03 MART 2020 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İlk ayaktan risk almak istemiyorum çok zor yarış tercihim HEPSİ. Kuponu ufaltmak isteyenler için 4-YURDAKUL ve 6-ALTINONUR öneririm.

2.AYAK: Bu kez şansını M.Çelik ile deneyecek olan 6-ELOIN favorim. Bugün çok iyi koşmasını beklediğim 8-JESSAMINE ve sonlarda kuvvetli gelecek 5-KARMA FELSEFESİ rakipleri.

3.AYAK: Yani atları küçümsemek istemem ama gerçekten elle tutulur bir at göremedim ben kim gelse şaşırtmaz burada da tercihim HEPSİ. Kuponu ufaltmak isteyenler için 9-SER KUMRU ve 10-UÇANJET öneririm.

4.AYAK: Çok uygun bir grup yakalayan 3-YÜKSELİM‘in en iyi koştuğu mesafeyi de yakalamışken bu gruba geçileceğini zannetmiyorum. BANKOM.

5.AYAK: Ara sonrası gördüğü yarışında beğendiğim 5-OSMAN BABA favorim. Tek rakip önde rahatsız edilmez ise 2-BECERİKLİHAN BECERİKLİHAN yarıştan çıktığı için yerine 8-EVERGRANDE eklenmiştir.

6.AYAK: Gelelim günün kalesinin koştuğu yarışa. Ben buradaki AGF’yi çok abartı bulduğumu söyleyerek yorumuma başlamak istiyorum. BALÜZÜMLÜ her ne kadar totosuna bakıldığında bu atlardan çok üstün gibi gözükse de ben öndeki atı atlamakta ciddi sıkıntı yaşadığını düşünüyorum bu grubu geçebilir, geçmesi de normal sonuç sayılabilir fakat ben sadece altılıma yazmakla yetineceğim. Benim bu koşuda ilk şansı verdiğim isim 7-REMZİYE SULTAN. Bu isim iki yarış önce Adana’da Balüzümlü’yü geçmiş bir isim bugün şu anlarda BALÜZÜMLÜ %55 agf oranına sahipken REMZİYE SULTAN %8. Rakip gördüğüm ilk isim 6-MENEM NENE. Ben çalışmalarını çok beğendim, dinçlikle çok etkili bir yarış koşmasını bekliyorum eğer bugün olmaz ise bile takip listenize almanızı öneririm. Son olarak da bu kadar favori olmasının hatırına 1-BALÜZÜMLÜ yazıyorum.

ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: 6-8-5

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 3

5.AYAK: 5-8

6.AYAK: 7-6-1

KUPON TUTARI: 126 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda. Seni sık sık görmek güzel.

Commandante’nin sözü ile bu yorumu bağlamak isterim :)

belki hiçbir şey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi

Bol şanslar

baranovici

Emeğine bilgine sağlık Commandante. “Savaşan kaybedebilir savaşmayan çoktan kaybetmiştir” mıh gibi aklımda:)

baranovici

Adana
2.4.6.8
6
5.6
1.2.3.4
4.5.6.7.8
1.8
Bol şanslar arkadaşlar..

eskibaba

Adana
Hepsi
3,4
10, 7,5
3,7,1
1,5
1 tek
Bol şanslar

makfirat

bende Commandante sayfasına konuk olayım bugün…:)
1.3.6.9
5.6.7.8
6.7.9
3.6
1.4.6
1 bol şans site …. :) para bizi bulsun…

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x