03 KASIM PAZARTESİ ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

ŞANLIURFA SEZONUNU DA HEP BİRLİKTE AÇIYORUZ.HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN, BOL KAZANÇLAR….

1.AYAK: Sürprize müsait Handikap 13 mücadelede son yarışlarında tabeladan düşmeyen 1 AKANOĞLU , bu pistte çalışma yapmış olan 2 GÖKHANINOĞLU , bu mesafede en iyi zamana sahip olan ve iki ahırdaşının desteğini alan 12 TUTUŞKAYA , ağır kilosuna rağmen formda isim 5 HÜCUMCAN , bir türlü kazanamasa da son yarışını beğendiğim 10 SATIROĞLU , bu mesafelerde başarılı olabilen isim 9 NAMSALAN ve sürpriz şansına sahip 6 EFEHAÇIM ayırım yapılmaksızın kupolarda yerini alabilir.

2.AYAK: Kısa mesafe ve kalabalık koşuda öncelikle son koşusundaki ikinciliği ile 9 GÜLSEREN KIZI kazanabilir. Ankara dan getirilen hazır isim 1 BÜYÜKFIRTINA , Elazığ da kazanıp moralli gelen 5 AY VE GÜNEŞ , eküri avantajı ile koşacak olan 16 AKSİ BABY , alıştığı binicisi ile 2 BECENEAĞA ve son iki koşusundan dördüncülüklerle ayrılan 15 SURUÇKAN diğer şanslı isimlerdir.

3.AYAK: Şanlıurfa Belediye Başkanlığı koşusunda; son yarışını kazanan 1 KANDEMİRKIR ve kusursuz form durumu ile 6 SOKOLLU arasında birincilik mücadelesi beklemekteyim.

4.AYAK: Büyük çekişmeye sahne olan son koşusunda çok az farkla üçüncü olan 11 CAN KÜBRA hafifleyen sıkleti ile kazanmaya en yakın isimdir.

5.AYAK: Süper bir sezon geçiren 12 LABRUNA boş kilosu ile en şanslı isimdir. Binicisi ile uyum içindeki 8 BOSSY , özenle hazırlanan 11 PEPE HACI , Urfa da koşu hazırlıklarını tamamlayan sürpriz isim 9 MACKHALIA ve son olarak ikinci olduğu yarışı ardından 3 BYE CANIM rakip olmaya çalışacaklar.

6.AYAK: Yeterli form durumu ve alışkın olduğu binicisi ile 3 GÜLSENUR , peş peşe ikincilikleri ardından süper formu ile 5 NAZLI PRENSES mücadelesine son koşusunu ölçü almadığım ama kalite bir isim olacağına inandığım 18 GÜLŞAHHANIM da katılmaya çalışacaktır.

1.AYAK: 1-2-12-5-10-9-6

2.AYAK: 9-1-5-16-2-15

3.AYAK: 1-6

4.AYAK: 11 CAN KÜBRA

5.AYAK: 12-8-11-9-3

6.AYAK: 3-5-18

BOL ŞANSLAR

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

İnziva modundayım, hafta sonu başlarım zehirlere :D

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x