bu kez üzerinde Ahmet Çelik buluşması ortaya çıkacak olan ve mesafe uzadıkça daha etkili koşmasını beklediğim son idmanlarında ki güzel işlerinde koşunun sürprizine imza atabilecek hazırlıklara sahip 4 HASANEFE dedikten sonra geride kalan tek isminde yazılmaması kupon açısından tehlikeli olması sebebiyle 2 CASTAWAY diyerek zorlu geçmesini beklediğim başlangıç ayağını HEPSİ demiş oluyorum.

2.AYAK : Rakiplerine oranla koşuda beş isime eşit şans tanıyacağım. Vermiş oldukları kısa bir aranın ardından bugün piste çıkacak olan ve oldukça hazır girecekleri idman görüntüleriyle 2 TUĞALP8 GÜLŞEKER ikilisinin yanında ilerleyen yaşına rağmen kendisine oldukça uygun rakipler ve sevdiği mesafede start alacak olan 9 NİLDA , Uzun bir aranın ardından görmüş olduğu yarış sonrası koşuda oldukça ön planda değerlendirilmesi gerektiğini düşündüğüm güçlü isim 6 ÖZERDİNÇ ve bu tip yarışlarda her zaman söz sahibi olabilecek sürpriz potansiyeli barındırdığını düşündüğüm 7 VANLIMAHO koşuda şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : 4 Yaşlı Arap taylarının şartlı mücadelesinde son iki startını kazanma başarısı gösteren ve özellikle uzayan mesafeli koşularda çok daha etkili koşma özelliği ile bugün rakiplerine oranla daha ağır kiloya sahip olmasına rağmen kazanmış olduğu koşularında ki kilo faktöründe dahi kazanmayı bilen bugün yamak statüsünde ki bu koşuda üzerinde ki aprantisiyle uyum yakalamasını beklediğim İzmir pistinde ki idman hazırlıklarında rakiplerine oranla daha etkili gözüken 1 BABAUÇAN, bugün uzayan mesafede nasıl koşacağını merakla beklediğim  ekürilerden 2  POMALİN ve son startını kazanırken maiden eden ve güzel bir görüntü ortaya koyan 6 RÜZGARBERK‘e kuponumda yer veriyorum.

4.AYAK : İzmir programında en çekişmeli ve zevkli geçmesini beklediğim kupalı koşuda süratli gidecek olan yarışın sonlarda kendisine oldukça yaramasını beklediğim özellikle kendisini çok iyi tanıyan kantarması Akın Sözen’den sonra ilk koşusunda ikincilikle ayrılan ve son startını kazanmasını bilen Ahmet Çelikle bu kez çok daha etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim, İzmir idman pistinde ki hem kısa hem uzun işlerinde bugün ki rakiplerinin içinde dikkat çekici işler yapıp çok hazır gireceği bu koşuda kazanmaya en yakın gördüğüm isim İzmir pistini çok seven 3 KİNOWA‘ya veriyorum. Bahsettiğim gibi önde çok sert tempo oluşturacak isimlerin yanında yine bugün rakiplerine oranla kapalı bir kutu olduğunu düşündüğüm İzmir pistine ilk kez çıkacak olan ve sonlarda çok etkili sprintiyle rakiplerini avlayabilecek güce sahip 6 KATMA DEĞER‘e  ve süratli gidecek yarışta direnebilecek tek isim varsa onunda 1 CAN DADAŞ olacağını düşünüp eşit şans veriyorum.

5.AYAK : Orta mesafeli ve birbirine denk isimlerin bir araya geldiği bu zorlu mücadele de ilk şansı koşunun yüksek handikaplısı 1 ESERALP‘a veriyorum. İstikrarlı ismin bu tip mesafeler de her zaman söz sahibi olduğunu ve son idmanlarında ki işlerinde gayet hazır ve formda olduğunu düşünüyorum. Rakip olarak 2019 yılı içerisindeki iki startında oldukça iyi koşular ortaya koyan 2 GOLDEN KİNG , ilerleyen yaşına rağmen bugün esgeçilmemesi gerektiğini düşündüğüm özellikle bu tip mesafeler de çok etkili koşabilen 3 CANIM MİRA ve koşarak form tutan bu tip mesafeler de gayet etkili koşularıyla söz sahibi olabilecek 5 ÜNLÜOĞLU koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Açıkçası çok fazla macera aramayı düşünmediğim. Bu rakipleri içerisinde hem kağıt üzerinde hem koşu üzerinde günün agf tablosunda %50 bandının üzerinde çıkmasını beklediğim. Koşacağı dişi rakipleriyle çok fazla kilo farkı bulunmayan sahip olduğu süratli ayağıyla birlikte koşuda bir solukta birinciliği görebilecek kenter koşusu yapmasını beklediğim 1 ERENDIRA açıkçası İzmir’de Altılı ganyanı Beşli ganyana çevirdiğini düşünüyor ve günün BANKO‘su olarak kuponum da yer veriyorum.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,3,4,5,6

2.AYAK : 2,8,9,6,7

3.AYAK : 1,2,6

4.AYAK : 3,6,1

5.AYAK : 1,2,3,5

6.AYAK : 1 ERENDIRA

TUTAR : 75,60 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Hoş geldin Yavuz, bol şanslar :)

CuteShark
Üye
CuteShark

Hoşgeldin Yavuz gayet güzel açıklamışsın okurken sıkılmadım , üstelik baya da sağlam bir kupon olmuş . Şansın bol olsun

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar yavuz,çok kaybolma:)

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

hosgeldin

Benjamin
Ziyaretçi
Benjamin

Tuttu

admin
Yönetici
admin

Tebrikler Yavuz