izmir altili tahminleri can911

03 EYLÜL 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bayrama denk gelen yarışlara Gazi’den sonra bu kez uluslararası koşuların eşlik ettiği festival gününe akşamında da İzmir koşularının renk katabileceği düşüncesiyle tahminlerimi sizlere sunayım istedim. Bu vesileyle bir kez daha herkesin Bayramını kutluyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle tahminlerime aşağıda yer veriyorum… can911

1.Ayak: Piste ilk kez adım atacak olan Dişi İngiliz taylarının mücadelesiyle başlıyor altılı programı. İdman performansları ve orjinlerine epey bir kafa yorduktan sonra ilk olarak Aquapura ile anneden kardeş 1 (CENTERFOLD)‘u ilk sırada önermeye karar kıldım. Devamında anneden Olive King, Torunum Mira, Babadan Last Point ve King Of Rock ile kardeş 5 (LADY ŞİRİN), anneden Oğlum Cem, babadan Namtar ve Bekirim ile kardeş 4 (LADY FİGHTİNG), anneden Arizona Dream, Piano Piano ile kardeş 10 (SİLENT LOVE), anneden İkbal Sultan’ın kardeşi Bosporus temsilcisi 3 (GÜÇLÜ KIZ) ve Taliphan yavrusu 11 (VALKİRİA) bu koşuda şanslı olabileceğini gördüğüm diğer isimlerdir.

2.Ayak: Bu sefer tecrübeli dişilerin start alacağı Şartlı koşuda benzer mesafede kazandığı son koşusuyla 5 (PINAR SULTAN) favorim. İdman performansıyla 7 (GOLDCREST) zaman zaman bu mesafede yaptığı dereceli işleriyle kuponumda yer alır. Binicisiyle yakaladığı istikrarı son yarışında 2.liğe taşıyan 10 (SİBEL SU) bugün zirve yapabilir. Mustafa’nın etkili pilotajıyla 3 (WHİTESOX) ve son 2.liğinde göz kırpan bir diğer isim 1 (STROM TRACKS) devreye girebilir.

3.Ayak: Şartlı mücadeleler yerini bu ayakta Arap taylarına bırakıyor. Son yarışındaki galibiyetinin tesadüfi olmadığını ıspatlamaya çalışacak olan 2 (KALAYCIKAYA) önceliğim. Mustafa’nın sihirli dokunuşuyla farklı koşacağını düşündüğüm 4 (GÖKALTAY), idmanda içinden adeta İngiliz atı çıkmış gibi derece yapan 7 (ÇAHAN) ve yaklaşık 1 yıl gibi bir süredir ortadan kaybolan geçmişteki Açık yarış performansıyla kendini ıspatlayan 10 (DERBİŞAH) hala ben ŞAH’ım diyebilir.

4.Ayak: Günün ilk KV koşusunda Bursa’daki kazandığı yarışı son 50 mt’de teslim eden 3 (ANZAS) idmanda taktığı kanatlarıyla 1.liklerine bugün İzmir’de kaldığı yerden devam edeceğini göstermiş. BANKOM

5.Ayak: Arap taylarının KV koşusunda İstanbul’da umduğunu bulamayıp İzmir’e dönüş yapan 3 (MADAM ELLİ), İzmir’e ilk defa adım atacak 1 (ARTİSEMRE) startta oyalanmazsa devreye girebilir. Son yarışındaki 2.liğini beğendiğim 7 (ÖZERDİNÇ) de sürpriz adayım.

6.Ayak: Günün en kalabalık koşusuyla son ayağa geçiliyor. Bugün Bursa’dan gelen misafirlere biraz fazla yer verdim ilk tercihim yine böyle olacak. 11 (KUZEN) yükselişteki formuyla önceliğim. Yeni takısıyla farklı koşan 6 (BAMBAM) bugün ”taktik maktik yok” diyebilir. Eküri isimlerden mesafeye olan yatkınlığıyla 3 (BABAKAYRA) günün son tercihi olsun.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 1-5-4-10-3-11

2.Ayak: 5-7-10-3-1

3.Ayak: 2-4-7-10

4.Ayak: 3

5.Ayak: 3-1-7

6.Ayak: 11-6-3

Kupon Tutarı: 64,80 TL

 

Yedili Ganyan Şablonum: 

1.Koşu: 3-4

2.Koşu: 1-5-4-10-3-11

3.Koşu: 5

4.Koşu: 2-4

5.Koşu: 3

6.Koşu: 3

7.Koşu: 11-6-3

Kupon Tutarı: 18,00 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Bol şans Can kardeşim, sevgiler

admin

Bol şanslar

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x