Ana Sayfa / Tahminler / 03 KASIM PAZARTESİ ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

03 KASIM PAZARTESİ ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

ŞANLIURFA SEZONUNU DA HEP BİRLİKTE AÇIYORUZ.HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN, BOL KAZANÇLAR....

1.AYAK: Sürprize müsait Handikap 13 mücadelede son yarışlarında tabeladan düşmeyen 1 AKANOĞLU , bu pistte çalışma yapmış olan 2 GÖKHANINOĞLU , bu mesafede en iyi zamana sahip olan ve iki ahırdaşının desteğini alan 12 TUTUŞKAYA , ağır kilosuna rağmen formda isim 5 HÜCUMCAN , bir türlü kazanamasa da son yarışını beğendiğim 10 SATIROĞLU , bu mesafelerde başarılı olabilen isim 9 NAMSALAN ve sürpriz şansına sahip 6 EFEHAÇIM ayırım yapılmaksızın kupolarda yerini alabilir.

2.AYAK: Kısa mesafe ve kalabalık koşuda öncelikle son koşusundaki ikinciliği ile 9 GÜLSEREN KIZI kazanabilir. Ankara dan getirilen hazır isim 1 BÜYÜKFIRTINA , Elazığ da kazanıp moralli gelen 5 AY VE GÜNEŞ , eküri avantajı ile koşacak olan 16 AKSİ BABY , alıştığı binicisi ile 2 BECENEAĞA ve son iki koşusundan dördüncülüklerle ayrılan 15 SURUÇKAN diğer şanslı isimlerdir.

3.AYAK: Şanlıurfa Belediye Başkanlığı koşusunda; son yarışını kazanan 1 KANDEMİRKIR ve kusursuz form durumu ile 6 SOKOLLU arasında birincilik mücadelesi beklemekteyim.

4.AYAK: Büyük çekişmeye sahne olan son koşusunda çok az farkla üçüncü olan 11 CAN KÜBRA hafifleyen sıkleti ile kazanmaya en yakın isimdir.

5.AYAK: Süper bir sezon geçiren 12 LABRUNA boş kilosu ile en şanslı isimdir. Binicisi ile uyum içindeki 8 BOSSY , özenle hazırlanan 11 PEPE HACI , Urfa da koşu hazırlıklarını tamamlayan sürpriz isim 9 MACKHALIA ve son olarak ikinci olduğu yarışı ardından 3 BYE CANIM rakip olmaya çalışacaklar.

6.AYAK: Yeterli form durumu ve alışkın olduğu binicisi ile 3 GÜLSENUR , peş peşe ikincilikleri ardından süper formu ile 5 NAZLI PRENSES mücadelesine son koşusunu ölçü almadığım ama kalite bir isim olacağına inandığım 18 GÜLŞAHHANIM da katılmaya çalışacaktır.

1.AYAK: 1-2-12-5-10-9-6

2.AYAK: 9-1-5-16-2-15

3.AYAK: 1-6

4.AYAK: 11 CAN KÜBRA

5.AYAK: 12-8-11-9-3

6.AYAK: 3-5-18

BOL ŞANSLAR

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: kinggok

Avatar